دولت شل برخی از مراقبت های بهداشتی و مقررات در راستای افزایش coronavirus موارد

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز شنبه با صدور یک فرمان اجرایی که اجازه خواهد داد که بخش بهداشت و درمان به زیرک تر در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. اساسا نظم می بخشد و قوانین خاص است که می تواند موانع را برای سازمان به ارائه کمک.

“ایالت کالیفرنیا است که مبارزه سخت برای به دست آوردن منابع است که کالیفرنیا نیاز به دیدار با COVID-19 خروش” Newsom در بیانیه ای گفت. “این اورژانس ابزارهای قانونی افزایش خواهد یافت کالیفرنیا بهداشت مراقبت از ظرفیت و کمک امکانات درمان بیماران بیشتر است.”

به منظور اجازه می دهد تا به:

  • Looser صدور مجوز و نیروی انسانی مورد نیاز در مراکز بهداشت, تلفن همراه, مراقبت های بهداشتی واحد و بزرگسالان روز مراقبت های بهداشتی و امکانات اجازه می دهد تا برای کارکنان به اندازه کافی برای مراقبت بیشتر مردم
  • دولت های محلی برای استفاده از کارکنان بازنشسته در صورت نیاز به افزایش نیروی انسانی خود
  • شهرستانها به چشم پوشیدن سر و صدا موجب که جلوگیری از تحویل دارو و لوازم اضطراری در زمان های مختلف
  • سست رویه در دولت بیمارستان های روانی و دولت ناتوانی رشدی امکانات اجازه می دهد تا برای آسان تر پاسخ به coronavirus نگرانی

همچنین در شنبه Newsom مطلع کالیفرنیا که او برای 30 میلیون ماسک, 10,000 هواکش و 2 میلیون سواب و دیگر تجهیزات پزشکی لازم برای درمان و مبارزه با گسترش ویروس — در انتظار یک انتظار افزایش موارد در هفته های آینده.

پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

Coronavirus: رویز خواستار اعتصاب تیم’ در آماده سازی برای افزایش بیماران مبتلا به بیمار

ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل نشان داد که هیچ دولتی در آمریکا به اندازه کافی اتاق برای درمان COVID-19 بيمار اگر افزایش در موارد شدید آینه است که در کشورهای دیگر. آن را در بر داشت که اگر این کشور می بیند عمده سنبله در coronavirus وجود دارد می تواند تقریبا شش بیماران به طور جدی بیمار برای هر موجود تخت بیمارستان.

کالیفرنیا نیز اجاره دو بیمارستان به گسترش مراقبت ظرفیت در دولت است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>