دولت پنل می یابد گرگوری ادواردز’ کالبد شکافی ملاقات استانداردهای حرفه ای

فلوریدا تودی | No comments

سه عضو پانل برگزار فلوریدا پزشکی بازرسان کمیسیون در بر داشت که بروارد معاینات پزشکی دکتر ساجد S. Qaiser نقض هیچ قوانین یا استانداردهای حرفه ای در کالبد شکافی از گرگوری لوید ادواردز که مرگ پس از یک رویارویی خشونت آمیز در Brevard County زندان رد شد یک حادثه است.

“پس از بحث گسترده ای مورد پانل یافت می شود که هیچ علت احتمالی برای اقدام انضباطی در خصوص شکایت ساجد S. Qaiser, M. D., در آن وجود دارد بدون نقض قانون و قاعده و یا راهنمای عمل در مرگ او تحقیق و تفحص در این مورد” پانل نتیجه گرفت در جولای 9 تفاهم نامه به بازرسان پزشکی کمیسیون صندلی Dr. Stephen J. Nelson.

با توجه به پنل گزارش دکتر باربارا C. گرگ که ریاست پانل “با اشاره به این که هدف از این پنل این بود به نقد و بررسی بحث و عمل تنها اقدامات معاینات پزشکی و نه هر گونه اقدامات از افسران و/یا نمایندگان در ارتباط با این حادثه است.”

تصمیم گیری ساخته شده در ژوئن 22, اما نه ساخته شده تا روز چهارشنبه با توجه به قوانین که تاخیر در انتشار یافته های آن برای تنظیم تعداد روز. این پنل به ریاست Wolf است که در مناطق 5 و 24 رئیس معاینات پزشکی و شامل چارلی Cofer 4th قضایی مدار مدافع و کارول Whitmore یک گاو دریایی شهرستان کمیسر.

پانل برگزار شد پس از یک ماه نوامبر سال 2019 شکایت توسط ادواردز’ بیوه کاتلین ادواردز. شکایت سوال Qaiser را به نظم و دقت و روش در طول کالبد شکافی و نیز حقوقی و پزشکی استاندارد حرفه ای از مراقبت.

Qaiser به این نتیجه رسیدند که “excited delirium” — بحث تشخیص— علت ادواردز’ Dec. 9, 2018 مرگ که به دنبال یک مبارزه در Brevard County Jail با عنوان بسیاری از هفت اصلاحات نمایندگان که سست عنصر دار فلفل پاشيده و tased ادواردز. ادواردز امن شد به خویشتن داری صندلی خود را دست بسر برده است پشت سر خود را با یک مش خوب تف هود بر سر او — اسپری فلفل هنوز در چهره اش — و سمت چپ به تنهایی برای نزدیک به 16 دقیقه قبل از اینکه پیدا کردم بی توجه. او گرفته شده بود به یک منطقه بیمارستان که در آن او روز بعد درگذشت.

بیشتر: Excited delirium: نادر و کشنده سندرم یا بیماری به بهانه مرگ و میر توسط پلیس ؟

“پنل اشاره کرد که هیجان زده هذیان سندرم علت مرگ است که به رسمیت شناخته شده توسط انجمن ملی از محققین پزشکی و در حالی که وجود دارد گزینه های دیگر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای علت مرگ دکتر Qaiser تعیین بر اساس خود را از نظر حرفه ای حمایت خود را بررسی” پانل گزارش.

دکتر نلسون صندلی از دولت محققین پزشکی کمیسیون قبلا در مورد سوال Qaiser پیدا کردن برای هر دو علت و نحوه مرگ است. در Qaiser را کالبد شکافی را به اندازه کافی حمایت این نتیجه رسیدند. چرا که او تا به حال اظهار نظر در مورد نلسون recused خود را از پانل نقش خود را رفتن به گرگ تنها دیگر معاینات پزشکی در کمیسیون.

گرگ منطقه ثبت کرده است حداقل هشت هذیان هیجان زده و میر در دهه گذشته از جمله 2015 در بازداشت, مرگ برایان عمر یک جوان 35 ساله, سیاه, مردی که تنفس متوقف در حالی که دستبند به دست توسط Ocala اداره پلیس است که مورد بررسی قرار گرفت توسط FDLE که او حکومت بر خودش. که مرگ رد شد یک حادثه هیچ اتهام علیه افسران آورده بودند توسط دولت وکیل در این مورد.

پانل گزارش اشاره می کند که گرگ گفت: Edwards’ کالبد شکافی “بیشتر پشتیبانی می شود نظر یک مرگ ناشی از هذیان هیجان زده سندرم است.”

او در ادامه به توضیح در بیشتر هیجان زده هذیان سندرم مرگ”به decedents پاسخ نمی دهند به احیاء قلبی ریوی (CPR) اقدامات است که بر خلاف آنچه اتفاق افتاده در آقای ادوارد در مورد که در آن گردش خون و قلب ریتم و بازسازی شد اما آگاهی نیست.”

گرگ نیز اشاره کرد که ادواردز’ علائم “سازگار با عوارض هيپوکسيک مغزی است.” هيپوکسيک مغز آسیب آسیب به علت کمبود اکسیژن به مغز مانند از خفگی.

