حمایت اما با برخی از نگرانی های: Jackson اعضای شورا واکنش نشان می دهند به شهردار استفاده از زور ممنوع

لدگر | No comments

جکسون اعضای شورای شهر در واکنش به شهردار استفاده از نیروی سفارش در صبح روز شنبه که به اثر رفت بعد از ظهر جمعه و در محل قرار می دهد الزامات متعددی در جکسون اداره پلیس.

شهردار در یک فرمان اجرایی ذکر شده هشت الزامات و محدودیت برای جکسون اداره پلیس ماموران بلافاصله موثر. دستورالعمل جدید اساسا بر اساس کلمه به کلمه از یک پلیس ملی اصلاحات سازمان تحت پرچم #8cantwait.

چندین شهر را به تصویب هشت استانداردهای, در حالی که دیگران می گویند بسیاری از نیاز در حال حاضر در محل.

از جمله استفاده از زور سیاست های جکسون ممنوعیت chokeholds یک محدودیت در افسران به ساقه در حال حرکت وسایل نقلیه و توسعه “استفاده از زور استمرار” است که محدودیت نوع نیروی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

چهار اعضای شورا که در پاسخ به شیپور لجر توسط صبح روز شنبه گفت که آنها تا حد زیادی با موافقت شهردار چکو Antar لومومبا جدید مقرر خصوص ممنوعیت chokeholds اما نیز تا به حال برخی از رزرو.

باقی مانده اعضای شورای نبودند فورا در دسترس است.

JPD تعمیرات اساسی: Jackson شهردار ممنوعیت chokeholds دیگر استفاده-از-نیروی سیاست های درون شهر را اداره پلیس

بند 2 عضو شورای ملوین Priester

Priester هشدار علیه استفاده از “یک اندازه متناسب با همه” راه حل برای مسائل JPD مواجه است. او اذعان کرد وجود داشته است حوادث خشونت پلیس که باید به آنها رسیدگی شود اما گفت: “جکسون-خاص” مشکلات باید حل از درون.

“ما تا به حال برخی از مسائل بسیار مهم. من مطمئن نیستم اما آن شرایط را خطاب شده است که شهردار به تجویز” Priester گفت.

در میان کسانی که مسائل عضو شورای گفت: یک understaffed و overworked بخش و بیش از تکیه بر JPD افسران به حل و فصل اختلافات است که باید به جای نیاز به مددکاران اجتماعی به آدرس, مانند, سلامت روان, مواد مخدر و اعتیاد به الکل و برخی از شرایط داخلی.

Priester پیشنهاد بررسی این نگرانی ها همراه با شهردار سفارش.

“جکسون مشکلات منحصر به فرد هستند به جکسون. آن را سخت به پاشنه کش در یک موقعیت از جاهای دیگر به جکسون. من فراگیر نگرانی ما را در تغییراتی که در آدرس جکسون مسائل خاص” او گفت:.

“چالش این است که به درستی استفاده از زور و قادر به آدرس بسیار قابل توجه جرم و جنایت موضوع است.”

بخش 4 عضو شورای ده’Keither تمبر

تمبر سابق MP با ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی گفت: او از ممنوعیت chokeholds. دیگر هفت توصیه ها باید مورد تایید شده توسط یک پانل از کارشناسان او گفت:.

“ما نیاز به بررسی مستقل از یک پانل از کارشناسان و مردمی از داخل JPD به افکار خود را در مورد چگونگی این است که به بازی کردن. وجود دارد بیش از حد بسیاری از قطعات متحرک. این چیزی است که شما فقط می توانید پیاده سازی یک شبه,” او گفت:.

این عضو شورای در گذشته پیشنهاد کرده است که بیشتر بودجه برای آموزش از JPD افسران. در مورد اخیر, منظور, او گفت:, آموزش های اضافی اجباری خواهد بود.

تمبر نیز در زمان استثنا به محدودیت در افسران از شلیک به یک وسیله نقلیه در حال حرکت در برخی موارد. شهردار خود را در جهت توصیف این تاکتیک به عنوان “بسیار خطرناک” و “بی اثر است.”

“چه اتفاقی می افتد زمانی که شما می بینید کسی در مورد به درایو را به یک جمعیت از مردم است ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی در تلاش است به درایو را از طریق موانع? یا اگر وسیله نقلیه است شارژ در یک گروه از افسران پلیس. در این موارد شما اولین واکنش این است که به غیر فعال کردن این خودرو از دنبال هر بیشتر. شما باید قادر به پاسخ به نیروی مرگبار” تمبر گفت.

تمبر و برخی دیگر از اعضای شورای قبلا خواسته دولت برای کنار گذاشتن بودجه برای پاداش عملکرد برای JPD و جکسون آتش نشانی و کارکنان.

او گفت که او خواهد دوباره درخواست پاداش در بودجه جلسات در ماه سپتامبر.

“این بهترین راه برای تشویق افسران ما را به بهترین توانایی خود را,” او گفت:.

بخش 1 عضو شورای اشبی Foote

فوت تنها جمهوری خواه در این شورا گفت: وجود یک تعادل است که باید در نظر گرفته شود در ساخت جارو نیازهای جدید در این بخش است.

“ما باید مطمئن بشیم که پلیس باید توانایی به پاسخ در راه معنی دار و قرار دادن آنها در یک موقعیت محروم. ما نمی خواهیم خشونت پلیس اما وجود دارد مقدار زیادی از خشونت وجود دارد توسط بچه ها بد که نمی رعایت هر کتاب.

Foote گفت: مسئولان شهرستان باید تسلیم به رئیس پلیس و دیگران در حق مجموعه ای از سیاست های پلیس اگر چه عضو شورای گفت: شرایط خاصی در شهردار سفارش هستند “دیر شده است.”

او توافق با تمبر’ باور است که یک بررسی توسط یک پانل از کارشناسان “باعث می شود بسیاری از حس.”

Foote اضافه شده او نگران است الزامات اضافی در پلیس می تواند منجر به کمتر استخدام در آینده مسئله understaffed گروه در تلاش است به آدرس.

“آنها باید سخت ترین شغل در امریکا در حال حاضر, بنابراین ما نیز باید نسبت به چالش هایی روبرو هستند. آنها برخی از مهمترین underpaid مردم وجود دارد. ما درخواست آنها را به انجام این کار بسیار دشوار است چیزهایی که در شرایط دشوار در انتظار کمال می تواند مشکل ساز است.”

گلایه در JPD: JPD understaffed و underpaid: رئیس Davis

بخش 7 رئیس شورای Virgi لیندسی

لیندسی مانند او و همکاران و به طور کلی پشتیبانی سفارش. او موافقت کرد که آموزش های اضافی خواهد بود لازم برای اطمینان از سیاست های جدید موثر هستند.

“این اقدامات دیر شده است. من حمایت از این تلاش ها توسط شهردار و قطعا حمایت از آموزش های اضافی که مورد نیاز خواهد بود برای ما افسران پلیس,” او گفت:.

“من همچنین می خواهم به می گویند که ما واقعا خوب اختصاصی دفاتر, خدمت, شهرستان Jackson. من نمی توانم پیش بینی هر گونه مقاومت به این فرمان اجرایی.”

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>