چراغ های خیابانی باید ثابت در شهرستانها مانند Indio حتی در یک coronavirus عصر

مایدزرت | No comments

دنیس Wolbert کامل شرح چرا مکانیک برای شهر Indio ضروری در نظر گرفته شده کارگران در طول coronavirus اضطراری است.

“پاسخ اول نمی تواند پاسخ اگر اتومبیل خود را شروع نمی کند” گفت: Wolbert مدیر ناوگان خدمات عملیات برای شهر Indio عمومی آثار بخش.

در زمانی که بسیاری از کارگران در خانه هستند از آنچه دولت اعلام کرده است به عنوان غیر ضروری کسب و کار دیگر کارگران مانند کسانی که در بخش خدمات عمومی برای Indio ادامه انجام کار خود را ضروری شغل. شکسته خیابان نور و یا یک حفره عظیم هنوز باید ثابت شود به عنوان یک ماده ایمنی عمومی.

اما این همچنین بدان معنی است که کارگران نمی تواند در خانه بماند و قرنطینه در برابر ویروس. تعادل نیاز به کار در برابر ایمنی کارگران یکی از چالش های جدید در یک coronavirus جهان است.

“ما در حال آماده شده برای آن گفت:” تیم Wassil مدیر عمومی با این نسخهها کار برای شهر Indio. “ما باید یک سیستم در محل است که ما را قادر می سازد به مقیاس در برخی از چیزهایی که ما می توانید مقیاس ، ما قادر به ارائه حداقل حداقل برای ایمنی عمومی و حفظ امنیت کارکنان ما است.”

بیشتر: پاسخ به سوالات شما در مورد اینکه چرا شهرستان گلف تعطیل شده اند با توجه به کروناویروس

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: آژانس دولتی فراهم می کند هدایت در حمایت از farmworkers

ویروس نیروهای برخی از تغییرات

به عنوان Coachella Valley عهده COVID-19 برخی چیزها تغییر کرده برای 33 کارکنان بخش خدمات عمومی در Indio. تغییر عمده تقسیم کارگران به دو گروه نگه داشتن یک گروه کاری در شهرستان حیاط در خیابان 45 در طول هفته و گروه دیگر کار از خانه. هفته بعد گروه سوئیچ وظایف. که اگر یک کارگر سقوط بیمار و یا تست مثبت برای coronavirus تنها نیمی از تیم خواهد بود مجبور به خود شده است.

“متفاوت است, به ویژه هنگامی که تنها نیمی از خدمه است که در اینجا” گفت: هنر کانو 17 سال کارمند شهرستان و ارشد ناوگان مکانیک عمومی کار می کند. “از نظر ما هر یک از دیگر دوستان ما بیش از همکاران از آنجا که ما با هم کار کنند و ما به عنوان یک تیم کار و در حال حاضر نیمی از خدمه اینجا نیست. بنابراین گاهی اوقات شما تعجب می کنم که چگونه آنها انجام می دهند و امید است که آنها دوباره به کار هفته آینده هیچ مشکلی وجود ندارد.”

“ما به اندازه کافی خوش شانس که در آن ما باید صلیب-روت بسیاری از کارکنان ما مجهز آنها را با توانایی کار تجهیزات مختلف بدون در نظر گرفتن چه رتبه خود را است” Wassil گفت.

در این روز کانو بود که با پوشیدن یک روسری بزرگ در سراسر چهره اش و دستکش در حالی که انجام کار تعمیر و نگهداری در عظیم خودرو به نام vactor آنچه که او خواستار یک جارو برقی بر روی چهار چرخ است که برای پاک کردن باقی مانده از طوفان تخلیه پس از باران. در کنار خلیج کارلوس Pompa کار بر روی یک کامیون است که با استفاده از بزرگ الکترونیکی فلش به هدایت ترافیک. Pompa شد با پوشیدن دستکش و یک سربند به پوشش صورت خود را.

“من احساس می کنم ما در حال مراقبت از گرفته شده گفت:” Pompa که مشغول به کار به عنوان یک ناوگان مکانیک برای شهرستان برای یک سال و نیم. “ما در حال انجام بهترین ما می تواند تحت شرایطی. آن را هنوز هم یک کمی ترسناک است اما من احساس امن است.”

