SpaceX راه اندازی Starlink ماهواره از کیپ کاناورال در 80 فالکون 9 ماموریت

فلوریدا تودی | No comments

مه و سطح پایین ابرها طولانی بیش از کیپ کاناورال پاک فقط در زمان در دوشنبه ساختن راه برای SpaceX Falcon 9 rocket به طاق دسته ای از 60 ماهواره به پایین به زمین مدار.

10:05 صبح پرتاب از راه اندازی مجتمع 40 80 ماموریت فالکون 9 یک 230-پا بلند خانواده موشک که راه اندازی یک متغیر آرایه ای از محموله – و با جمعه است, راه اندازی پنج دسته از Starlink اینترنت ماهواره.

این موشک اولین مرحله که قبلا پرواز سه ماموریت – یکی در سال 2017 و 2019 – از دست داده بود زمانی که آن را شکست خورده را به درستی رویکرد البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی در اقیانوس اطلس است. SpaceX پخش این ماموریت نشان داد خالی کشتی با پاف از دود به سمت راست و به دنبال آن ترشح قطرات آب بر روی دوربین.

“مرحله اول ساخته شده راه خود را به زمین اما متاسفانه ما نیست زمین اولین مرحله ما هواپیماهای بدون سرنشین کشتی” جسیکا اندرسون سرب تولید مهندس در SpaceX گفت: در طول پخش. “اما آن را به یک فرود نرم بر روی آب درست در کنار هواپیماهای بدون سرنشین کشتی پس از آن نگاه مانند آن را ممکن است در یک قطعه. که ما ثانویه ماموریت بنابراین ما سعی خواهیم دوباره دفعه بعد. ماموریت اصلی ما کامل است.”

آن را به حال موفق بوده اند این امر مشخص شده اند شرکت 50th فرود از یک فالکون 9 booster. از استفاده مجدد تلاش است بخشی از SpaceX طرح به پرتاب موشک بیشتر مانند حمل و نقل هوایی – به جای “دور انداختن” موشک به اقیانوس پس از پرتاب مدیر عامل شرکت ایلان ماسک می خواهد به استفاده مجدد از آنها 10 بار یا بیشتر. همچنین کمک می کند تا هزینه های پایین تر.

پانزده دقیقه پس از پرتاب این دسته از تخت بسته بندی شده Starlink ماهواره ها تحت فشار قرار دادند به دور از موشک فوقانی مرحله با استفاده از یک میله کشش ساز. موفق به استقرار در حال حاضر به معنی SpaceX 300 اینترنت خود را-درخشان ماهواره در پایین مدار زمین.

این شرکت امیدوار است تا شروع به ارائه سرویس اینترنت مدتی بعد از این سال. در دراز مدت هدف این است که برای هزاران نفر از Starlink ماهواره گردان, زمین, بشاش اتصال به اینترنت به مشتریان بر روی زمین که اصلا کافی دسترسی داشته باشید.

فضای ساحل پرتاب بعدی در ضمن میله میله بود و در عین حال یکی دیگر از فالکون 9. این موشک را یک uncrewed باری دراگون کپسول به ایستگاه فضایی بین المللی هیچ زودتر از 1:45 a. m. 2 مارس که نشانه یک لحظه پنجره.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

بعدی راه اندازی: 2 مارس

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: ایستگاه فضایی بین المللی تدارکات
  • زمان راه اندازی: 1:45 صبح
  • راه اندازی پنجره: آنی
  • محل سکونت: 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه
  • فرود: TBD

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>