پشتیبانی کویر زندگی توسط نمادین اتخاذ یک حیوان

مایدزرت | No comments

آیا شما عاشق حیوانات است اما به هر دلیل قادر به مراقبت در خانه ؟ در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک افتخار پدر و مادر از یک حیوان در زندگی صحرا و باغ خود را از طریق نمادین “تصویب” برنامه.

این برنامه دارای شش ردیف و هر گونه حیوانات از باغ وحش می توان به تصویب رسید. شما می توانید اتخاذ یک حیوان خانگی به نام خود شما و یا شخص دیگری به عنوان یک هدیه است. بودجه تولید شده از طریق این برنامه خواهد شد به سمت باغ وحش حیوانات, مراقبت از زیستگاه بهبود آموزش و پرورش و برنامه های حفاظت.

شش ردیف طیف وسیعی از مستعمره سطح آن شروع می شود در $35 به غرور سطح در 1000$. تمام ردیف شامل یک گواهی, عکس و برگه از حیوانات خود را. بالاتر ردیف شامل کوچک یا بزرگ حیوانات, مخمل خواب دار, یک KeeperChat به مدت شش یا هشت یا یک مهمانی خصوصی دعوت و نام خود را در تصویب هیئت مدیره. همه تصویب سهم معافیت مالیاتی هستند که قانون اجازه داده است.

کسانی که مایل به اتخاذ یک حیوان را انتخاب کنید می توانید از یک یوزپلنگ و یک زرافه یک جگوار و یک سگ وحشی آفریقایی, یک گورخر و یک ماهى جغد, meerkat, حصار, fox, مکزیکی گرگ vaquita یک شیر کوه و صحرا لاک پشت.

حیوانات ذکر شده هنوز هم می تواند به تصویب رسید و با پر کردن یک فرم و ذکر مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما نه هر حیوانی مربوطه مخمل خواب دار حیوانات عکس یا fact sheet; اگر حیوان خود را در دسترس نیست یکی دیگر از اسباب بازی مخمل خواب دار ممکن است جایگزین.

گواهینامه های, عکس, برگه ها و حیوانات plushies در حال ارسال از طریق ایمیل هنگامی که شما آنلاین فرم تکمیل شده است.

فرزندخواندگی صرفا نمادین و به شما حقوق مالکیت از حیوانات است. همه حیوانات خواهد بماند در کویر زندگی باقی می ماند و تحت مراقبت از خود و مراقبت از حیوانات تیم.

کویر زندگی است که در حال حاضر بسته به زیر رودخانه شهرستان و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری COVID-19 دستورالعمل. این بسته شده است و در اثر پس از 17 مارس است. اتخاذ یک حیوان در طول این زمان اجازه می دهد تا مهمانان این فرصت را برای حمایت از این باغ وحش از راه دور.

همه در اصل برنامه ریزی شده خصوصی و عمومی حوادث و تور از طریق 30 آوریل بوده است به تعویق افتاده و یا لغو شود.

در طول این زمان حیوانات در کویر زندگی سالم هستند و برای مراقبت. یک تیم هسته ای از مراقبت از حیوانات دامپزشکی امکانات و عملیات حرفه ای در ادامه به باقی می ماند در محل در طول این بسته شدن موقت.

کویر زندگی باغ وحش و باغ های غیر انتفاعی معتبر عضو انجمن باغ وحش ها و آکواریوم برای 50 سال گذشته است تضمین بالاترین استانداردهای مراقبت از حیوانات آموزش و پرورش, حفاظت, خدمات عمومی و عملیات. این باغ وحش فعال در تحقیقات حفاظت زیستگاه حفاظت و پرورش و برنامه های و آموزش و پرورش طرح هایی در سراسر جهان و همچنین در خود جامعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصویب برنامه بازدید livingdesert.org/support/adoption-programs و یا تماس با اتخاذ گروه در (760) 346-5694 ext. 2163 و [email protected]

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>