SpaceX استخدام ناسا رئیس سابق پروازهای فضایی انسان در حرکت

فلوریدا تودی | No comments

SpaceX در روز سه شنبه تایید کرد آن را به ارمغان آورده است در ناسا رئیس سابق انسان spaceflight به این تیم در کالیفرنیا بحرانی حرکت برای این شرکت آن را به عنوان اهداف این سال برای اولین crewed راه اندازی از کیپ کاناورال.

ویلیام Gerstenmaier 40 سال کهنه آژانس و یکی از انسان spaceflight کارشناسان در جهان است در حال حاضر کار به عنوان یک مشاور برای SpaceX قابلیت اطمینان تیم. بخش است به رهبری هانس Koenigsmann.

در ماه جولای Gerstenmaier بود ناگهان حذف شد از سمت خود به عنوان رئیس انسان اکتشاف و عملیات ماموریت اداره در مقر ناسا در واشنگتن او تنزل مقام برای ایفای نقش به عنوان مشاور ویژه این سازمان معاون مدیر جیمز Morhard.

در آن زمان مدیر جیم Bridenstine گفت: نیروی انسانی شیفت طراحی شده بودند برای سرعت بخشیدن به آژانس انسان spaceflight تلاش از جمله ایستگاه فضایی بین المللی و آرتمیس ماه برنامه های خود را.

Gerstenmaier بود و کلام در بسیاری از تجاری خدمه برنامه تصمیم گیری – تلاش برای قرار دادن آمریکایی ها پشت در ISS پس از پایان شاتل فضایی – که در حال تحمل میوه امروز. بیش از چند دهه خود را در ناسا او led برنامه ها اعم از فضایی شاتل به ISS است.

در سراسر اقیانوس اطلس Gerstenmaier استخدام با SpaceX در حال حاضر به خوبی دریافت.

“تبریک به SpaceX با استخدام برجسته هوافضا مهندس” Dmitry Rogozin مدیر روسیه آژانس فضایی Roscosmos گفت: از طریق توییتر. “نقش خود را در ISS پروژه فوق العاده ای بود. من آرزو می کنم دوست من لایحه هر موفقیت در موقعیت جدید خود را!”

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>