طوفان آسیب سازه, خانه, در, Madison, Rankin شهرستانهای دیگر مناطق از دولت

لدگر | No comments

طوفان قدرتمند سیستم است که از طریق مرکزی می سی سی پی در اوایل صبح روز چهارشنبه آسیب دیده و ده ها تن از خانه و کسب و کار بسته جاده ها ریخته به اندازه یک توپ گلف تگرگ و چپ هزاران نفر بدون برق.

بسیاری از آسیب شد و در مدیسون کانتی از جمله Gluckstadt Canton و فلور. Rankin, Covington, Newton, Scott و سیمپسون استان ها نیز به نظر می رسد که ضربه سخت شده توسط طوفان است.

طوفان: جاده تعطیلی آسیب های گزارش شده در آفریقای جنوبی را از دست ندهید.

خدمات ملی آب و هوا گفت: تهدید شدید آب و هوا باقی می ماند بالا تا نیمه شب.

پارک وی Quick Lube و تایر فروشگاه در Madison County تخریب شد به عنوان نزدیک كانون اقدام به خواب حدود 50 فوت دور.

آنها بیدار شد و در حدود 2:30.m.صبح روز چهارشنبه توسط بادهای سنگین و تگرگ pelting خود را در چاه.

“مرد. من خیلی ترسیده بود گفت:” ایوان سیلاس یک راننده کامیون از ممفیس.

“من مانند” کامیون رفته پرواز؟’ من شنیده تگرگ و مسائل و کامیون تکان دادن بود. که اولین بار من بیدار خواهم که مانند ” انسان آنچه در خارج وجود دارد؟'”

همکار راننده کامیون Jason Wilkerson گفت: او بیدار شد حدود 2:30 صبح از آنچه او فکر کردم صدا از یخ است. Wilkerson ساکن Nashville گفت: او بلافاصله فکر کردم طوفان گردباد. “ما فقط ناودان دیروز,” او گفت: صحبت از زادگاه خود که در آن حداقل 24 کشته شدند و ده ها تن هنوز مفقود هستند.

Wilkerson به خواب رفته در کابین خالی مسطح متصل شده است. مانند سیلاس او بیش از حد نگران بود در مورد کامیون خود را تبدیل بیش از.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

“آن را باد می وزد. تمام کامیون را تکان داد من فکر کردم این بود که برای آمدن به زمین به خاطر من خالی است. من می ترسم این بود که به من را انتخاب کنید تا” او گفت:. “این ترس آتش از من.”

در فلور طوفان پاره پاره یک برج کلیسا از جونز نمازخانه کلیسا. آسیب نیز گزارش شده در شهرستان رنکین.

بیش از 14,000 بدون قدرت بودند در Madison County صبح روز چهارشنبه. قطع برق نقشه از کاج جنوبی الکتریکی نشان داد بیش از 4000 خانه و کسب و کار بدون قدرت در چند مرکزی می سی سی پی شهرستانهای استان است. وجود دارد صدها نفر از قطع در Covington, Newton, Scott و سیمپسون استان ها نیز هست.

تصاویر به اندازه توپ گلف تگرگ در مناطق آسیب دیده ارسال شده به رسانه های اجتماعی. یک تصویر نشان داد یک پتو از تگرگ که به نظر می رسد برف در کارخانه نیسان در کانتون.

همه Madison County مدارس تعطیل شد یکشنبه یک مدرسه منطقه در انتشار اخبار گفت. همه کانتون مدارس دولتی نیز بسته به منطقه گزارش شده است.

خدمات ملی آب و هوا پیش بینی طوفان شدید خواهد بود و ممکن است از طریق پنج شنبه شب. تگرگ و باد از 60 به 70 مایل در ساعت خواهد بود که نگرانی اصلی در امتداد و در شمال بزرگراه میان ایالتی 20. آسیب بادها از 60 به 70 مایل در ساعت های بزرگ تگرگ و گردباد ممکن خواهد بود و در مناطق جنوب از I-20.

هارولد Gater از شیپور لجر کمک به این داستان.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

تماس با هارولد Gater در [email protected] یا 601-961-7368. او را دنبال کنید Facebook و توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>