SpaceX راه اندازی: مقامات محلی تقلا برای برنامه ریزی برای جمعیت در پاشنه از coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

نه سال Space Coast شده است به دنبال به جلو به روز است که فضانوردان یک بار دیگر پرتاب از مرکز فضایی کندی.

اما در حال حاضر که ناسا و اسپیس ایکس باید گفت که آنها برنامه ریزی برای ارسال دو فضانورد باب Behnken و داگ Hurley, به ایستگاه فضایی بین المللی از مرکز فضایی کندی پد 39A ماه آینده مقامات محلی در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به میزبان یک رویداد خبری مهم در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

قبل از ظهور رمان coronavirus یک و نیم میلیون نفر و یا بیشتر مردم شد و انتظار می رود جمعیت شهرستان را در سواحل رودخانه و سواحل و causeways به تماشای تاریخی راه اندازی. محلی, هتل ها, رستوران ها و نقاط توریستی به دنبال به جلو به آن دسته از جمعیت پر خود را tills.

اما بر روی پاشنه از شیوع کروناویروس هیچ کس واقعا نمی داند چه به انتظار.

“آن تو بود مهم ترین چیزی که به مناسبت آمریکا سرنشین دار پرواز” گفت: کاکائو ساحل شهردار بن مالک. “من فکر می کنم در حال حاضر آن را ممکن است تا حدودی رام جشن است.”

راه اندازی مجموعه ای برای مه 27, اما رژیم صهیونیستی است. DeSantis است نشان داد و در عین حال چه خواهد شد پس از آن. فرماندار می گویند روز سه شنبه طی یک سفر به کاخ سفید است که او را یک اطلاعیه چهار شنبه در مورد “فاز 1” از بازگشایی طرح جامع ،

“ما میخوایم این رویکرد در یک اندازه گیری بسیار متفکر و داده محور, راه, و من فکر می کنم این چیزی است که بسیاری از مردمی در سراسر کشور به دنبال” DeSantis گفت: به عنوان او نشسته در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ملک موافقت با این طرح است.

“من امیدوار هستم که در آن همه چیز در حال بهتر است. من مانند روش مرحله به مرحله باز کردن برخی از چیزهایی. ما نمی توانیم از صفر به 100 در دوم” ملک گفت. اما هدف او این است که برای هتل ها و رستوران ها و سواحل به باز توسط مارس 27 تاریخ راه اندازی.

در حال حاضر مقامات محلی در حال مسابقه با تدبیر و برنامه ریزی برای مقابله با هر گونه جمعیت که نشان می دهد حتی اگر آن تشکیل شده است عمدتا از ساکنان محلی قراردادن سواحل.

Brevard County ارتباطات مدیر همین واکر گفت: راه اندازی و جمعیت آن را قرعه کشی خواهد شد و در حال حاضر گسترده چالش های لجستیکی برای شهرستان و سازمان های اجرای قانون.

در میان چالش: چگونه برای اطمینان از وجود اجتماعی فاصله بین تماشاگران در ساحل و کنار جاده. و چگونه به کنترل ترافیک و پارکینگ همراه از جمله جاده اصلی به جاده دولت A1A و ایالات متحده 1.

“این رفتن به یک سردرد برای بسیاری از مردم” واکر گفت.

یک سخنگوی فلوریدا گشت بزرگراه گفت: آنها را در troopers برای گشت زنی در بزرگراه در های معمولی, راه اندازی, مشاهده, نقاط, اما نیز آماده به انتظار غیر منتظره.

“من در گشت برای 25 سال است و ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. طوفان بسیار آسان است برای ما به مقابله با این دلیل که ما می دانیم بتن و ما می دانیم آنچه در بسته و چه باز, اما این چیزی است متفاوت” کیم منتس گفت.

اگر پارک ها و پارکینگ ساحل باقی می ماند بسته و سپس آنها انتظار می رود ترافیک می تواند نشت بر روی دیگر جاده و یا بسیار شلوغ در حال حاضر مشکل نقاط کشور مانند جاده 528 شناخته شده به عنوان Beachline بزرگراه.

“ما تا به حال بسیاری از مردم که توقف در Beachline و پل ها به دست آوردن یک دیدگاه بهتر و ما تا به حال به ارسال سربازان به تخلیه آنها. این یک مشکل بزرگ زمانی که ما تا به حال بزرگ دیگر راه اندازی شد.”

“من به یاد داشته باشید تماشای مردم هل دادن کالسکه در سراسر Beachline به عنوان اتومبیل های در حال پایین آمدن از 70 مایل در ساعت و cringing بدانید که خطر این افراد در حال قرار دادن خود را در” منتس ادامه داد.

