دولت هرزه شکایت جکسون بیش از شهردار ممنوعیت باز کردن حمل اسلحه

لدگر | No comments

می سی سی پی عدالت موسسه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر جکسون ادعا شهردار موقت ممنوعیت باز کردن حمل سلاح گرم خلاف قانون اساسی است.

این MJI غیر انتفاعی حقوقی مرکز واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از دولت تشکر. دانا Criswell R-شاخه زیتون, که گفت که او “شوکه” توسط شهردار چکو Antar لومومبا را اعلام ممنوعیت جمعه.

Criswell فدرال است مجوز سلاح گرم فروشنده و طرفدار باز کردن قوانین حمل در دولت, با توجه به شکایت یکشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه از منطقه جنوب می سی سی پی.

“به عنوان یک شهروند از دولت بزرگ می سی سی پی است که به طور منظم کسب و کار ما در شهر جکسون, من شوکه شده بود با اعلام اخیر توسط شهردار لومومبا,” Criswell گفت: در انتشار اخبار.

“من به حمایت از خودم و خانواده ام بسیار جدی و عمیقا معتقدم در قانون اساسی حق نگه داشتن و حمل سلاح است. شهردار تلاش برای خلع سلاح من و انکار من توانایی دفاع از خود قرار می دهد من و خانواده ام در خطر هر زمان ما در Jackson,” او گفت:.

مرتبط با: AG می گوید جکسون به لغو موقت ممنوعیت باز کردن حمل اسلحه خواستار آن غیر قانونی

لومومبا گفت: فرمان اجرایی که تعلیق باز حمل در شهر است که بر اساس قدرت به او داده است که تحت عمران مدیریت اضطراری اساسنامه که به محل قرار داده برای مبارزه با گسترش coronavirus.

منظور باقی می ماند در اثر از طریق پنج شنبه. ممکن است آن تمدید خواهد شد با توجه به شهرستان موجود stay-at-home سفارشات.

“تحت قانون دولت 45-17-7 من با توجه به اختیار در جهت منافع امنیت عمومی و رفاه به صدور دستور چنین است که لازم است برای حفاظت از زندگی و اموال” لومومبا گفت.

این MJI و Criswell گفت: این ممنوعیت نقض هر دو ایالات متحده و دولت در قانون اساسی.

“قانون اساسی ایالات متحده و می سی سی پی حفاظت از قانون اساسی این حق را آشکارا حمل سلاح گرم برای دفاع از خود به عنوان انجام می سی سی پی اساسنامه. شهردار ندارد قدرت را به نادیده گرفتن این حقوق در قانون اساسی حتی در یک وضعیت اضطراری” MJI گفت: در انتشار.

می سی سی پی در نظر گرفته شده است “قانون اساسی حمل” دولت که در آن باز کردن حمل سلاح گرم مجاز است بدون مجوز — همانطور که در حمل پنهان.

لومومبا در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت که او انتظار سفارش خود را خواهد بود در دادگاه به چالش کشید. او گفت: آن را نمی شد پیش نویس به مجازات مطیع قانون شهروندان را در شهر جکسون افسران پلیس توانایی برای بازجویی از مظنونان اعتقاد به حمل غیر قانونی سلاح.

لومومبا روز دوشنبه گفت او احساس مجبور به اقدام پس از تیراندازی مرگ دو فرزند یکی 5 ساله دختر بچه در کمتر از 10 روز.

اما MJI استدلال می کند که خشونت اسلحه در جکسون نیست مربوط به بهداشت عمومی اقدامات شامل coronavirus.

“در حالی که ما عمیقا غمگین وحشتناک جنایات رخ داده است در جکسون, این جنایات باید چیزی برای انجام با زمان بحران بهداشت عمومی یا حق علنا حمل اسلحه گرم در دفاع از خود گفت: MJI مدیر هارون برنج.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>