سه شنبه جوش: رژیم صهیونیستی است. Newsom تورهای پالم اسپرینگز مدرسه برای ترویج سرپا نگه داشتن. 13 مدرسه پیوند

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom hopscotched از طریق جنوب کالیفرنیا روز جمعه به بیخ و بن برای سرپا نگه داشتن. 13 15 میلیارد دلار مدرسه پیوند است که رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که در آینده اولیه انتخابات.

Newsom تور مدارس در نقطه Loma, ساحل طولانی و پالم اسپرینگز برای ترویج پیوند و جلب توجه به فرو ریختن زیرساخت است که حامیان آن استدلال توجیه هزینه های.

“این یک فرصت مهم را برای ما به آدرس مسائل که گرفتار اوراق قرضه در گذشته و مسائل که طاعون مدارس در حال حاضر مسائل مربوط به بهداشت و ایمنی; مسائل مربوط به سرب و قالب و کپک زدن; مسائل مربوط به ایمنی لرزه ای; مسائل کوچک و بزرگ است که باید رک و پوست کنده است نه ذوات و پرداخته شده است, برای چند دهه,” او گفت:.

در پالم اسپرینگز Newsom تور Vista Del Monte مدرسه ابتدایی و یک کنفرانس مطبوعاتی با پالم اسپرینگز Unified School District سرپرست ساندرا لیون شهردار جف Kors و Councilwoman لیزا میدلتون. پالم اسپرینگز Unified School District مقامات به او نشان داد دتکتور گفت: آنقدر پیر تنها راه برای خرید قطعات یدکی در eBay. آنها هدایت او را به حمام آب چشمه و از طریق swarms از کودکان در خارج برای ناهار زنگ تفریح.

در سال 2019, دولت, نمایندگان مجلس با رای به قرار دادن سرپا نگه داشتن. 13 در سال 2020 رای به صندوق ساخت و ساز و تسهیلات بهبود در درجه مدارس و کالج ها در سراسر کشور. در صورت تصویب این پیشنهاد اجازه خواهد داد که کالیفرنیا به موضوع 15 میلیارد دلار در کل تعهد اوراق قرضه و مدارس بیشتر توانایی به صدور اوراق قرضه محلی. دولت قانونی تحلیلگر دفتر پروژه های اوراق قرضه هزینه خواهد شد مالیات اضافی از 11 میلیارد دلار در علاقه بیش از آن 35 سال عمر آوردن کل هزینه به $26 میلیارد دلار است.

از 15 میلیارد دلار 6 میلیارد دلار خواهد بود به طور مساوی توزیع شده به سمت دانشگاه کالیفرنیا در مدارس, Cal State مدارس و کالج ها.

K-12 مدرسه را دریافت 9 میلیارد دلار از جمله 500 میلیون دلار برای مدارس و 500 میلیون دلار برای آموزش و پرورش فنی و امکانات. پیوند امر اختصاص 150 میلیون دلار برای آزمایش و درمان سرب در دانشکده منابع آب و حداقل $52 میلیون نفر را مجبور به رفتن به مناطق با کمتر از 2500 دانش آموزان که در طول تاریخ تلاش کرده اند به رقابت برای بودجه برابر بزرگتر مدارس با ظرفیت لابی دولت.

رای گیری ابتکار عمل را از مخالفان از جمله هوارد جارویس انجمن مالیات استدلال می کنند که هزینه پیوند در نهایت محل جدید فشار بر مالیات دهندگان و می گویند کالیفرنیا نباید قرض گرفتن پول در مورد رکود اقتصادی بازدید. هزینه های ساخت و ساز خواهد بود, کمتر, آنها می گویند, اگر نه برای پیشنهاد پروژه قرارداد کار که تشویق مدارس برای استفاده از اتحادیه کارگران ساختمانی.

“سرمایه گذاران باید بازپرداخت شود قبل از پول صرف شده در پزشکی عمومی ایمنی جاده ها و هر اولویت دیگر در بودجه” هوارد جارویس مالیات دهندگان انجمن رئیس جمهور جان Coupal نوشت: در یک EdSource سرمقاله. “بدهی های بیش از حد قرار می دهد دولت در خطر ابتلا به افزایش مالیات در وسط یک رکود اقتصادی فقط به پرداخت هزینه برای خدمات اساسی دولت است.”

در پالم اسپرینگز Newsom استدلال پیوند است و از لحاظ مالی هوشمند حرکت داده کالیفرنیا بالا رتبه بندی اوراق قرضه و نرخ بهره پایین در وام گرفتن.

“نگاه این است که ثروتمندترین دولت در ثروتمندترین کشور, و این ایده که ما باید برای رفتن به eBay برای دریافت قطعات و لوازم برای مدارس ما پوچ است,” او گفت: با اشاره به حریق مسئولان مدرسه نشان داده بود او را.

این گزاره نیز معاف توسعه دهندگان مسکن و ساختمان در “حمل و نقل-غنی” مناطق — در نزدیکی ایستگاههای اتوبوس و یا ایستگاه های مترو به عنوان مثال — از مدرسه تاثیر هزینه.

Newsom به نام ارائه “dicey” اما ستایش این ایده از آنجا که او گفت: در نهایت این هزینه ها مانع از توسعه مسکن. توسعه دهنده هزینه های تبدیل شده اند بیش از حد بالا به دلیل فشارهای رو به مدارس برای بالا بردن درآمد, او گفت:.

“ما باید در هزینه مسکن از طریق منشور از چه درایوهای هزینه های آن,” او گفت:. “بخشی از گسترده تر مذاکره در این سرپا نگه داشتن. 13 شد به رسمیت شناختن برخی از کسانی که اضطراب و تنش.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>