تصادف عجیب و غریب: سایه تپه گارد نقطه امید به دنبال در جای پای به صحرا CIF قهرمان

مایدزرت | No comments

در سال 1997 کلیسای جامع شهر شیرها برنده CIF-SS پسران بسکتبال با عنوان قانع کننده 84-69 پیروزی بر همت غرب دره در چه بود و پس از آن به نام تالاب در آناهایم.

تیم تحت رهبری تمام وقت بزرگ کالیب Gervin که به ثمر رساند 32 امتیاز در fijnal و توسط رشید سخن بی معنی وبیهوده که تا به حال 26. به عنوان شما را اسکن عمیق تر کردن boxscore شما ببینید نقطه شروع گارد گلابی عجیب و غریب به ثمر رساند و چهار امتیاز.

“این احتمالا بدترین بازی من در تمام طول سال” گلابی عجیب و غریب گفت: به خاطر سپردن چهار نقطه تلاش با خنده. “من اجازه دهید اعصاب بهترین من اما هر کس پا است. دفاعی, من حدس می زنم من اما ادبانه من شات که قرار بود آن روز. من فقط سعی کردم به انجام کارهای دیگر کمک کند.”

فلش رو به جلو 23 سال و وجود خواهد داشت یکی دیگر از عجیب و غریب رقابت برای یک CIF-SS پسران بسکتبال عنوان. گلابی را Deonta عجیب و غریب است که در حال حاضر ارشد در سایه تپه پسران بسکتبال تیم که رقابت برای بخش 3A CIF-SS عنوان در روز شنبه در برابر قیمت (L. A.).

بیشتر: دو سال در ساخت: سایه تپه پیشرفت به CIF 3A بسکتبال نهایی با برنده 82-70

بیشتر: سایه تپه مسابقات قهرمانی بسکتبال جزئیات بازی: زمان, سایت, تاریخ, قیمت بلیط

CIF-SS پسران بسکتبال عناوین بسیار نادر است در صحرا. از جمله گلابی ، کلیسای جامع شهرستان, تیم ملی, فقط چهار تیم از کویر همیشه برنده یک.

Deonta گفت: پدر او به او گفت بسیاری که در مورد فصل 1997 و چگونه آن را بسیار شبیه به یکی از 2020 سایه تپه های تیم ملی است که با داشتن, حتی, از جمله برخی از مخالفان همان. اما یک چیز وجود دارد او از سمت چپ.

“Ha! او هرگز به من گفت که” گفت Deonta با لبخند پس از گفت که گلابی گفت: او با بازی بدترین بازی سال در فینال. “است که بسیار جالب است.”

منحصر به فرد از این وضعیت نیست و از دست هر یک از آنها. با چند تا کویر تیم داشتن تا به حال تا این حد موفقیت آن بوده است سوار سرگرم کننده برای هر دو از آنها را به عنوان شوالیه را پاره پاره طریق postseason.

“او آن را با محبت من و کل خانواده شده و آن را با محبت گفت:” Deonta به عنوان پدر و تمدید ورزشی خانواده شده اند پس شوالیه’ سوء استفاده. “تمام اعضای خانواده من است ورزشی است. ما نوع شناخته شده آن من حدس می زنم. همه را هیجان زده است. همه همیشه باعث سرگرم کننده از من چرا که من نمی توانم غوطه دادن که بزرگ است. بنابراین اگر من می تواند به من یک CIF حلقه قهرمانی,’ خواهد بود که شگفت انگیز است.”

این درست است. گلابی که فارغ التحصیل از کلیسای جامع شهر در سال 1998 و در حال حاضر MRI کارشناس در آیزنهاور مرکز پزشکی گفت: گرفتن یک ضربه از تماشای Deonta و شوالیه مسابقه بالا و پایین دادگاه.

“من دوست دارم به تماشای این بازی تیم و حمایت از دانش آموزان و مربیان و استادان” گلابی گفت. “این نوع حقیقی. من آنجا بوده ام و برای دیدن دوباره آن بسیار شگفت انگیز است. اگر ما یک پدر و پسر هر دو CIF-SS بسکتبال قهرمان من شک دارم که در گذشته اتفاق افتاده در صحرا.”

وجود دارد قابل توجه شباهت بین گلابی و Deonta در دادگاه است. آنها هستند/بودند نقطه شروع سپاه پاسداران در مسابقات قهرمانی کالیبر تیم اما نه اولیه گلزنان. در حالی که گلابی بود Gervin و سخن بی معنی وبیهوده برای گرفتن توپ به Deonta اتحاد گلزنان برتر دومینیک Escobar و طناب Stansberry برای حفظ مبارک.

آنها هم پوشیدن شماره 10 سنت در عجیب و غریب ، و هر دو آنها/شمارش شدند در توسط مربیان خود به رهبران تیم, دادگاه ژنرال و آرام بخش را تحت تاثیر قرار.

“من فکر می کنم نقش من به عنوان فقط یک رهبر فقط مهم نیست که چه” Deonta گفت. “این همیشه در مورد نقاط به ثمر رساند. اگر من به بازی دفاع و یا کمک و یا نمره من فقط سعی کنید به یک رهبر وجود دارد. انجام هر کاری نیاز است و مربیان بپرسید از من است.”

صحبت از مربیان فعلی سایه تپه مربی Ryan Towner نیز یک کلیسای جامع شهر فارغ التحصیل و او به خاطر تماشای گلابی بازی زمانی که او بچه بود.

“من تا به تماشای (Deonta است) پدر. جالب است نوع دایره کامل به پدر و در حال حاضر به نوبه خود در اطراف و در اینجا من مربیگری خود در مسابقات قهرمانی بازی درست مثل من به تماشای بازی او را در یک” Towner گفت. “آن را سرد. نوع خنده دار چگونه زندگی آثار برخی از زمان.”

تا آنجا که dishing از مشاوره به Deonta, گلابی نشده است در گوش او بیش از حد. پیام اصلی او ساده است.

“من فقط می خواهم به مطمئن شوید که او و تیم فقط لذت بردن از سفر” گلابی گفت. “آنها آن را سزاوار است. آنها مشغول به کار واقعا سخت است. آنها به مراقبت از کسب و کار در دادگاه و در کلاس درس. من فقط می خواهم آنها را به از آن لذت ببرید و ترک آن را در تمام روی زمین راه است که شما نمی خواهد هر گونه حسرت بدون توجه به نتیجه.”

بازی مسابقات قهرمانی جزئیات

چه: CIF-SS Division 3A قهرمانی بازی

که: سایه تپه (28-3) در مقابل قیمت (24-8)

زمان: 8 بعد از ظهر, شنبه

که در آن: مستعمره دبیرستان در انتاریو

بلیط: 15 دلار برای بزرگسالان و 5 دلار برای دانشجویان با کارت دانشجویی

کویر پسران تیم بسکتبال در CIF نهایی

2020: سایه تپه در مقابل قیمت 8 بعد از ظهر شنبه در مستعمره دبیرستان

2019: Capistrano دره مسیحی 43 پالم اسپرینگز 33

2017: صحرا مسیحی آکادمی 86 شرمن در هند 47

2009: صحرا مسیحی 54, Tarbut V’Torah 49

2003: قیمت 80 کویر چپل 50

2002: اسقف Amat 47, نخل کویر 35

1997: کلیسای جامع شهر 84, West Valley 69

1983: رودخانه پلی 76 پالم اسپرینگز 53

1976: لینوود 71 پالم اسپرینگز 70

1973: پالم اسپرینگز 58 لا کانادا 57

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>