SpaceX مجموعه به ادامه راه اندازی سریع وزن با Starlink ماموریت این هفته

فلوریدا تودی | No comments

اگر برنامه نگه دارید, SpaceX Falcon 9 rocket خواهد آسانسور را از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه اوایل جمعه, حمایت از این شرکت سریع اهنگ از راه اندازی حدود یک بار در هفته این ماه است.

از 230 فوت موشک است که میله میله به 60 Starlink اینترنت ماهواره به پایین مدار زمین در 5:42 صبح یک پنجره است که می تواند آن را مشاهده کنید اگزوز پر نور بیش از اقیانوس اطلس به عنوان گرگ و میش همچنان بالاتر از سطح افق. که البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی میزبان یک تقویت کننده فرود حدود هشت دقیقه پس از پرتاب.

از بعد از ظهر چهارشنبه آب و هوا برای تلاش در ایستاده بود 80% “برو” با توجه به فضای نیروی محلی مبتنی بر 45 آب و هوا اسکادران. تنها به ذکر نگرانی بود که امکان حضور ابرهای کومولوس اطراف کیپ.

همچنین از روز شنبه تیم هنوز مطرح موشک به آن موقعیت عمودی در راه اندازی مجتمع 40 نشان می دهد که شایعات از SpaceX پرش آزمون آتش برای این ماموریت می تواند درست باشد. این شرکت به طور معمول انجام یک آزمایش آتش موشک نه مرلین اصلی موتورهای قبل از هر پرتاب.

چون Starlink ماموریت استفاده کنید که قبلا پرواز بوستر و داخلی – معنی SpaceX راه اندازی ماهواره های خود را خود را در آن راکت – پرش آزمون آتش سوزی به صرفه جویی در زمان و هزینه می تواند تبدیل شدن به امری عادی است.

پس از جمعه, در ضمن این شرکت هنوز دو پرواز در محدوده شرقی ژوئن برنامه: در عین حال یکی دیگر از Starlink ماموریت در ژوئن 22, این بار از مرکز فضایی کندی پد 39A; و بحرانی اندازی یک نیروی هوایی جهانی سیستم موقعیت یابی ماهواره ای از راه اندازی مجتمع 40 در 30 ژوئن. هر دو را به پرواز در موشک فالکون 9 و شامل تقویت کننده بهبود.

همچنین شمارش قبلی Starlink راه اندازی در ژوئن 3, SpaceX آهنگ این ماه انتظار می رود که برای ضربه زدن یک بار در هفته. با نه راه اندازی در حال حاضر در کتاب این شرکت آماده است به آمار بسیار vaunted هدف از ماموریت 24 در سال 2020 است.

از جمله ایران راه اندازی اتحاد Atlas V موشک Space Coast می تواند نزدیک به 30 به طور کلی.

اگر موفق روز جمعه دهم راه اندازی تحت Starlink بنر را افزایش دهند در این صورت فلکی را به اندازه 600 ماهواره در پایین مدار زمین. این شرکت امیدوار است تا شروع به ارائه اینترنت پهن باند خدمات به مردم محروم و کاربران از راه دور در آمریکای شمالی و مدتی بعد از این سال.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی جمعه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: 60 Starlink ماهواره
  • زمان راه اندازی: 5:42 صبح
  • راه اندازی مجتمع: 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه
  • فرود: هواپیماهای بدون سرنشین کشتی

دنبال به روز رسانی های زنده و تصویری در floridatoday.com/space شروع در 4:30 صبح جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>