طوفان ریپ کردن کلیولند مدرسه ابتدایی سقف خسارت خانه در شهرستان بولیوار

لدگر | No comments

ایستاده زیر لت و پار فروس 75 ساله پاتریشیا Kinnard از کلیولند توضیح داد که چگونه روز یکشنبه طوفان انداخت سقف پارک ابتدایی کتابخانه بیش از مدرسه در سراسر خیابان و بر روی چمن جلو بیاد و برای تلفن های موبایل.

عجله باد. شفاف شیشه ای. یک ضربت. با صدای بلند بوم.

Kinnard را از نزدیک به 50 سال یکی از حدود 40 نابود شده یا آسیب دیده در شهرستان بولیوار در طوفان سیستم است که باعث حداقل یک دوجین تورنادو و کشته شدن دست کم 11 نفر یکشنبه شب. در بولیوار شهرستان 40 خانه یا آپارتمان تخریب شد یا آسیب دیده در طوفان دوم بیشترین تعداد در دولت پشت Jefferson Davis County, با توجه به گزارش های اولیه.

بولیوار County Emergency Management Agency مدیر مایکل بره گفت: این آسیب از طوفان امتداد از جاده بروجن به کلیولند و شامل قطع خطوط برق و درختان و همچنین ساختمان های آسیب دیده. شهرستان باید برآورد هزینه خسارت شنبه شب اما او گفت که او شمارش حدود 15 خانه های آسیب دیده در کلیولند.

مانند بسیاری از همسایگان خود Kinnard بود پناه در خانه در عید هنگامی که طوفان سیستم منفجر طریق کلیولند در مدت کوتاهی قبل از 10 p. m. Kinnard یک بازنشسته از مراقبت های بهداشتی شرکت باکستر بین المللی کلیولند گیاه دراز کشیده بود روی تخت او در حالی که نوه اش وسلی Bracklin تماشای فیلم “Wedding Crashers” در یک اتاق دیگر.

زمانی که آنها شنیده سقف و درخت سقوط Bracklin گفت: مادر بزرگ خود را در وان حمام و سپس برداشت یک چراغ قوه.

“ما یک چراغ قوه نگاه کرد و آن مدرسه بام” گفت: Bracklin از پارک ابتدایی در دوم و چهارم ابتدایی.

یک زن و شوهر از درب پایین گلوریا Norquist گفت که او و شوهر او ساخته شده یک اجرا برای بازگشت به خانه پس از طوفان لرزاند ویندوز خود را تنظیم کردن زنگ خانه و شکست ابزار قطب خود را در پشت خانه باد کردن ترانسفورماتور با صدای “پاپ”است.

“ما شنیده قطب تلفن crack — و من فکر می کردم این بود,” او گفت:.

یکی دیگر از همسایه کریستی Gonzalez یک معلم و مادر چهار فرزند گفت: او شوهر و سه فرزند خود را تا به حال رنگ آمیزی تخم مرغ عید پاک ساخته شده از قیامت رول بازگویی داستان عیسی و تا به حال فقط نشستم به تماشای یک فیلم هنگامی که طوفان. آنها زد به حمام نشسته اند و به عنوان دختران گریه کرد.

“آن را فقط مانند” بوم ” و درخت سقوط کرد,” او گفت: از درخت افتاده مسدود کردن درب خانه خود را. “اما آن را سریع بود. آن زمان 10-15 دقیقه و سپس همه چیز تمام شد.”

بعد از ظهر دوشنبه Bracklin بررسی غرق حیاط و فروس و خود را به شدت آسیب دیده کامیون زیر. اینها فقط “مادی” او گفت:, قیافه به سمت خانه. چه او خدا را شکر برای این است که هیچ کس صدمه دیده بود.

“Just wow,” او گفت:. “همه شما باید بگویم این است که” وای.’ درخت افتاد سمت راست وجود دارد. آن می تواند کاهش یافته است در اتاق یا اتاق من اما آن را نداشت.”

رسیدن به رایان پو در [email protected] و در توییتر @ryanpoe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>