SpaceX می رود عمودی در مرکز فضایی کندی پیش رو از اول راه اندازی با فضانوردان

فلوریدا تودی | No comments

یک SpaceX Falcon 9 rocket رفت و عمودی در مرکز فضایی کندی در اوایل شنبه 230 فوت سیگنال که پد 39A است تقریبا آماده برای میزبانی اولین crewed راه اندازی از خاک آمریکا در نزدیک به یک دهه.

SpaceX تیم نورد موشک متصل شده و خدمه کپسول اژدها از ادغام افقی مرکز شبانه سپس به آرامی مطرح شده آن در کنار راه اندازی برج و به موضع نهایی خود را. مراحل کامل بود حدود ساعت 9 صبح

اگر همه می رود با توجه به طرح از جمله پرواز صاف آمادگی نقد و بررسی برنامه ریزی شده به این نتیجه پنج شنبه شب, ناسا, فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley راه اندازی خواهد شد به ایستگاه فضایی بین المللی در 4:33 بعد از ظهر چهارشنبه آینده. آنها باید قبل از ظهر روز بعد.

این دو پرواز به فولاد خوزستان پیشین فرود شاتل تسهیلات چهار شنبه, لگد زدن به یک هفته پر مشغله از, تمرینات, لباس فضایی مناسب, تست زمان اضافی در خدمه کپسول اژدها و آمادگی بررسی است. خانواده های آنها – رعایت دقیق coronavirus قرنطینه روش – به زودی پیوستن به آنها را در این هفته بیش از حد.

بیش از آخر هفته فضا نیروی است که انتظار می رود به موضوع اول آن پیش بینی آب و هوا برای 4:33 p. m. راه اندازی. سپس در دوشنبه تیم انجام خواهد شد جلسه دیگری شناخته شده به عنوان راه اندازی آمادگی بررسی و انتشار نتایج زودتر از 6 بعد از ظهر

چون فالکون 9 و خدمه اژدها باید به دقت هدف ISS پرواز برخی از 250 کیلومتر در مدار زمین SpaceX و ناسا یک لحظه پنجره – این بدان معناست که اگر پرتاب نمی تواند اتفاق می افتد 4:33 p. m. روز شنبه تیم را به مقصد پشتیبان گیری تاریخ 30 مه.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>