رفتن به نوشته‌ها

SpaceX ‘هیجان’ برای اولین بار فضایی آمریکا نیروی راه اندازی

با وجود گرفتن یک دسته از Starlink ماهواره های زمین در هفته گذشته, SpaceX full steam ahead برای راه اندازی آن برای اولین بار فضایی آمریکا نیروی ماموریت از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در روز سه شنبه.

در هیئت مدیره SpaceX Falcon 9 سوم GPS III ماهواره ای بخشی از یک صورت فلکی از 10 بهبود یافته ماهواره های نظامی.

“این است که ما برای اولین بار فضایی آمریکا نیروی پرتاب و ما واقعا هیجان زده در مورد آن و امیدواریم که این اولین بار است که از بسیاری از کسانی که راه اندازی در آینده گفت:” لی روزن, SpaceX, معاون رئیس جمهور از مشتری عملیات و ادغام در تماس با خبرنگاران در هفته گذشته.

این هم اولین بار, SpaceX, دوره نقاهت بعد از یک تقویت کننده برای امنیت ملی فضا پرتاب که ذخیره ارتش چندین میلیون دلار به گفته دکتر والتر Lauderdale, مدیر ماموریت فضایی موشکی مرکز را راه اندازی شرکت.

SpaceX راه اندازی اولین GPS III ماهواره در دسامبر. 2018 برای نیروی هوایی ایالات متحده. GPS III صورت فلکی در حال حاضر می افتد تحت دامنه فضایی آمریکا نیروی که تشکیل شد در دسامبر. 2019.

ساخته شده توسط لاکهید مارتین در کلرادو GPS III قدرتمند ترین های جهانی سیستم موقعیت یابی ماهواره ای تا کنون ساخته شده است. آن را دارای anti-jam قابلیت های هشت برابر قوی تر است که مدل های قبلی است و سه برابر دقیق تر از این در حال حاضر عامل, GPS, صورت فلکی.

پس از پرتاب در حدود دو دقیقه و 38 ثانیه به پرواز SpaceX آتش خواهد شد مرحله دوم و دریافت ماهواره ای GPS به مناسب مدار. حدود دو ساعت پس از آن مرحله اول تقویت کننده را در زمین به تازگی مرمت هواپیماهای بدون سرنشین کشتی به عنوان شناخته شده فقط به عنوان خوانده شده دستورالعمل تازه خود را با سفر در سراسر کانال پاناما به اقیانوس اطلس.

این راه اندازی شد دوباره از مارس با توجه به coronavirus نگرانی اما یک موج جدید از موارد مثبت در فلوریدا به معنی زمان آینده راه اندازی هنوز هم می تواند دارای لیت و لعل زیاد. فرمانده 45 فضایی بال Brig. ژنرال داگ Schiess فکر می کند که پروتکل های ایمنی آنها در محل کار کرده اند و آنها همچنان به اقدامات احتیاطی.

“ما سه ماه به این و ما به انجام یک کار باور نکردنی, من فکر می کنم کار ما با راه اندازی تیم های Schiess گفت. “ما تا به حال چندین حمله از جمله فضای نیروی 7 و سپس با همکاران ما در SpaceX و ناسا خدمه نسخه ی نمایشی در طول این coronavirus وضعیت و ما هر حال نمی خارج از مرکز مردم بیمار می شود.”

یک نگرانی بزرگتر در آوریل بود که محله های تنگ در لاکهید مارتین Waterton تسهیلات در نزدیکی دنور که در آن راه اندازی و در اوایل مدار عملیات قرار گیرد. این تاخیر به این تیم زمان به وصله پینه کردن عملیات خود را مطابق با دستورالعمل CDC.

“ما چیزهای خاصی مانند کاهش خدمه اندازه مهاجرت برخی از ترمینال اجازه می دهد تا برای 6 پا جدایی. ما با قرار دادن در برخی از پارتیشن بندی که از هم جدا شده واقعی ماموریت خدمه از تیم پشتیبانی فنی. ما اضافه شده اضافی entryway دوباره به نگه داشتن این تیم جدا ” سرهنگ ادوارد بایرن ارشد مواد رهبر در GPS سیستم های فضایی بخش به خبرنگاران گفت:.

آنها همچنین ارائه دستگاه های محافظ شخصی و اختصاصی هدست به خدمه.

پشت در فضای Coast, آب و هوا است در حال حاضر 60% “برو” را برای سه شنبه آغاز می شود اما به بدتر به عنوان هفته پیشرفت, اگر راه اندازی با تاخیر است.

اگر این ماموریت با موفقیت انجام آن خواهد بود SpaceX چهارم راه اندازی در کمی بیش از 4 ماه و 11 اندازی 2020. اگر شرکت می توانید نگه دارید تا این سرعت می تواند شکستن این شرکت در حال حاضر رکورد بیشترین راه اندازی یک سال است که در حال حاضر در 13 در سال 2019.

راه اندازی شنبه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: GPS III SV03
  • راه اندازی زمان: 3:56 بعد از ظهر
  • راه اندازی پنجره: 15 min.
  • سکوی پرتاب: راه اندازی مجتمع 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه

دنبال به روز رسانی های زنده و تصویری در floridatoday.com/space.

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در فلوریدا تودی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول