SpaceX راه اندازی خواهد شد افزایش گردشگری محلی در زمان بحرانی پس از coronavirus رکود

فلوریدا تودی | No comments

برای Space Coast صاحب هتل باب Baugher چهارشنبه برنامه ریزی شده راه اندازی دو فضانورد در یک SpaceX Falcon 9 موشک از مرکز فضایی کندی نیز می تواند کمک به روشن کردن آتش در زیر یک صنعت گردشگری شده است که مرگ برای بیش از دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این رفتن به بیشتر فروخته شده” Baugher گفت: به ویژه برای هتل ها در کاکائو در ساحل/اسکودوی کیپ کاناورال گردشگری راهرو. “این اولین واقعی هر چیزی بزرگ” از آنجایی که بهار فصل بود قبل از موعد مقرر تعطیل در ماه مارس توسط COVID-19.

روز شنبه راه اندازی تاریخی است که از آن خواهد شد راه اندازی اولین انسان از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

چنین Puneet “PK” Kapur, مدیر کل تعطیلات مسافرخانه اکسپرس و سوئیت در پالم بای و صندلی توریستی شورای توسعه بازاریابی کمیته انتظار دارد که راه اندازی برای جذب مردم رانندگی به فضا ساحل از عنوان دور به عنوان جورجیا و کارولینای شمالی.

با وجود این واقعیت است که ناسا توصیه می شود که مردم نمی آیند به Space Coast برای این راه اندازی و به جای تماشای آن را بر روی تلویزیون و یا آنلاین. آژانس فضایی است که در مورد جمعیت زیادی جمع آوری در امتداد سواحل و کنار جاده ها و تمرین های اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک صورت — عواملی که می تواند باعث گسترش coronavirus.

در مقابل, Brevard County Sheriff Wayne Ivey و محلی در گردشگری از حقوق خود و مردم را تشویق به آمدن به فضای ساحل به تماشای راه اندازی.

بیشتر: بر خلاف ناسا کلانتر می خواهد مردم را به آمدن به بروارد برای دیدن فضایی تاریخی راه اندازی

بیشتر: SpaceX می رود عمودی در مرکز فضایی کندی پیش رو از اول راه اندازی با فضانوردان

بیشتر: Space Coast گردشگری رئیس می بیند 1 میلیارد دلار کاهش برای صنعت محلی با توجه به کروناویروس

تماشاگران در حال انتظار برای آمدن به Space Coast در اعداد بزرگ و بسیاری از خواهد ماند چند روز یا بیشتر در هتل ها محلی و همچنین غذا خوردن در رستوران های محلی و فروشگاه در فروشگاه های محلی.

و خواهد شد که ارائه یک افزایش مورد نیاز برای کسانی که کسب و کار است.

هزینه های سود

Space Coast دفتر گردشگری, مدیر اجرایی, پیتر Cranis گفت: 2019 نظرسنجی از افرادی که به دیدن بدون سرنشین SpaceX Falcon Heavy راه اندازی در مه و ژوئن در بر داشت که یک سفر, پارتی, بازدید از فضای ساحل برای یکی از کسانی که در راه اندازی است که می ماند برای یک یا چند شب را صرف به طور متوسط $1,065 در حالی که در اینجا در مسکن رستوران ها, تفریح و سرگرمی, خرده فروشی, گاز و هزینه های دیگر.

بسیاری از آنها در آنجا ماند در هتل ها و یا دیگر اقامت کوتاه مدت در کاکائو در ساحل کیپ کاناورال یا تیتوسویل.

یک سفر از روز معلق در اینجا به یکی از آن راه صرف به طور متوسط $144.

Laurilee Thompson, co-owner of Dixie چهارراه رستوران غذاهای دریایی در تیتوسویل محبوب توقف برای افرادی که به فضا ساحل برای راه اندازی این رستوران واز بسیاری از تماس های تلفنی از مردم را به مطمئن شوید که رستوران باز خواهد شد در روز چهارشنبه.

دیکسی چهارراه است که مصرف رزرو. اما تامپسون گفت او انتظار دارد که این رستوران خواهد بود عملیاتی در نزدیکی یا حداکثر آن دولت مجاز 50% ظرفیت (230 کرسی) برای بسیاری از روز شروع هنگامی که آنها باز در ساعت 11 صبح با آرامش در طول چند ساعت قبل از 4:33 p. m., راه اندازی, به عنوان مردم به خود را مشاهده و عجله از مشتریان پس از راه اندازی.

“ما بسیار به دنبال به جلو به آن” تامپسون گفت. “این است که واقعا هیجان انگیز برای جامعه ما است. من خوشحالم که به بخشی از آن.”

و بنابراین دیگر صاحبان کسب و کار در تیتوسویل منطقه است.

“همه ستاره ها در تراز وسط قرار دارد برای یک جمعیت بزرگ گفت:” کریستین ساندرز یک شرکت صاحب شیله استیک و غذاهای دریایی است که در واقع در ایالات متحده آمریکا 1 در امتداد رودخانه هند در تیتوسویل و محبوب راه اندازی مشاهده سایت. “این پرتاب سرنشین دار است و به ارمغان می آورد که کل یک عنصر اضافی به آن است. ما در حال انتظار دیوانگی تا آنجا که تعداد زیادی از مردم.”

ساندرز گفت: علاوه بر ارائه یک منوی کامل در رستوران شیله به فروش فضاهای پارکینگ در پارکینگ خود را برای راه اندازی تماشاگران در $20 خودرو (با 20 دلار گرفته شده مشتری لایحه آن به آنها غذا خوردن در رستوران). پیاده روی تماشاگران که پارک در جای دیگر به اتهام $5 یک فرد است.

شیله به طور معمول صندلی 400 نفر است اما این رستوران را به 200 زیرا دولت در حد 50 درصد ظرفیت است. پارکینگ را باز و در ساعت 8 صبح و رستوران باز خواهد شد و در ساعت 11 صبح

“هر کس امیدوار است و ما امیدواریم که بسیاری از مردم خواهد آمد” به فضا ساحل برای راه اندازی تامپسون گفت. “من می دانم که چگونه به شدت ما صنعت گردشگری رنج می برد از تعطیلی” لازم توسط COVID-19.

دیکسی چهارراه تا به حال روابط طولانی به برنامه های فضایی. تامپسون گفت: دیکسی تقاطع آن به دست آورد “مشهور جهان” شعار در اوایل روز از شاتل فضایی برنامه. فضای خبرنگاران از اروپا را پوشش راه اندازی آغاز شده ذکر رستوران در برخی از داستان های خود آن را به عنوان یک پاتوق برای فضانوردان و روزنامه نگاران. پس از خواندن این داستان بازدید کنندگان به فضای ساحل از سراسر جهان خواست برای بررسی محل ،

زمانی که Dixie چهارراه باز در سال 1983 — دو سال پس از اولین پرتاب شاتل فضایی — آن را تا به حال 30 نفر. که در حال حاضر 460 صندلی — هنگامی که آن را مجاز به بازگشت به 100% ظرفیت.

“به عنوان شاتل برنامه رشد Dixie چهارراه رشد” تامپسون گفت.

دیکسی چهارراه بازگشایی شد شنبه بعد از تمدید shutdown. بر خلاف برخی از رستوران ها آن را ارائه نمی دهد takeout در حالی که دولت ممنوع نشسته صندلی در رستوران.

بنابراین تامپسون است که به دنبال به جلو به درآمد که خواهد آمد از راه اندازی و از سه روز آخر هفته روز یادبود قبل از آن است.

انتظار همه چیز را

از راه اندازی می تواند در قرعه کشی گردشگری در طول زمان تاریک برای صنعت مهمان نوازی است اما نه هر کس است که به دنبال اولیه افزایش می دهد.

رابرت Randazzo صاحب Oceanfront کلبه در Indialantic گفت: کسب و کار است “نه خوب” به ویژه پس از برگزاری دیدم صفر رزرو در ماه گذشته.

Oceanfront کلبه دیده می شود نه افزایش رزرو برای راه اندازی. Randazzo گفت که او در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن بر روی کارکنان ،

“این خیلی آهسته در حال حاضر آن را مسخره” Randazzo گفت.

Beachside هتل و سوئیت در کوکو بیچ شده است, بازاریابی, برای, راه اندازی, امید رسم گردشگران به آن فقط-بازگشایی امکانات. قبلا با کیفیت مسافرخانه و سوئیت هتل بازگشایی شد مارس 15 بعد از 10 ماه از نوسازی مدیر کل اد Kortum گفت.

“به ما بپیوندید در جشن راه اندازی 2: SpaceX و جدید ما با نام تجاری” می خواند یک خط در یک فیلم تبلیغاتی هتل منتشر شد.

مهمانان که کتاب دو شب باقی می ماند ممکن است از 26 تا 28 ماه مه دریافت افتخاری “ساحل مشاهده بسته” متشکل از یک نرم کولر و دو بطری آب.

“این یک راه بسیار خوبی برای نشستن در ساحل خود را با کولر و تماشای راه اندازی” Kortum گفت.

رزرو می کند برای هتل Kortum گفت. آن نبوده است relisted در سایت های مانند Trivago و Expedia بنابراین مهمانان باید تماس بگیرید به طور مستقیم به کتاب است.

نسبتا پایین دید زوج با COVID-19 بدان معنی است که هتل های عامل در حدود 25 درصد ظرفیت Kortum گفت. این زمان در سال گذشته, هتل عمل در 90 درصد ظرفیت است.

دولت-دستور shutdown از خطوط کروز در زمان دور یک تکه بزرگ از کسب و کار.

راه اندازی نشده به ارمغان آورد یک جهش قابل توجهی در رزرو, اما Kortum امیدوار است با ارتقاء آن می تواند کمک کند.

تغییر روش

بخش گردشگری است که به تنظیم دستورالعمل های جدید و شیوه باعث coronavirus.

تامپسون گفت: “مانند بسیاری از کسب و کار Dixie چهارراه تا به حال برای تنظیم شیوه های آن با سرور در حال حاضر با پوشیدن ماسک. کف کن یادآوری مشتریان در مورد اجتماعی فاصله. وجود دارد بیشتر اسپری ضد عفونی کننده دست و دست دستمال مرطوب در طول رستوران.

Baugher — که صاحب سه هتل در کوکو بیچ/اسکودوی کیپ کاناورال منطقه گفت: چیزهایی مانند آن خواهد بود یک کلید در برنده شدن بیش از گردشگران که ممکن است در اینجا برای راه اندازی کمک به آنها اطمینان می دهم که فضای ساحل است یک جای خوب برای دیدار دوباره.

در حالی که هر مشتری از یک هتل یا رستوران ممکن است می خواهم به پوشیدن یک ماسک صورت Baugher گفت: آنها به طور کلی می خواهم برای دیدن هتل و رستوران کارگران پوشیدن یک و همچنین دیدن تمیز کردن کامل و مطابق با اصول بهداشتی از امکانات و تاکید بر اجتماعی فاصله.

“من خواهش کنم با همه” در بخش گردشگری “به دنبال دستورالعمل” Baugher گفت. “ما همه در این با هم. ما مشتریان آینده خواهد بود.”

فقط-تکمیل بررسی های انجام شده برای فضای سواحل دفتر گردشگری یافت می شود که در میان پاکیزگی استاندارد مصرف کنندگان در فلوریدا و آتلانتا به دنبال در هتل ها ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های سراسر ملک; کارکنان به طور فعال برای تمیز کردن سطوح در مناطق مشترک ارسال شده اجتماعی فاصله احكام و پاکیزگی استانداردهای; و کارکنان هتل با پوشیدن ماسک.

دفتر گردشگری طی هفته گذشته به راه انداخته است رسانه های اجتماعی فشار به اجازه بالقوه گردشگران در مورد راه اندازی. این شهر همچنین دارای مجموعه ای خاص در صفحه وب (https://www.visitspacecoast.com/launch-resources) برای ارائه اطلاعات بازدید کنندگان از جمله ترافیک و پارکینگ مشاوره.

موسسه خیریه Stewart, the Space Coast دفتر گردشگری مدیر بازاریابی گفت: میان پیام های کلیدی این دفتر می خواهد به خارج شدن مردم از آمدن به اینجا برای راه اندازی در حال برنامه ریزی در نظر گرفتن اجاره اتاق یک هتل حتی اگر شما در حال آمدن از شهرستانهای مجاور و عمل اجتماعی فاصله.

“ما در حال تلاش برای فشار واقعا سخت است که اگر شما در حال انتخاب به اینجا می آیند در اینجا چگونه شما می توانید آن را با خیال راحت و ما در حال تلاش برای تشویق که ایمنی عنصر” استوارت گفت: اعضای توریستی شورای توسعه بازاریابی کمیته در طول جلسه خود را در روز پنج شنبه.

در میان پیشنهادات در صفحه وب: “رفتن به ساحل است یک راه عالی برای حفظ فاصله اجتماعی و لذت بردن از خارج از منزل در طول راه اندازی. این پارکینگ در ساحل محبوب نقاط دسترسی را پر کنید تا به سرعت. طرح به اینجا زود به امن خود را نقطه در بسیاری و در شن و ماسه.”

و: “هتل ساحلی هستند ایده آل منطقه مشاهده برای هر راه اندازی. این تمدید اقامت اقامت برای افرادی که به برنامه ریزی. آنها اطمینان حاصل شود شما باید یک صندلی ردیف جلو به ساحل مشاهده و دسترسی یک حمام خصوصی و یک محل برای لذت بردن از برخی از takeout گزینه های Space Coast را ارائه کرده است.”

گردشگری مقامات می گویند که راه اندازی همراه با برخی از عوامل دیگر باید کمک به صنعت خود را ارنج زدن البته برگشت به قبل از coronavirus سطوح کسب و کار را هم — به خصوص با صنعت کروز تعطیل.

در میان بحث برانگیزی Kapur گفت: در حال بازگشایی این بروارد باغ وحش در Viera آخر این هفته و برنامه ریزی بازگشایی مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده پنجشنبه آینده.

“ما در حال رفتن در جهت مثبت است.” Kapur گفت.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>