دیوان عالی کشور می گوید: رئیس جمهور تهمت نمی تواند نگه داشتن مالیات سوابق مالی از دادستان

فلوریدا تودی | No comments

واشنگتن – دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ اظهارنامه مالیاتی خود را و سوابق مالی دور از شهر نیویورک دادستان به دنبال ممکن است hush-پول پرداخت.

در همان زمان دادگاه به طور موقت مسدود کنگره محققان از به دست آوردن دسترسی به بسیاری از همان پرونده است.

هر دو 7-2 تصمیم گیری شد نوشته شده توسط قاضی جان رابرتز پیوست و با مغلوب ساختن پیشی جستن دو نامزد کاردانی قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh. حاکم در کنگره صورت می فرستد تفکیک قوا اختلاف به دادگاه های پایین بیشتر برای تعیین.

نقطه عطفی احکام حمل سیاسی و همچنین حقوقی و مفاهیم اساسی برای رئیس جمهور و مقامات مجری قانون که استدلال کرده اند این سوابق می تواند آشکار شواهد جنایی تخلف است.

بیشتر: دیوان عالی کشور بلوک های آمریکا از دسترسی به مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی برای شرکت

“دو صد سال پیش یک اشاره از ما به دادگاه ثابت شده است که هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام” رئیس دادگستری نوشت. “ما مینمائیم که اصل امروز و نگه دارید که رئیس جمهور است و نه مطلقا مصون از دولت جنایی احضاریه به دنبال مقالات خصوصی خود را نه به عنوان یک استاندارد افزایش نیاز است.”

Kavanaugh نوشت به طور جداگانه برای خود و Gorsuch و تاکید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا هنوز هم می تواند در بالا بردن استدلال در دادگاه منطقه سطح.

“در سیستم ما از دولت این دادگاه اغلب اظهار داشت: هیچ کس بالاتر از قانون” Kavanaugh گفت. “که اصل امر البته به یک رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازیگری خود را از طریق شخصی حقوقی تیم خودداری کرده است مطابق با احضاریه از سوی دادستان منطقه منهتن به دنبال کسب اطلاعات از حسابدار خود و بانکداران.

“این یک پیروزی فوق العاده ای برای ملت ما به سیستم قضایی و تاسیس آن اصل است که هیچ کس – حتی یک رئیس جمهور – بالاتر از قانون” ونس گفت: پنج شنبه. “ما تحقیقات بود که با تاخیر تقریبا یک سال این طرح دعوی در دادگاه از سر گرفته خواهد هدایت مثل همیشه توسط هیات منصفه جدی تعهد به پیروی از قانون و حقایق در هر کجا که ممکن است منجر شود.”

در طول شفاهی برگزار شد با تلفن در مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس محافظه کار و لیبرال قضات به طور یکسان تعجب که چگونه به تعادل محققان’ نیاز به شواهد و مدارک علیه رئیس جمهور ادعا می کنند که او باید از منحرف حتی اذیت و آزار پروب.

قبلی جنگ بیش از اسناد و مدارک و یا شهادت در دادگاه عالی حکومت به اتفاق آرا در برابر رئیس جمهور ریچارد نیکسون در سال 1974 و بیل کلینتون در سال 1997 با خود نامزد در توافق است. تصمیم گیری در نهایت منجر به استعفای نیکسون و کلینتون استیضاح هر چند او در نهایت حذف از دفتر سنا.

نبرد قانونی چاله مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر دادستان منطقه منهتن سایرس ونس که با صدور احضاریه برای اسناد مالی و همچنین مالیاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف اخیر پیشینیان را منتشر کرده است.

ونس را احضاریه آمد و به عنوان بخشی از یک فرد ادعایی hush-پول پرداخت که مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل گفت ساخته شد بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal. هر دو ادعا کرد که آنها تا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن که او را رد کرده است. دو دادگاه های پایین را تایید کرد احضاریه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال کرده اند که رئیس جمهور است و مطلق ایمنی در حالی که در دفتر هیئت منصفه در تحقیقات جنایی انجام شده است. در طول شفاهی قبل از ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای 2 مدار آنها ادعا تهمت می تواند شلیک کسی در خیابان پنجم و فرار از پیگرد قانونی تا زمانی که او را ترک اتاق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>