SpaceX هدف قرار دادن آخر هفته برای راه اندازی بعدی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

SpaceX در حال حاضر هدف قرار دادن زودتر از آخر این هفته برای خود راه اندازی یک نظامی کره جنوبی ارتباطات ماهواره ای از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

از بعد از ظهر پنجشنبه 45 فضایی بال آخرین برنامه نشان داد که 230-پا Falcon 9 rocket شد میله میله برای راه اندازی این ماموریت به عنوان شناخته شده Anasis دوم از راه اندازی مجتمع 40 زودتر از 3 بعد از ظهر یکشنبه. پنجره ای باز خواهد ماند تا زمانی که حدود 9 p. m. هر چند SpaceX است که انتظار می رود برای راه اندازی زودتر در پنجره.

این شرکت هنوز رسما تایید راه اندازی پنجره. یک پیش بینی آب و هوا انتظار می رود به زودی.

کره جنوبی اولین نظامی ارتباطات ماهواره Anasis II ساخته شده بود توسط ایرباس دفاع و فضا در فرانسه قبل از حمل و نقل به اسکودوی کیپ در 10 ژوئن. مقصد خود خواهد بود geostationary orbit هزاران مایل بالاتر از زمین است.

از بعد از ظهر پنجشنبه دوم فالکون 9 موشک در نزدیکی مرکز فضایی کندی پد 39A شد و هنوز هم در آن آشیانه نشان می دهد که تیم همچنان به کار بر روی مسائل مربوط به سخت افزار. پرواز با 57 Starlink ماهواره شده است به تعویق افتاد و چندین بار پاک سه بار با توجه به ترکیبی از سخت افزار و آب و هوا.

فراتر از این دو ماموریت ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک است که هنوز برای آن با مشخصات بالا وظیفه برای افزایش ناسا پشتکار مریخ نورد بر روی یک مسیر به مریخ زودتر از جولای 30. راه اندازی مجتمع 41 برگزار خواهد شد راه اندازی.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>