گرگ یادداشت جنجال آن را احاطه کرده هیجان زده هذیان مرگ و میر در forensic pathology:

“دکتر ولف احساس کردند که در حالی که بازرسان پزشکی کمیسیون به طور معمول نمی کند شکایت های مربوط به علت و نحوه مرگ پانل مورد نیاز برای رسیدگی به این مسائل به عنوان این است که بر اساس شکایت. در forensic pathology زمینه تعیین که مرگ ناشی از هذیان هیجان زده سندرم تا حدودی بحث برانگیز است به عنوان طبقه بندی شیوه ای از مرگ است.”

در نهایت به این سوال که آیا Qaiser تعیین تصادف, در مقابل یک قتل درست است که به سمت چپ باز است.

“پنل توافق وجود دارد که درست یا غلط تصمیم را در این مورد و حتی اگر شیوه ای از مرگ بود به تغییر به قتل این آسیب شناختی واژگان و اصطلاحات حقوقی.”

این بروارد دفتر معاینات پزشکی بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کاتلین ادواردز گفت پانل تصمیم بود “شکستن قلب” و “واقعا وجود دارد هیچ کلمه” و کارگردانی سوال بیشتر به وکیل او.

در طولانی بیانیه به فلوریدا امروز بروارد کلانتر Ivey گفت: “ما به طور کامل انتظار می رود این نتیجه است.”

Ivey دوباره تکرار پانل بحث و گفتگو در شیوه ای از مرگ و اشاره کرد که “تعیین قتل لزوما نشان می دهد هر گونه کیفری تخلف است. “قتل” مترادف است با واژه “قتل است.”

“فقط به عنوان دفتر دادستان در بر داشت پرونده های تخلف در بخشی از هر افسران یا نمایندگان معاینات پزشکی پانل یافت که دکتر Qaiser نمی هر گونه نقض قوانین, قوانین و یا دستورالعمل های عمل خود مستقل تحقیق” Ivey گفت.

بیشتر: این FDLE بررسی کلانتر بررسی گرگوری ادواردز’ مرگ: آنچه در آن است ؟

نلسون که تا به حال با انتقاد از ادواردز کالبد شکافی سال گذشته گفت که او “نا امید” با پانل را پیدا کردن و با اشاره به MEC تا به حال هیچ توانایی به سوال آن است.

صحبت به فلوریدا امروز او ایستاده بود و با ارزیابی اولیه.

“این فقط آن را قطع نمی کند برای من” نلسون گفت. “چیزی (به نظر می رسد) اتفاق افتاده است و از زمان او به ارمغان آورد به زندان تسهیلات قرار داده و به آن (خویشتن داری) صندلی و سپس او را پاسخ نمیدهد و او یک هيپوکسيک مغزی است. که در آن نقطه فقط می گویند او یک هيپوکسيک آسیب مغز کافی نیست.

“ما می خواهیم به می دانم که به عنوان بازرسان پزشکی: چه چیزی باعث بیماری زمینه ای و هیجان زده هذیان هنوز هم نیاز به چیزی به عنوان بیماری زمینه,” او اضافه شده است.

برای نلسون ادواردز’ PTSD و حضور ماده فعال از Benadryl در خود سم کافی نیست از توضیح آنچه اتفاق افتاده است به او.

“من باور نمی کنم او هیجان زده هذیان آنچه در آن است: من کاملا مطمئن هستم,” او گفت:.

پانل باعث می شود چند توصیه برای Alpaca اضافی برای آزمایش خون و توصیف است که می توانست گزارش خود را دقیق تر اما دولت که هیچ چیز بالا می رود به این سطح از تخلف از قانون اداری کد و یا معاینات پزشکی راهنمای عمل.

پانل گزارش همچنین اشاره می کند که یک Brevard County Sheriff معاون آورده تصویری فیلم اسیر در زندان شهرستان بروارد نشان دادن آنچه اتفاق افتاده است به ادواردز برای هر یک از اعضای پانل به بررسی به صورت جداگانه. که فیلم شده است معاف از انتشار عمومی. فلوریدا امروز چالش برانگیز است که معافیت در دادگاه.

اعضای عمومی پیوست ادواردز خانواده خواستار انتشار تصویری است که تمرکز چندین تظاهرات عمومی در بروارد پس از مرگ جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس این کشور حساب و پلیس و مسابقه. در میان دیگر خواسته های برآورده نشده از ادواردز خانواده بازگشت ادواردز’ مغز و کلیه ها.

اساسنامه اجازه معاینات پزشکی برای حفظ اندام و در حالی که چنین اقداماتی به طور معمول توضیح داد Qaiser تا کنون داده نشده یک دلیل منطقی برای تصمیم گیری خود را, اما این پنل هیچ تخلف.

“پنل اشاره کرد که هر ارگان های حفظ منطقه 18 دفتر معاینات پزشکی شده اند که برای حفظ بخش برای بافت شناسی اسلاید. این استاندارد از عمل به صورت قانونی پاتولوژیست و نه نقض قانون و قاعده و یا راهنمای عمل.”

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>