وزارت امور خارجه تشکر. خوب تماس برای کمک های مالی از ماسک محافظ در طول coronavirus بحران

فلوریدا تودی | No comments

در میان ملی پزشکی کمبود عرضه به خصوص از ماسک های مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی از آلوده بودن COVID-19 بيماران دولت تشکر. شیدا خوب به نام پنج شنبه برای کمک های مالی از صنایع محلی و دندانپزشکان و دفاتر و دیگر شیوه های پزشکی برای توزیع به بروارد بیمارستان.

خوب گفته است که درخواست تجدید نظر خود را پس از شنیدن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان روز شنبه. در طول یک جلسه تهمت و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, همراه با دیگر اعضای COVID-19 نیروی کار دقیق چگونه مسئولیت بخشیده بود برای استفاده از N95 ساخت ماسک برای پزشکی تنظیمات یک اقدام اضطراری برای کمک به کاهش بار بر روی کاهش منابع پزشکی N95 ماسک.

“من شنیده ام از یک دوست که با این نسخهها کار برای ملبورن آتش نشانی و آنها نگران بودند در مورد لوازم و من صحبت کردن به سلامت اولین و من می دانم که آنها نگران منابع. حتی اگر آنها یک مشکل امروز آنها نگران در مورد آن در آینده” خوب گفت.

بیشتر: دانشمندان رالی برای کمک مالی به شدت مورد نیاز COVID-19 تست لوازم

“درک من این است که این N95 ماسک, شما می دانید وجود دارد در مکان های که در آن آنها مورد نیاز است در حال حاضر آنها ممکن است وجود داشته باشد در دندانپزشک دفاتر و یا آنها ممکن است وجود داشته باشد در صنعتی تنظیمات” او گفت:. “ما باید آنها را به افرادی که به آنها نیاز دارید.”

در Facebook در پاسخ به خوب پست چند بروارد ساکنان بوق و کرنا کردن تماس و به نظر می رسید برای ابراز ناامیدی با غیر این صورت درک فقدان رهبری از دیگر مقامات منتخب در شهرستان است.

“آیا ما باید هر رهبری در اینجا در بروارد?” یکی از کاربر خواسته.

داشتن فقط از تالاهاسی در جمعه خوب گفت: او هنوز نمی باید یک تصویر روشن از خاص چه می گذرد در بروارد اما که او را به خارج شهر و شهرستان رهبران ارائه پشتیبانی.

“من می توانم به شما بگویم من صحبت کرد و به تمام پنج شهرستان کمیسیون دیروز من صحبت کرده اند به بسیاری از مقامات منتخب در پنج شهرستانها که در منطقه و فقط اجازه دهید آنها را می دانم که اگر آنها نیاز به هر چیزی که آنها می توانید تماس بگیرید من,” او گفت:

برای کسانی که با N95 ماسک و یا دیگر تجهیزات پزشکی است که می تواند توزیع شود و به بیمارستان محلی مراقبت از COVID-19 بیماران نوشتن به دولت تشکر. شیدا خوب از طریق ایمیل در [email protected]

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. او را در 321-355-8144 یا نوشتن به او را در [email protected] توییتر: @alemzs

ما ارائه به جامعه با مهم بهداشت عمومی اطلاعات و اخبار ما کارکنان است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. برای حمایت از روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر اشتراک. ببینید offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>