وزارت امور خارجه تشکر. شیدا خوب ادعای حریف کمپین مورد آزار و اذیت مادرش در روز مادر

فلوریدا تودی | No comments

مسابقه, فلوریدا, خانه منطقه 53 فقط آغاز شده اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را می تواند تبدیل به یک رسانه های اجتماعی-رانده ماجراجویی. شده است و فقط هشت هفته پس از Marcie Adkins اعلام اولیه کمپین علیه جمهوری وقت دولت تشکر. شیدا خوب است.

خوب خواستار عذرخواهی از اتکینز در دوشنبه Facebook ارسال و انتشار اخبار گفت: ادکینز کمپین مشاور رابرت برنز مورد آزار و اذیت مادرش در روز مادر با ارائه به ارسال یک ویدیو از خوب در عبارت “cavorting با روسپی” — چیزی خوب می گوید داستان است — و این که Adkins تا به حال موفق به محکوم ضد سامی سخنرانی عمومی خود صفحه.

برنز گفت فلوریدا امروز بعد از این داستان برای اولین بار منتشر می شود که یک فیلم خوب با روسپی که فقط “یک ویدیو وجود” است که در آن فرد گفت: در طول بازجویی در مورد پالم بای رسوایی فساد که فحشا در زمان خوب است. وزارت فلوریدا اجرای قانون در ماه فوریه گفت که خوب بود و نه هدف از تحقیق و تفحص است.

Adkins مقابله می سوزد که تعامل خوب با مادر, هر چند undignified, هرگز توهین جریمه را شخصا. او گفت که او عذرخواهی به یک کاربر برای از بین بردن خود را ضد سامی از نظر او Facebook صفحه زیرا اگر او مخالف با اظهارات این مرد تا به حال حق به آن می گویند و او را مطمئن نیستید که آیا او از نظر قانونی مجاز به سانسور کاربران در عمومی صفحه.

در اینجا چگونه آن را انجام:

روز یکشنبه خوب است مادر نظر “خبر جعلی” در فوریه Facebook پست توسط Space Coast, موشک, یک وبلاگ اجرا شده توسط سوختگی است که به خوبی شناخته شده برای گرفتن عکس های خوب و دیگر جمهوری خواهان. این پست شامل یک لینک به یک مقاله ادعا خوب بود متصل به کف خلیج فساد مالی مربوط به فحشا.

فضای ساحل موشک ارسال شده بود را افزایش داد — Facebook اجازه می دهد تا به کاربران برای پرداخت به “افزایش” پست های بیشتر دید و به همین دلیل به نظر می رسد در مادرش Facebook خوراک.

برنز در پاسخ به خوب مادر “نه پسر خود را دوست دارد روسپی. آیا دوست دارید یک ویدیو؟”

بیشتر: فلوریدا رستوران reopenings میان coronavirus جرقه شکایت مقاومت مواجه, هشدارها

این موضوع ادامه داد: برای پست های چند. خوب مادر بارها و بارها خواسته برای دیدن این ویدئو در یک نقطه و اظهار نظر “انتظار در این ویدئو بازنده است.” سوختگی هرگز تولید ادعایی ویدئو نوشتن “این زمان برای ویدئوها نشده است. کسانی که برای بعد.”

پرسید: در مورد ارز سه شنبه خوب گفت: سوختگی را به اشتراک گذاشته ام این ویدئو در حال حاضر اگر او واقعا تا به حال آن را, اما او نمی کند.

“و شما می خواهید بدانید چرا؟” خوب گفت. “من می توانم به شما بگویم این است. آن را نمی کند چرا که من مراقب اطراف روسپی مطمئن شوید وجود دارد و نه تصویری. چون من نمی انجام این نوع از چیزی.”

به طور جداگانه در یک پست در Adkins صفحه درباره خوب و یک مفسر متصل نیست به Adkins’ کمپین نوشت: روز پنج شنبه “ارسال او به اسرائیل است.” خوب یهودی است. سوختگی را محکوم کرد سخن گفتن و حذف نظر.

بعد Adkins نوشت: در یک نظر پست نباید حذف شده اند به این دلیل که او یک راست به بیان افکار خود را. مناسب پاسخ او گفت: می شده اند و محکوم به ضد سامی دهید اما آن را ترک تا به حفظ انسان حق آزادی بیان. او اضافه کرد که او تا به حال عذرخواهی کرد به مرد برای مصرف کردن نظر خود و در تلاش بود برای قرار دادن این پست به بالا.

اما روز دوشنبه Adkins گفت: تنها که مرد ارسال شد “را محکوم کرد و حذف” و اشاره نمی کند تلاش خود را برای عذرخواهی به مرد و یا قرار دادن پست خود بازگشت.

Adkins روز سه شنبه گفت که او مطمئن بود که آیا او از نظر قانونی مجاز به حذف این پست و در تماس با یک کارشناس حقوقی. او گفت که او در حال کار بر روی سنجاق کردن یک ارسال به بالای صفحه خود بیان کرد که اگر چه او نمی پوشی نژادپرستی و یهودی ستیزی و تبعیض او نمی خواهد حذف پست ها.

بیشتر: COVID-19: سالن باربر بازگشایی مغازه ها در سراسر فضا طریق سواحل رژیم صهیونیستی است. DeSantis سفارش

به عنوان برای سوختگی نظرات خوب را Adkins گفت: او به عنوان خوانده شده ارز پس از آن صورت گرفت و فکر نمی کنم سوختگی توهین خوب است ، او می گویند او خواسته می سوزد برای جلوگیری از درگیر شدن در استدلال در آینده است.

خوب است که هیچ غریبه ای به رسانه های اجتماعی مبارزه. او سال گذشته وضع مشابه نقد در Brevard County دموکرات کمیته اجرایی صندلی استیسی پاتل کسی که پس از ارسال یک ضد سامی نظر بر روی صفحه. او همچنین به نام های تشکیل دهنده یک همکار نازی ها در سال 2019 Facebook استدلال که درو رسانه ملی توجه و گفت: یک زن برای “شاش کردن” در سال 2018 پس از او فرستاده او را بحرانی Facebook پیام.

نه این اولین بار خوب و سوختگی باید درگیر شدند. در سال گذشته برنز شد متهم در یک کنفرانس خبری شامل کلانتر Wayne Ivey, از پشت یک Facebook پست و خام الگوهای رفتاری است که شخصا در حمله خوب و شهرستان کمیسر Bryan Lober. Ivey گفت: در آن زمان که نبود شواهد و مدارک کافی برای شارژ می سوزد و می سوزد و پاسخ تماس با کنفرانس خبری سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و تلاش برای بی اعتبار کردن او را.

خوب گفت: صبح روز سه شنبه که او منتظر بود برای Adkins به عذر خواهی به مادرش.

Adkins گفت: او در ابتدا برنامه ریزی شده برای به راه رفتن به خوب و در حال حاضر یک پشته از کارت های کسب و کار به طوری که آنها می تواند صحبت به طور مستقیم در آینده, اما تغییر ذهن خود را به دلیل آن که “فقط به علت یک صحنه” و تصمیم گرفتند به جای ایمیل خوب دستیار.

ایمیل موجود خود را اطلاعات تماس و اعلام کرد که این ارز بین برنز و خوب او “استدلالی و نا زیبا برای هر دو آنها را.”

“تا آنجا که به من و شما اجازه دهید ما حرکت رو به جلو با هم كارش,” Adkins نوشت. “اجازه دهید به ترک این مزخرف پشت سر ما احترام به یکدیگر و قطع درام.”

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>