دستور دولت نیاز به مدارس برای باز کردن به این معنا نیست خیلی Brevard مدارس دولتی

فلوریدا تودی | No comments

محلی منطقه مدرسه و معلمان نمایندگان اتحادیه ها می گویند دولت جدید سفارش نیاز مدارس به لحاظ فیزیکی باز در ماه اوت به احتمال زیاد نمی خواهد تاثیر Brevard County مدرسه بازگشایی طرح است.

سفارش امضا شده توسط فلوریدا کمیسر آموزش و پرورش ریچارد کورکوران و اعلام کرد اواخر روز دوشنبه نیاز به تمام آجر و ملات مدارس در دولت برای باز کردن پنج روز در هفته این سقوط حصول اطمینان از دانش آموزان باید این گزینه به طور کامل بازگشت به کلاس های دانشگاه.

تصمیم درو سریع بررسی از برخی از معلمان و پدر و مادر و رهبران مدرسه در میان خروش در موارد COVID-19 سراسر فلوریدا و خنثی کردن برنامه های برخی از مدارس به تاخیر دهانه یا آغاز سال با آنلاین-تنها یا مخلوط یادگیری است.

منظور نمی شد انتظار می رود که اثر قابل توجهی در برنامه های توسعه Brevard, مدارس دولتی, مدرسه, منطقه, سخنگوی Nicki Hensley روز سه شنبه گفت.

بیشتر: کروناویروس در Brevard, جولای 7: 114 جدید موارد 1 جدید مرگ کل در 2,705

“این یک بحث نقطه که در آن ما آمد در صبح امروز و تا به حال به تجدید سازمان عرشه” Hensley گفت. “هیچ چیز از نظم باعث شده است که ما را به تامل و تجدید نظر در همه چیز.”

سفارش می کند مانع مناطق آموزش و پرورش از ارائه آموزشهای مجازی گزینه و در واقع تقویت الزامات مورد نیاز برای آموزش آنلاین. Hensley گفت: Brevard, مدارس ادامه خواهد داد به ارائه آنلاین و یا آموزش از راه دور برای خانواده ها ناراحت کننده با فرستادن کودکان خود را به کلاس های درس.

مدرسه منطقه است که تا کنون منتشر شده چند جزئیات آن بازگشایی طرح که مورد بحث قرار خواهد علنا برای اولین بار در یک مدرسه کارگاه پنج شنبه. این کارگاه خواهد بود livestreamed در بروارد مدارس عمومی وب سایت رسمی خود را در صفحات رسانه های اجتماعی. بروارد سرپرست علامت Mullins پرده کامل طرح در آینده به طور منظم جلسه هیئت مدیره مدرسه, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 14.

رئیس هیئت مدیره مدرسه مبهم بلفرد گفت: سفارش به احتمال زیاد “نیست ایجاد یک حرکت بزرگ” از برنامه های در حال حاضر در حال سقوط را به محل اما آن را رد برخی از گزینه های که به دست آورده اند حمایت در میان پدر و مادر است.

“وجود دارد بسیاری از پدر و مادر درخواست ما برای اقامت مجازی در ابتدای سال و نه بازگشت به آجر و ملات. که این گزینه را از روی میز در این مرحله” بلفرد گفت. “نیز وجود دارد بازخورد در مورد برنامه مبهوت. … که در نظر گرفته شده است.”

بیشتر: شهرستان کمیسیون رد الزامی ماسک در کسب و کارهای محلی

در حالی که منظور مجموعه برخی از مرزهای نهایی شکل یک منطقه را بازگشایی طرح هنوز ساکن با سرپرست و یا هیئت مدیره مدرسه در مشاوره با محلی سازمان بهداشت و درمان اشاره کرد بروارد فدراسیون معلمان معاون رئیس جمهور ونسا کاپیتان.

“هنگامی که آن را برای اولین بار منتشر شد, در مقابل آن, آن را شبیه به یک قوی بازو رویکرد … اما من فکر می کنم آن را هنوز هم می دهد برخی از راه گریز برای مناطق” کاپیتان گفت.

“اگر شما واقعا حفاری های عمیق به منظور آن را به انجام برخی از چیزهای خوب,” او گفت:.

در میان این منظور و مفاد آن را تضمین می کند مدارس تامین می شود بر اساس پیش-COVID ثبت نام پیش بینی به جای واقعی دانشجو شمارش به طور معمول انجام می شود در ماه اکتبر و دوباره در بهار. که insulates ولسوالی از دست دادن هر دانش آموز دلار را با توجه به هر گونه کاهش در ثبت نام از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کاپیتان گفت.

هنوز معلمان نگران بازگشت به کلاس درس: اخیر اتحادیه های نظرسنجی ها یافت می شود و حدود 40 درصد و یا دو در پنج شهرستان Brevard معلمان خود به عنوان “در معرض خطر” از این ویروس در حالی که بیش از نیمی از آنها زندگی می کردند با یک ریسک بالا عضو خانواده است.

بیشتر: Mullins: ماسک خواهد بود اختیاری برای بروارد مدرسه تابستانی دانش آموزان

اتحادیه و رهبران منطقه در حال آماده سازی برای رفتن به چانه زنی جدول جولای 16 با تاکید ویژه بر ساخت مطمئن شوید که مناسب بهداشت و ایمنی حفاظت در محل هستند کاپیتان گفت.

“هدف ما این است که برای تدریس به دانش آموزان با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

در حالی که منظور تغییر نمی کند بسیار Brevard مدارس بلفرد هنوز هم به نام قفسه بندی از گزینه های “تا حدودی دلسردکننده است.”

“قادر بودن به نگه داشتن ما دانش آموزان و کارکنان safe رفتن به عقب در حال حاضر نگه داشتن من در شب,” او گفت:.

“من نگرانی های جدی در مورد نیاز به اندازه کافی معلمان, چون من فکر می کنم بسیاری از معلمان مضطرب در مورد رفتن به کلاس درس با دانش آموزان و تعداد زیادی از دانش آموزان نگران هستند به عنوان به خوبی.”

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>