طوفان و گردباد کشته و 11 در می سی سی پی. در اینجا چیزی است که ما در مورد آنها را می دانیم.

لدگر | No comments

طوفان و بادهای قوی و گردباد پاره پاره سراسر می سی سی پی در عید پاک یکشنبه کشتار 11. خدمه در سراسر کشور هنوز در حال کار برای ارزیابی خسارت.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد کسانی که درگذشت:

Carroll County

Delma Ree توماس 47 بود که در رختخواب دراز کشیده یکشنبه شب به عنوان شدید آب و فربه را از طریق شهرستان است.

Carroll County ندارد یک پناهگاه اضطراری پزشکی قانونی خوانده شده را علامت Stiles گفت و در حدود 10:30 p. m. بادهای بی خانمان یک درخت بلوط بعدی برای تلفن همراه خود را در قسمت شمال شرقی شهرستان است.

درخت سقوط کرد از طریق صفحه اصلی و به اتاق خواب Stiles گفت: سنجاق او را به تخت او.

او 16 ساله و پسر شروع به پریدن کرد از اتاق خواب خود را و زد به دریافت کمک Stiles گفت. او گفت که او نامیده می شد به خانه که شب و تلفظ او مرده است.

توماس رفتن به نوبه خود 48 هفته آینده Stiles گفت.

همانطور که از صبح روز دوشنبه, Stiles گفت: معلوم نیست که آیا یک گردباد بی خانمان درخت بلوط یا خط مستقیم باد.

“ما مقدار زیادی از درختان پایین بسیاری از خطوط برق پایین,” او گفت که او از دست داده و قدرت خود را بیش از حد. “… زمانی که آن را آمد از طریق آن از طریق بسیار سریع است.”

Jefferson Davis County

چهار نفر در جفرسن دیویس با توجه به می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری. شیپور لجر رسیده به Jefferson Davis County, دفتر پزشکی قانونی برای کسب اطلاعات بیشتر.

با توجه به آسیب اولیه گزارش از MEMA طوفان و گردباد آسیب دیده 100 خانه در Jefferson County, جابجایی 75 تا 80 نفر است. ده ها و یا جاده ها بودند یا بسته به علت آسیب و یا از باقی مانده است.

Jones County

دو نفر کشته در دو رویداد جداگانه در شهرستان جونز با توجه به پزشکی قانونی Burl سالن.

سارا Ward, 81, درگذشت در Soso سالن گفت و جسیکا Spradley, 43, درگذشت در ماست.

وجود دارد “تن تن” از ویرانی در شهرستان سالن گفت: به خصوص در Soso.

“آن را مانند یک منطقه جنگی” او گفت:.

آسیب در Soso بود خیلی بد هال گفت که خدمه مورد نیاز برای استفاده از یک “وسیله نقلیه نظامی” از محلی داوطلب آتش نشانی برای دریافت از طریق باقی مانده و بازیابی بخش است.

Burl گفت: او یک شب بیرون رفتن به هر دو صحنه است. آن را تاریک بود و ویرانگر او گفت:, و کاهش یافته است به توصیف صحنه بیشتر است.

لارنس کانتی

معاون رابرت Ainsworth و همسرش پائولا کشته شدند هنگامی که یک گردباد پاره پاره از طریق جامعه خود را در نزدیکی لارنس کانتی و Walthall شهرستان خط.

بخش کلانتر گفت: در Facebook پست که Ainsworth درگذشت یک قهرمان در تلاش برای محافظت از خود. “رابرت چپ این جهان یک قهرمان او به عنوان محافظ خانم پائولا در طول گردباد” بخش گفت.

Ainsworth, یک دیرین کارمند نیز ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی کهنه. همسر وی Walthall شهرستان معاون دیوان عدالت کارمند. او قبلا معاون دیوان عدالت کارمند در Lawrence County است.

Panola شهرستان

میلدرد منینگ, 40, از سارد کشته شد که سقوط یک درخت بر روی تلفن همراه خود را از خانه.

Walthall شهرستان

Maxie لاو III 44 کشته شد. هیچ جزئیات بیشتر شد و بلافاصله در دسترس است.

آیا شما می دانید یا شما مربوط به کسی کشته در روز یکشنبه از طوفان ؟ ما در حال تلاش برای به یاد داشته باشید و تتم آنها. اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان و یا یک حافظه تماس Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>