دلیجان است که جریان زنده موسیقی کشور در این آخر هفته. در اینجا چگونه به لحن در

مایدزرت | No comments

این دلیجان کشور جشنواره موسیقی اتفاق می افتد نیست در Indio آخر این هفته اما آن تولید جریان موسیقی زنده در Instagram و مصرف بیش ماهواره امواج رادیویی از جمعه به یکشنبه.

سه روز پخش در صورتحساب یا لیست به عنوان “Stagecouch,” خواهد شد از ویژگی های “در خانه” اجرای برنامه توسط headliners Carrie Underwood و اریک کلیسا به همراه هنرمندان مانند اشلی McBryde و بیشتر. از آن خواهد شد در جریان Sirius XM را “بزرگراه” در کانال 56.

“ما نمی تواند اجازه دهید این آخر هفته در مارس رفتن بی سر و صدا, بنابراین ما تصمیم به پرتاب یک حزب خانه,” دلیجان استعداد خریدار Stacy Vee گفت: در یک بیانیه آماده.

بیشتر: دلیجان باز خواهد گشت پس از coronavirus اما آن را تا به حال احساس همان است ؟

بیشتر: قادر به شرکت در Coachella دلیجان در ماه اکتبر ؟ در اینجا نحوه دریافت هزینه

علاوه بر این, دلیجان Instagram account @دلیجان خواهد شد از ویژگی های ظاهر توسط رستوران و شخصیت تلویزیونی Guy Fieri که به طور منظم به آشپز کباب در جشنواره. بینندگان همچنین می توانید انتظار زنده س-و-همانطور که با کشور ستاره داستین لینچ LOCASH و Desure پخش از دیپلو DJ مجموعه ای از جشنواره سال گذشته و بیشتر.

Goldenvoice لس آنجلس بر اساس شرکت است که تولید Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل اعلام کرد در ماه گذشته که هر دو جشنواره خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به رشد بهداشت عمومی نگرانی در میان coronavirus بیماری همه گیر. دلیجان در حال حاضر قرار است به جای Oct. 23-25.

SiriusXM خواهد شد با ارائه یک محاکمه رایگان برای مشترکین جدید از طریق مه 15. این ایستگاه در دسترس است از طریق SiriusXM وب سایت برنامه و در رادیو ماشین دستگاه قادر به اتصال به این سرویس است.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>