کارکنان UMMC دانشجویان پزشکی Jackson رایگان درمانگاه به افراد بدون بیمه

لدگر | No comments

هر شنبه, خاموش مارتین لوتر کینگ جونیور در درایو جکسون یک کلینیک محلی فراهم می کند مراقبت های بهداشتی رایگان به کسانی که بدون بیمه.

کارکنان پزشکی و دندانپزشکی و فیزیوتراپی دانش آموزان از دانشگاه می سی سی پی, کلینیک ارائه می دهد جامع مراقبت. این شنبه گذشته داوطلب کارکنان به مراتب بیشتر بیماران است.

در سن coronavirus هنگامی که بسیاری از مردم از دست داده اند کار خود را مربوط به بیمه کارکنان می خواهید Mississippians به دانستن درمانگاه باز است و آماده برای کمک به کسانی که در نیاز رایگان است.

اما Jackson رایگان درمانگاه نیست فقط خدمت به کسانی که در منطقه مترو.

مایکل Hohl, یک سوم سال دانشجوی پزشکی در UMMC و درمانگاه عضو هیئت مدیره گفت: درمانگاه دیده است بیماران از 88 شهرستانها در سراسر, می سی سی پی در سال گذشته.

قبل از coronavirus Hohl گفت: غیر معمول نیست برای افرادی که به رانندگی یک زن و شوهر از ساعت برای رسیدن به درمانگاه. در میان همه گیر اما آنها در حال دیدن بیمارانی که هرگز مورد استفاده درمانگاه.

“صحبت کردن با بیماران در حال حاضر نیازهای یکسان هستند اما دلیل آنها در آینده برای ما متفاوت است. برخی از آنها استفاده نمی شود برای آمدن به یک کلینیک رایگان و یا حتی به دنبال منابع مانند ما قبل از. آنها به ما بگویید که ” من فقط رو گذاشته و از دست من بیمه سلامت من مطمئن هستم که در آن دیگری را.’ گاهی اوقات آنها به دنبال وکیل و مشاوره و دیگر بار آنها به دنبال یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه.”

جوزف “جوجو” داد همچنین یک سوم دانش آموز سال و درمانگاه عضو هیئت مدیره گفت: کلینیک “شبکه امنیت اجتماعی” برای Mississippians.

“ما نوع رفت و آمد مکرر گذشته” او گفت:. “هنگامی که کسی تماس رایگان درمانگاه آنها از گزینه های دیگر. ما را که بسیار جدی است که مسئولیت را پر کنید که بخشی از این شبکه امنیت اجتماعی در می سی سی پی. واقعا ما در حال پر کردن آن را برای کل دولت است.”

کارکنان UMMC دانشجویان رایگان درمانگاه با تمرکز بر ارائه مردم با “کیفیت مراقبت های بهداشتی” Dodd گفت. درمانگاه غیر انتفاعی است که صرفا اجرا شده توسط دانش آموزان و حضور ساکنان از UMMC.

“ما دانش آموزان که در اجرای این درمانگاه اما ما مسئولیت و غرور و افتخار واقعی در ارائه مراقبت به بيماران,” او گفت:.

حتی اگر این سرویس وجود دارد آن را گاهی اوقات دشوار است برای بیماران به حمل و نقل قابل اعتماد به درمانگاه. اغلب بیماران را مجبور به لغو قرار ملاقات خود را به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای آنها وجود دارد.

به تازگی یک مرد مسن بود به لغو قرار ملاقات خود را با توجه به عدم وجود حمل و نقل.

بازگویی یک تماس تلفنی با مرد داد گفت: “او نامیده می شود و گفت:” من نمی خواهم شما را به فکر می کنم این پیر مرد نیست سپاسگزار از آنچه شما انجام می دهند این واقعیت است که شما مایل به صحبت کردن با من به معنای جهان به من.’ این واقعیت که کسی به آنها اهمیت و حاضر است به یک شریک در سلامتی خود را با آنها به معنای زیادی به این بیماران که ما می بینیم از آنجا که بسیاری از افرادی که به ما داشته اند و مردم به آنها ” نه ” و یا آنها را نادیده گرفته.”

اما در میان coronavirus درمانگاه آغاز شده است با استفاده از پزشکی از راه دور. این سرویس اجازه داده است آنها را به حفظ خود بیمار بار و با هر دو telehealth و در شخص بازدیدکننده داشته است آنها را ببینید به طور متوسط 30 نفر در یک آخر هفته.

در 2019 در درمانگاه دیدم 327 منحصر به فرد بیماران و حضور بیش از 1 ، 000 بازدیدکننده داشته است. از این بیماران 61 درصد از جکسون 73 درصد و 16 درصد سفید هستند. زنان اکثریت را از بازدیدکننده داشته است بیمار در 56%. متوسط سن بيماران است 41.

رئیس شکایت پزشکی نسخه و پر کردن مجدد بیماری مدیریت و پیگیری بیماریهای منتقل می شود و ادراری آهنگ عفونت و درد های عضلانی.

یکی در بيماران با فشار خون بالا فشار خون است. همه در حال ایجاد.

Hohl گفت: این درمانگاه می تواند اداره کند ، در هر شنبه وجود خواهد داشت 30 داوطلبان از UMMC در درمانگاه آماده ارائه مراقبت های پزشکی. یک تیم از دانش آموزان مشورت با هر بیمار قبل از قرار دادن یک برنامه هم برای سلامت خود را پس از آن حاضر است که به داوطلب حضور پزشک. این حضور پس از آن می رود و مذاکرات به بیمار و اجرای این طرح از نقاشی کار آزمایشگاه برای تجویز داروی جدید.

“کلینیک ما است دو آموزش کلینیک و درمانگاه” Hohl گفت.

این درمانگاه دارای یک ماموریت سه برابر او گفت: برای ارائه کیفیت مراقبت از بیمار به کسانی است که می تواند آن را ندارند و یا دسترسی به آن کمک در آموزش و پرورش به دانش آموزان و حمایت از نیازهای Mississippians.

برای بیشتر کسانی که نیازهای درمانگاه نیز آوردن بر روی یک دانش آموز مددکار اجتماعی برای رسیدگی به بیماران نیاز به خارج از مراقبت فیزیکی مانند استفاده از بیمه بیکاری, بیمه مدیکر یا پزشکی.

داد تاکید کرد که نیاز به مراقبت های بهداشتی با کیفیت برای ایجاد دهانه کل دولت است.

“آنها به ما می آیند با مشکلات پزشکی بلکه بسیاری از مسائل دیگر آنها در حال تلاش برای کار کردن” Dodd گفت. “اگر ما در حال رفتن به طرفداران برای بیماران ما و اگر ما واقعا در مورد مراقبت از بیمار تمام نشده فقط علائم بیماری خود را در آن وقت بر ما به انجام بیشتر. ما فقط می خواهید برای کمک به مردمی بهترین ما می توانیم.””ما در خدمت کل کشور با کلینیک ما,” او گفت:. “این فقط جکسون که در آن نیاز وجود دارد.”

کلینیک باز است از ساعت 11 صبح تا 4 بعد از ظهر شنبه. به برنامه قرار ملاقات تماس 601-355-5161 و یا بازدید www.jacksonfreeclinic.org برای کسب اطلاعات بیشتر.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>