طوفان قوی می تواند بادهای تگرگ و گردباد به می سی سی پی دیگر نقاط جنوب

لدگر | No comments

سهشنبه, فوریه. 4, 3:15 p. m. به روز رسانی

شدید و رعد و برق خواهد بود که ممکن است عمدتا از بعد از ظهر چهارشنبه از طریق پنج شنبه شب برای کل منطقه آرکانزاس, لوئیزیانا و می سی سی پی با توجه به خدمات ملی آب و هوا جکسون.

آسیب gusts باد از 60 به 70 مایل در ساعت چهارم به توپ گلف اندازه تگرگ و گردباد تمام خواهد شد ممکن است.

سهشنبه, فوریه. 4, 10 a. m. به روز رسانی

پتانسیل آب و هوایی شدید در سطح ایالت آغاز خواهد شد و سه شنبه شب و چهار شنبه شب با توجه به می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری. آن شروع می شود با یک حاشیه تهدید شنبه شب در بخش جنوب شرق می سی سی پی, اما این تهدید را افزایش می دهد به عنوان طوفان حرکت را از طریق آسیای مرکزی و جنوبی بخش از دولت است.

سهشنبه, فوریه. 4, 7 p. m. به روز رسانی

آب و هوایی شدید است که هنوز هم ممکن است در Mississippi, Arkansas و لوئیزیانا برای اواخر سه شنبه شب و روز چهارشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. در بخشی از می سی سی پی صدمه زدن و وزش باد و تگرگ های محلی و جاری شدن سیل و گردباد امکان پذیر است.

دوشنبه, فوریه. 3 update

آتلانتا — یک سیستم از طوفان قوی می تواند آسیب gusts باد و تگرگ به بخش هایی از ایالات جنوبی پیش بینی می گویند.

شدید ترین طوفان در روز سه شنبه می تواند فرم در آرکانزاس و لوئیزیانا و غرب می سی سی پی و تنسی با توجه به ملی طوفان مرکز پیش بینی. تگزاس و اوکلاهما و آلاباما نیز خطر ابتلا به برخی از آب و هوایی شدید در روز سه شنبه, پیش بینی گفت.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از عکس….)

تهدید طوفان قدرتمند تغییر خواهد کرد به سواحل خلیج فارس در روز چهارشنبه زمانی که خطرناک آب و هوا خواهد بود ممکن است بیش جنوب شرقی لوئیزیانا در جنوب می سی سی پی جنوبی آلاباما و فلوریدا دسته ماهی تابه از طوفان مرکز پیش بینی است که طرح ریزی. گرجستان, کارولینای جنوبی و تنسی نیز می تواند دیدن برخی از آب و هوای طوفانی در چهار شنبه.

جاری شدن سیل در Fondren:ساکنان فشار برای شهر FEMA خریداری مستعد سيل Fondren خانه

باران های سنگین انتظار می رود از آهسته در حال حرکت سیستم. بارندگی مقدار تا 3 اینچ امکان پذیر خواهد بود در شمال آلاباما با توجه به خدمات ملی آب و هوا در هانتسویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>