SpaceX در حال حاضر هدف قرار دادن هفته آینده برای Starlink پرتاب از مرکز فضایی کندی

فلوریدا تودی | No comments

SpaceX تیم در حال حاضر هدف قرار دادن هفته آینده برای راه اندازی یک موشک فالکون 9 از مرکز فضایی کندی با یک دسته ای از این شرکت اینترنت-بشاش پهنای باند ماهواره.

اگر برنامه را نگه دارید 230-پا بلند موشک را طاق خاموش پد 39A در 3:16 بعد از ظهر, پنجشنبه آینده, پس از مرحله اول فرود در البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی در اقیانوس اطلس. یک فضای Force-صدور پیش بینی آب و هوا برای تلاش است که انتظار می رود روز شنبه.

این ماموریت را علامت SpaceX هفتم برای آن Starlink صورت فلکی, تلاش برای انتقال اینترنت اتصال به کنترل از راه دور و محروم کاربران در سراسر جهان است. اگر موفق آن را اندازه شبکه به بیش از 400 کوچک ماهواره در پایین مدار زمین.

ماموریت می آید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اثرات تمام بخش های اقتصاد و فضا نمی مطالعه حذف شدند. SpaceX در حال حاضر به تاخیر یک ماموریت یک آرژانتینی ارتباطات ماهواره ای – با توجه به این ویروس اما فضا به عنوان یک کل در نظر گرفته شده است ضروری برای فعالیت های اقتصادی و امنیت ملی است.

هر چند SpaceX عمل پد 39A برای خود ماموریت های آن هنوز هم در مرکز فضایی کندی اموال. این مرکز در مرحله 3 از ناسا پاسخ چارچوب معنی کارکنان است که می باید از خانه کار می کنند و تنها ماموریت-کار ضروری مجاز است در مرکز. سفر محدود است ،

آماده شدن برای آژانس های آینده فضایی راه اندازی سیستم موشک برای مثال در نظر گرفته شده است ضروری و صدها نفر از کارکنان و پیمانکاران در حال حمایت از این برنامه در فولاد خوزستان. روز دوشنبه موشک را راه اندازی سقط جنین موتور کمک می کند که سوق دادن فضانوردان در شرایط اضطراری وارد در فولاد خوزستان از دماغه یوتا.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>