خیابان سیل ساکنان تخلیه: ‘هیچ کس فکر آب بود رفتن به حرکت می کند که سریع’

لدگر | No comments

خورشید تابیده روشن بیش از جکسون منطقه صبح روز جمعه به عنوان سیلاب شسته خیابان تجاوز بر وآمد و تهدید به نشت به داخل خانه.

مردم با عجله به تخلیه از کم ارتفاع و مکان خود را در منطقه مترو از جمله برخی از شرق جکسون محله و خانه موبایل پارک در ریجلند. جکسون و جاهای دیگر اعلام کرده اند متحده اضطراری مقامات آماده شدن برای گسترده شدن سیل بیش از آخر هفته.

تخلیه: مروارید رودخانه و جاری شدن سیل: برخی از جکسون ریجلند ساکنان دستور به تخلیه

تاریخی و جاری شدن سیل: Pearl River پیش بینی شده برای تاج 10 متر بالاتر سیل مرحله. تخلیه دستور داد.

روز جمعه آسمان روشن شد مهلت از روز از باران های سنگین در این ماه. بارش در بالای غیر منتظره ای, مرطوب ژانویه است که دارای عقاید رودخانه مروارید است که انتظار می رود به تاج آخر این هفته در 38 سر پا, نزدیک به رکورد بالا است. تنها دیگر بالاتر ثبت سطح بودند در طول تاریخی سیل از سال 1979 و 1983 و با توجه به خدمات ملی آب و هوا در جکسون.

هلن براون در زندگی جکسون در نزدیکی محله قدیمی کانتون جاده که abuts رودخانه پرل. خیابان در نزدیکی قهوه ای را تحت پوشش قرار گرفتند در اینچ از آب است. در صبح روز جمعه او نقل مکان کرد او اتومبیل و موتور سیکلت و بسته بندی کیسه های خود.

برخی از خانواده ها شده بود به دام افتاده در خانه های خود را یک شبه او گفت: از جمله یک مادر جوان و دو فرزند او. همسایه ها آمدند و با هم برای کمک به آنها را از خانه های خود.

“کسی به فکر آب بود رفتن به حرکت می کند که سریع” براون گفت.

براون گفت: او دارای بیمه سیل اما نگرانی برای بسیاری از مستاجرها زندگی در این نزدیکی هست که نیست.

“این یک چیز ترسناک برای بسیاری از ما. من صحبت کردن به برخی از کشورهای همسایه است. ما فقط تلاش برای چوب به هم و کمک به یکدیگر” براون گفت.

مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر پنج شنبه در شهر کامدن صادر تخلیه اجباری به منظور بندر سنبه موبایل صفحه اصلی, جامعه, هشدار زیربخش می تواند 4 فوت زیر آب کرد.

“اگر آن را به عنوان بالا به عنوان آنها می گویند این تریلر در حال رفتن به توست” گفت: James Robinson که زندگی در بندر سنبه با دو برادرش ویلیام و فرد برای 20 سال

برادران waded از طریق آب به عنوان آنها حاوی یک کامیون با جعبه و دوچرخه و مبلمان و هر چیز دیگری که آنها می تواند.

آنها گفت: آنها به احتمال زیاد خواهید را به حرکت به دور بعد از جاری شدن سیل.

“من تا به حال برای گول زدن این چیزی که بسیاری از زمان های مختلف” ویلیام رابینسون گفت. “آن را بدست نزدیک است اما هیچ چیز مانند (چگونه) آن خواهد بود.”

یک خیابان بیش از دانا و علامت هاروی بودند در بسته بندی. اعضای خانواده و دوستان برای کمک به. آنها انباشت اشیاء بدست آمده مبلمان در بلند پشته در وسط اتاق و لود خودرو را با دیگر وسایل.

“این دلسردکننده فقط به تماشای آب فقط افزایش تا” دانا هاروی گفت.

این Harveys نقل مکان کرده بود به می سی سی پی از فلوریدا نزدیک به نوه های خود را. آنها یک خانه خریداری شده اما لازم نیست بیمه سیل.

چادری در یک حوله تن پوش سفید و چکمه های باران, Donna هاروی در زمان استراحت از بسته بندی قرار داده و سر او را در دست او.

“این دلخراش … من جان سالم به در برد طوفان در فلوریدا آمده و در اینجا به شسته,” او گفت:.

مروارید رودخانه و جاری شدن سیل در شهرستان رنکین: آنچه شما باید بدانید

رودخانه مروارید rising: است خود را به خیابان رفتن به سیل ؟ در اینجا لیست.

پیش از آن روز هاروی هشدار داده مسن همسایه به منظور تخلیه. زن مسن تر است شنوا هاروی گفت: پس او نوشت: او یک توجه داشته باشید برای دریافت این پیام در سراسر.

“آب شد و در حال حاضر در مرحله اول از عرشه” هاروی گفت.

هاروی در کمک به همسایه بسته کیسه های خود و حرکت او دو سگ ، او به او پول گاز به طوری که او می تواند.

“من فقط می خواهم همه به امن” هاروی گفت. “همه چیز می تواند جایگزین. امن و خارج وجود دارد.”

مونته Luehlfing کمک مادرش حرکت در خارج از خانه اش در جریحه دار کردن درایو در شمال شرق جکسون جمعه.

او گفت: این سومین سیل او را تحمل کرده اند در این خانه است. او در اینجا برای سیل سال 1979 و 1983.

“مردم ممکن است می گویند” چرا شما فقط حرکت می کند؟’ خوب جنگل در حال پشت سر ما و همه چیز — پرندگان و حیات وحش, آن فقط یک محله زیبا” Luehlfing گفت.”

او خواسته های مقامات را به حرکت به جلو با یک کنترل سیل در طرح توسعه — چند آنهایی که پیشنهاد شده است در گذشته از جمله “دریاچه یک طرح” است که گسترش و تعمیق رودخانه مروارید.

“دریافت بیش از حد باران در شمال در اینجا و در جریان آن پایین است و جایی برای رفتن است.” “….آن را برای رفتن به یک درد برای همه و ما فقط نیاز به بیمار با یکدیگر و یکدیگر را دوست دارم.”

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>