Staycationing شما کردم به پایین ؟ این بروارد جنوب سواحل رستوران اجازه دهید جوانه های چشایی سفر

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: این سومین در پنج قسمت از آشپزی در سفر شام می توانید بدون ترک Brevard County است. امروز ما را متوقف می شود در مرکزی بروارد.

زمان این بود که اگر شما سوار همراه Brevard County, سواحل, شما می خواهم پیدا کردن مناسب و معقول همه غذاهای آمریکایی.

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن; ما آشپزی خود را حامی سنت جیمز ریش خواستار احترام آمریکا مواد غذایی و رو آن و رستوران ها مانند اسکات در پنجم (141 Fifth Ave. Indialantic) که در خدمت کلاسیک مانند استیک دایان و خرچنگ Louis; و Djon استیک و خرچنگ خانه (522 اقیانوس Ave. ملبورن ساحل) با آن کلاسیک و اتاق ناهارخوری و سالن و منو نگه داشتن روح زنده است.

اما زمان اتحاد لنت تنوع به سواحل و بسیار متنوع هستند متوقف می شود در یک سفر آشپزی وجود دارد که باید آن را تقسیم شمال و جنوب. برخی از رستوران ها در جنوب سواحل است که شما را به مقصد دیگر همه با هم عبارتند از:

Antonio e ویتوریا, ایتالیایی, میخانه, 586 دولت جاده A1A, ماهواره, ساحل,: اکثر “ایتالیایی” رستوران ها در خدمت چه صادقانه است ایتالیایی-آمریکایی کرایه. نه در صمیمی Antonio e ویتوریا که در آن Merolas خانه را واقعی غذاهای ایتالیایی مانند Costatella Saracina (کمر گوشت خوک با سیب زمینی و بادمجان و portobellos در مارسالا سس) و تغییر منو به طور منظم. تماس 321-978-2242 و یا بازدید avitalianmarket.com.

کافه نارگیل, یارو, 4210 S. State Road A1A ملبورن ساحل: که آلمانی ناهار خوری است نه همه currywurst کباب و oom-pah موسیقی است که به زیبایی در یک سنتی, ظریف, جمع, دور, رستوران, با, ترد, منسوجات, ناهارخوری زیبا و یکی از فلوریدا بهترین riverfront views. سعی کنید Eisbein, ملایم پخته شده گوشت خوک, گوشت ماهیچه به عنوان آن در آلمان است. تماس 321-727-3133 و یا بازدید cafecoconutcove.com.

کوبا جزیره رستوران, 2910 دولت جاده A1A, Indialantic: لمس هاوانا — یا میامی — سراسر خیابان از اقیانوس کوبا جزیره می افزاید: کمی dressy هر چند نمی گرفتگی لمسی به جزیره آشپزی و جو است. سعی کنید Palomilla یک کوبا-سبک استیک یا روشن سیر کمرنس Al Ajillo. تماس 321-241-4886 و یا بازدید facebook.com/CubanIslandOfficial.

Haru Sushi Bar & Grill, 1500 دولت جاده A1A, Indialantic: این سوشی با لمس سبک بالا در مقیاس رستوران ژاپنی با رول بیشتر از را می توان نام برد که در اینجا به علاوه خوب کبابی entrees (غذاهای دریایی تخصص), omakase و رشته فرنگی به زیبایی ارائه شده است. تماس 321-725-6100 و یا بازدید harusushibar.com.

Masa Taqueria y Cantina, 445 E. Eau Gallie Blvd. ایندین هاربر بیچ: اگر نه دقیقا یک سفر به مکزیک, Masa قطعا مراجعه به رستوران مکزیکی از جنوب کالیفرنیا محلی معروف برای آن خیابان tacos در خانه چیپس elote بسیار گرم و پلاتر. تماس 321-610-1462 و یا بازدید masatacos.com.

نیکی را رنگین کمان رستوران, 570 دولت جاده A1A, ماهواره, ساحل,: Brevardians هستند به حق افتخار از فرهنگ یونانی و ایمان و مواد غذایی به وفور یافت میشود در اینجا آن است که وجود دارد برای مصرف در نیکی را که در آن moussaka و pastitsio حکومت و dolmades فراوان هستند. تماس 321-773-8696 و یا بازدید از nikisrainbow.رستوران.

شمالی و جنوبی به اغذیه فروشی و مشروب فروشی, 228 S. State Road A1A, ماهواره, ساحل: این سفر به یک کشور خارجی اما به شمال شرقی ایالات متحده, که در آن خانواده ها شام خوردن در رسمی سهولت منو غذاهای دریایی-محور و رول خرچنگ یک متعصب زیر است. پس از انجام خرچنگ ریزوتو و نارگیل صدف حلزونی آبگوشت. تماس 321-428-5659 و یا بازدید facebook.com/NorthBySouthBistro.

کباب مدیترانه ای مشبک, 144 Fifth Ave. Indialantic: حمل و نقل به چند فرهنگی, میراث غنی لبنان و تشویق های گاه به گاه رقصنده شکم در بزرگ سیخ کباب. شیش Taouk — سیخ کباب-مرغ کبابی تکه های drizzled با سس سیر-لیمو — یک مورد علاقه به عنوان لغو احکام صادره ی گوشت بره و موز-نارگیل کیک چیز از افسانه های محلی. تماس 321-727-8944 و یا بازدید skewersgrille.com.

تایلندی, تایلندی, II نوار سوشی, 2324 N. دولت جاده A1A, Indialantic: قبل از تایلندی/رستوران سوشی در همه جا وجود دارد تایلندی, تایلندی, با این ملاحظه ای متنوع منو. سعی کنید تام Kha Goong غنی نارگیل-فلفل-لیمو-سنبل هندی سوپ و آنها را حفاری به یکی از آن تقریبا بی پایان انواع رول. تماس 321-773-6144 و یا بازدید thaithai-2.com.

روند آشپزخانه, 1924 دولت جاده A1A هندی هاربر بیچ: برخی بر این باورند آرام و صمیمی مجلل روند به بهترین رستوران در همه بروارد و آشپز Yvan Heraud می افزاید: لمس بومی خود را در فرانسه به خود آشپزی هنری. رک بره برای مثال در ماهی تابه بو داده با gremolata و خردل دیژون خدمت با haricots های سبز, سرخ کرده ریشه سبزیجات و پوره سیب زمینی بنفش. فهرست شراب est merveilleuse. تماس 321-622-8977 و یا بازدید trendkitchena1a.com.

توجه داشته باشید: بررسی سایت و یا تماس بگیرید برای کسب اطلاعات در مورد ساعت و یا منوها که منوط به تغییر در طول زمان اضطراری است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته:

سفر آشپزی: مرکزی بروارد

سفر آشپزی: شمال بروارد

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>