یکی دیگر از نگرانی واکر گفته است که جمع زیادی از مردم را به نمایش راه اندازی می تواند باعث “موج دوم” از coronavirus موارد به صورت محلی.

“ایمنی همراه اول” واکر گفت. “این قانون اساسی در مدیریت اضطراری.”

واکر گفته شده است وجود دارد یک سری از جلسات برنامه ریزی — برخی قدمت آن بیش از دو سال — شامل نمایندگان از انواع اشخاص. آنها عبارتند از: SpaceX, فلوریدا بخش حمل و نقل شهرستان اضطراری مدیریت و گردشگری بخش های شهرستان, دولت, فلوریدا گشت بزرگراه های Brevard County Sheriff و شهرداری و ادارات پلیس.

در میان سوالات پاسخ داده نشده در حال حاضر این است که آیا در حال حاضر بسته beachside مناطق پارکینگ و beachside پارک را بازگشایی پیش از راه اندازی.

“هنوز هم وجود دارد برخی از ifs maybes و چه کسی می داند چه,” واکر گفت.

بندر کاناورال رئیس دفتر جان موری گفت: این پورت است که از نزدیک نظارت بر راه اندازی برنامه به عنوان بندر اسکله پارک محبوب است مشاهده سایت برای راه اندازی.

اسکله پارک در حال حاضر بسته شده است. اما اگر آن را بازگشایی قبل از راه اندازی موری گفت: این بندر باید برای قرار دادن محدودیت های سفت و سخت در تعدادی از وسایل نقلیه است که می توانید وارد کنید و همچنین کنترل های اضافی در بخش های دیگر از این پورت مانند یارو منطقه است.

“ما باید بسیار سیال وضعیت ما در حال تطبیق با خواسته های آنها تغییر” موری گفت. “ما را به انجام کار درست در زمان مناسب.”

محلی هتلداران امیدوار به راه اندازی جمعیت خواهد بود “شات در بازو” آنها به شدت نیاز به پس از از دست دادن درآمد در ماه گذشته است.

MaryLynn رابینوویتز ، مدیر این ساحل محل مهمانخانه در کوکو بیچ انتظار می رود به طور کامل رزرو شده برای راه اندازی.

اگر هتل ها نیست باز به گردشگران و سپس او گفت: “ما از دست دادن مقدار زیادی از پول مانند هر کس دیگری.”

تا آنجا که او می خواهد کسب و کار رابینوویتز نیز محتاط و نمی خواهید برای دیدن جمعیت زیادی در این منطقه است.

“ما هنوز در تلاش برای بازیابی در اینجا” رابینوویتز گفت: “من یک زن مسن تر. من نیاز به زنده برای بچه ها. من نه عصبی خراب است. من پارانوئید. اما من نمی خواهم مردم ستون به دفتر من همه در یک زمان.”

برای آن بخشی از ناسا خواسته است مردم را به سفر به فولاد خوزستان برای تاریخی راه اندازی.

“زمانی که ما راه اندازی به فضا از مرکز فضایی کندی را به تساوی گنده جمعیت و درست است که در حال حاضر آنچه که ما در حال تلاش برای انجام” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در هفته گذشته در تماس با خبرنگاران. “ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما دسترسی به ایستگاه فضایی بین المللی بدون رسم مقادیر عظیم جمعیت که ما معمولا برای این فعالیت ها است.”

اما فریب شاهد تاریخی راه اندازی در فرد خواهد شد به سادگی بیش از حد وسوسه انگیز برای برخی از خانه بمانند. مقامات محلی در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای مقابله با این جمعیت که فرود در این شهرستان در پی coronavirus محدودیت در حالی که مردم بی خطر است.

محلی راهنمای تور باب جوراب گفت که او فکر می کند ناسا و اسپیس ایکس نباید مصرف هر گونه خطرات صرف نظر از اهمیت این ماموریت است.

“من فکر می کنم (SpaceX مدیر عامل) Elon Musk باید لغو راه اندازی تا ویروس از بین رفته است.”

جوراب است که فضا علاقه مندان و دیده هر راه اندازی پس از آپولو 7 اما او در مورد بالا بودن تعداد شهروندان ارشد در این منطقه در معرض جمعیت زیادی.

“شما نمی دانید که در حال آمدن است و یا کسانی که در اطراف بوده است. این تمام مشکل با کوروناویروس. ما با پیری جمعیت و در اینجا است که باید مورد توجه همه است.”

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>