SpaceX Starlink راه اندازی با هدف قرار دادن بعد از ظهر جمعه راه اندازی

فلوریدا تودی | No comments

دراماتیک هفته در فضای ساحل که شامل رعد و برق طوفان خروش در COVID موارد و عظیم مجسمه نیم تنه مواد مخدر ممکن است دربسته در محیط با پرتاب موشک اگر آب و هوا نگه می دارد.

پس از تعویق چند بار در این هفته SpaceX در حال حاضر هدف قرار دادن بعد از ظهر جمعه در 4:18 p. m. برای راه اندازی دهم آن دسته از Starlink ماهواره روی یک موشک فالکون 9 از پد 39 در مرکز فضایی کندی.

تاخیر در افزایش شانس برای بهتر آب و هوا. 45 فضایی بال است آب و هوا اسکادران در حال حاضر پیش بینی 70% “برو” را برای راه اندازی در بعد از ظهر جمعه از 40% پنج شنبه. به عنوان مورد با بسیاری از ظهر در فلوریدا تابستان نگرانی های اصلی در حال بزرگ کومولوس ابر سندان ابر و احتمال رعد و برق.

روز جمعه اندازی 57 ماهواره بخشی از SpaceX طرح برای ارائه پهنای باند خدمات اینترنت از فضا. اگر همه به خوبی می رود, صورت فلکی خواهد تعداد حدود 600 ماهواره در مدار پس از این راه اندازی. SpaceX امیدوار به شروع ارائه خدمات اینترنت به مناطق روستایی بعد از این سال.

در علاوه بر این به Starlink payload دو زمین مشاهده میکرو ماهواره از Seattle-بر اساس BlackSky نیز گیر کردن تو بازی سوار بر فالکون 9 به عنوان بخشی از SpaceX rideshare برنامه ارائه می دهد که هزینه های پایین گزینه برای شرکت های هوافضا برای رسیدن به مدار.

اما این همه نیست: یکی دیگر از شاهین آماده شدن برای پرواز است. نزدیکی در راه اندازی مجتمع 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی Station, SpaceX, prepping برای راه اندازی از فضا نیروی GPS III ماهواره ای در اوایل هفته آینده.

راه اندازی جمعه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: 57 Starlink ماهواره
  • راه اندازی زمان: 4:18 p. m. ET
  • سکوی پرتاب: 39A در مرکز فضایی کندی
  • فرود: هواپیماهای بدون سرنشین کشتی

دنبال به روز رسانی های زنده و تصویری در floridatoday.com/space.

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>