SpaceX هنوز هم به نظر می رسد هدف قرار دادن یکشنبه برای فالکون 9 پرتاب از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

کره جنوبی اولین نظامی ارتباطات ماهواره ای هنوز هم به نظر می رسد در هدف برای یکشنبه راه اندازی از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه هر چند یک لغزش ممکن است باقی می ماند به عنوان SpaceX هنوز رسما تایید این تلاش است.

نیروی هوایی را تایید کرده است راه اندازی یک موشک فالکون 9 از راه اندازی مجتمع 40 در طول چهار ساعت در پنجره ای که باز می شود در 5 بعد از ظهر یک بازه زمانی است که باید 70% “رفتن” آب و هوا شرایط. SpaceX نیز می تواند پرواز روز دوشنبه در صورت لزوم.

“تا حدودی خشک کن هوا را فیلتر به مرکزی فلوریدا منجر به کاهش پوشش دوش فردا به دوشنبه” 45 آب و هوا اسکادران روز شنبه گفت و اشاره کرد که آن دو نگرانی اصلی بودند ابرهای کومولوس و امکان موشک باعث رعد و برق.

اوایل روز شنبه برخی از ناوگان دریایی مسئول دوره نقاهت SpaceX سخت افزار در دریا رفتگان بندر کاناورال برای آنها تعیین شده مناطق. این موشک اولین مرحله است که انتظار می رود خودگردان زمین فقط به عنوان خوانده شده دستورالعمل هواپیماهای بدون سرنشین کشتی حدود 400 مایل در سواحل فلوریدا.

این ماموریت به عنوان شناخته شده ANASIS دوم شده است با تاخیر چند روز با توجه به مسائل مربوط به سخت افزار. همان درست است برای SpaceX تلاش برای راه اندازی 10th آن دسته از Starlink ماهواره از مرکز فضایی کندی در یک ماموریت است که پاک شده و سه بار به تاخیر افتاد و حتی بیشتر با توجه به سخت افزار و آب و هوا.

ANASIS دوم یا ارتش / نیروی دریایی / نیروی هوایی / ماهواره ای و سیستم اطلاعات, است یک هواپیمای ایرباس ساخته شده در ارتباطات ماهواره ای با هدف قرار دادن یک geostationary orbit مورد 22,000 کیلومتر بالاتر از زمین است. این نخستین بار اختصاص داده شده امنیت ملی ماهواره برای کره جنوبی.

فراتر از یکشنبه, تنها ماموریت محکم در محدوده شرقی تقویم توسط ناسا پشتکار رور که راه اندازی خواهد شد به مریخ در ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک از راه اندازی مجتمع 41 در جولای 30.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>