دادگاه عالی ایالت متوقف نخواهد شد اخراج garnishments در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

لدگر | No comments

می سی سی پی دیوان عالی کشور می گوید هیچ به توقف اخراج و garnishments در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در نماز جمعه, دولت, دادگاه عالی گفت که فراتر از دادگاه خودگردان برای توقف اخراج و تامین خواسته قضایی.

می سی سی پی, مرکز عدالت ثبت حرکات. وکیل خواهد Bedwell گفت: این حرکت ثبت شده در تلاش برای جلوگیری از یک انتظار و بی سابقه ای افزایش Mississippians تبدیل شدن به بی خانمان ها از طریق اخراج پس از درد و رنج از دست دادن شغل و درآمد از دست رفته به علت بیماری همه گیر.

MCJ حرکت پیوسته می سی سی پی, خدمات حقوقی شرکت و شمال می سی سی پی روستایی خدمات حقوقی و همچنین به عنوان پشتیبانی می سی سی پی امور خارجه کنفرانس NAACP می سی سی پی, افزایش, ائتلاف, می سی سی پی مردم فقیر کمپین شرق Biloxi, جامعه, مشترک, می سی سی پی ائتلاف برای شهروندان معلول و فضل ،

MCJ حرکت اگر می توانست به طول انجامید از طریق جولای 27, معکوس, مراقبت قانون فدرال اخراج توقف. فدرال مهلت قانونی توقف اخراج از مستاجرها در زندگی, خواص, با, فدرال, پشتوانه وام های رهنی.همچنین این امر قرار داده اند یک کلاه در هزینه های دیرکرد و جریمه برای عدم پرداخت اجاره بها در مهلت قانونی.

MCJ همچنین در زمینه اورژانس حرکت از دادگاه درخواست را متوقف تامین خواسته رسیدگی در طول COVID-19 pandemic به مطمئن شوید که جمع بدهی نمی تواند پول برخی از ساکنان نیاز برای مواد غذایی, اجاره, وام خودرو, و بهداشت و درمان.

“اجازه می دهد مجموعه سازمان برای چاشنی زدن به کسانی که چک آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای صدها نفر از هزاران نفر از Mississippians به پرداخت برای نیازهای اساسی خود گفت:” MCJ جمهور Vangela در اب راه رفتن.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>