به عنوان ناوگان خدمات مدیر Wolbert نظارت بیش از 330 وسایل نقلیه از vactor به 60 اتومبیل های پلیس.

“قبل از ما جلو و یک کامیون در, من مکانیک یا تکنسین اسپری برخی از Lysol در تاکسی” Wolbert گفت. “ما پاک کردن دستگیره و فرمان پایین. در فروشگاه ما دستکش و دستمال مرطوب و مرطوب, از آنجا که ما انتخاب کنید تا و تحویل پلیس وسایل نقلیه به طوری که افسران می تواند به ماندن متمرکز بر عملکرد آنها.”

در نهایت این خودرو سر به ارائه خدمات به جامعه است. اما با تنها نیمی از خدمه مشغول به کار در هر هفته Wassil گفت: این شهرستان باید انتخابی در چه کار انجام شدن است. پروژه های بزرگ که نیاز به مقدار زیادی از کارگران و زمان ممکن است به تعویق افتاد اما پس می تواند برخی از کوچکتر کار می کنند.

کار ضروری اولویت طول می کشد

“برای چیزی شبیه به یک buckled پیاده رو در شرایط عادی برای ایمنی ما خواهد بیرون بروید و آن را قطع تعمیر آن و با آن انجام می شود,” Wassil گفت. “ما ممکن است انجام کاری متفاوت است که در حال حاضر است.”

دیگر مسائل ایمنی که آیا شناسایی شده توسط شهرستان و یا از طریق تماس های از, را از اولویت های این روز گفت: Ricardo Merchado. نظارت بر ترافیک سیگنال تکنسین برای شهرستان.

“من اولویت اول ترافیک سیگنال های روشنایی خیابانی و سپس من بخش نیز دسته همه علامت های پس از توقف علائم پایین محدودیت سرعت علائم پایین” Merchado گفت. “کسانی که اولویت ما اعزام به عنوان به زودی به عنوان ما تماس با ما اطلاع داده است که کسانی که در حال پایین یا از دست رفته است.”

در حالی که ممکن است ترافیک تر شود به دلیل قرنطینه و مردم ماندن در خانه به جای رانندگی به کار, چراغ های خیابانی نمی دانم در مورد ویروس.

“اگر چه ما رفت و به متناوب برنامه کار ما بار تغییر نکرده است” Merchado گفت. “بنابراین ما هنوز به انجام تعمیر و نگهداری ما, ما هنوز هم مشکل تماس های که ما برای پاسخ به. وجود ندارد بسیار تفاوت در حجم کار.”

دیگر خدمه کار در شهر انجام کار از جمله محوطه سازی و درخت پیرایش به طور کلی به کارگران شهرستان اما خدمه که قرارداد شده است که در این شهر به انجام کار است که هنوز هم در نظر گرفته شده ضروری است.

Wassil وجود دارد گفت: برخی از تغییرات در نحوه کار خدمه به پروژه.

“در حال حاضر ما نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی. به عنوان مثال ما فقط یک کارمند به ازای هر کامیون” Wassil گفت.

او افزود که این شهر تشویق کارکنان که ممکن است احساس امنیت از coronavirus تهدید به صحبت کردن با سرپرستان چرا که این شهر نمی خواهید هر کسی که کار اگر آنها احساس نمی امن است.

“ما همچنین چند از کارکنان که کمی مسن 65 ساله و بالاتر, ما مطمئن ساخته شده آن مردمی هستند کاملا مراقبت از” Wassil گفت.

برای Wolbert دوره جدیدی از کروناویروس و کوتاه کارکنان فقط به معنی تطبیق جدید و امیدوارم در کوتاه مدت واقعیت است.

“ما بیشتر از خود-آگاهی از آنچه در جریان اجتماعی فاصله بهداشت شخصی” Wolbert گفت. “هر روز شما را در اخبار آن را چیزی جدید چیزی متفاوت است. یک روز آن است که بیکن یک روز آن است که سوسیس. ما همه فقط تلاش برای دریافت از طریق این و احترام به یکدیگر و زنده ماندن است.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>