گشت و گذار افسانه Kelly Slater به موج بزرگ فناوری به La Quinta. در اینجا جزئیات

مایدزرت | No comments

La Quinta به زودی می تواند خانه را به “بزرگترین rideable باز-بشکه انسان ساخته شده موج در جهان” به عنوان ایجاد شده توسط جهان-قهرمان نرم افزار surfer Kelly Slater برای masterplan رفت و آمد مکرر جامعه نزدیک اندلس.

این امر می تواند 200 میلیون دلار پروژه با 20 هکتار با 18 میلیون گالن موج حوضه به عنوان محور – اما باز تنها به هتل مراجعان مالکان باشگاه کاربران و مهمانان خود را.

رفت و آمد مکرر توسعه دهنده Meriwether Cos. و آسمان موج تحولات همکاری برای ساخت مرجان کوه یک masterplan رفت و آمد مکرر جامعه در 400 هکتار از زمین های خالی کردن از خیابان مدیسون و امضا با کلی اسلاتر موج Co., یک بخش از جهان گشت و گذار لیگ را به آن موج تکنولوژی به این پروژه است.

در علاوه بر این به 20 هکتار موج حوضه رفت و آمد مکرر پیشنهاد شده است که شامل یک هتل و 600 خانه های تک خانواده. پروژه ساخت راه خود را از طریق شهرستان را برنامه ریزی گروه و هدف شروع به ساختمان در سه ماهه اول سال 2021. آن را می تواند ارائه شده به کمیسیون برنامه ریزی در ماه جولای.

مرجان کوه یک masterplan رفت و آمد مکرر جامعه پیشنهاد شده توسط Meriwether شرکت تفریحی و توسعه شرکت است که صاحب اینگلساید مسافرخانه و Melvyn رستوران در پالم اسپرینگز و آسمان موج تحولات تاسیس و به کارگردانی مایکل شواب.

زمین خالی شده بود بخشی از اندلس توسعه تا سال گذشته زمانی که آن را خریداری شد Meriwether و آسمان موج از اندلس را صاحب جدید طلوع Co.

یک 750-صفحه اصلی جامعه با 18 سوراخ گلف قبلا تایید شده برای اموال.

این پیشنهاد جدید را نگه می دارد اموال در همان تراکم همانطور که قبلا تایید شده توسط برنامه ریزان شهرستان اما جایگزین گلف با 20 هکتار موج حوضه است که توسعه دهندگان می گویند استفاده خواهد کرد “به طور قابل توجهی کمتر آب” – و کاهش تعداد خانه ها به 600 برای اضافه کردن یک هتل است.

هتل برنامه ریزی شده است که تا 150 اتاق – 20 تا 30 در ساختمان احتمالا دو داستان بلند و مانده در تک داستان casitas.

در مورد موج, استخر

توسعه در سراسر اندلس در سمت غرب خیابان مدیسون بین 58 خیابان و خیابان 60, برنامه ریزی شده است که شامل موج تکنولوژی از Kelly Slater موج Co. – KSWC – یک بخش از جهان گشت و گذار در لیگ ایجاد شده توسط اسلاتر.

“این اولین موج حوضه تکنولوژی” Meriwether Cos. شریک مدیریت گرت سیمون گفت.

تنها دیگر سایت های موجود با همان فن آوری است که گشت و گذار در مرتع پرورش احشام اسلاتر ایجاد شده در لمور.

Kelly Slater موج Co. برای اولین بار به منظور توسعه یک فرمول است که ترکیبی از برش لبه علم مهندسی و طراحی برای ایجاد طولانی ترین آسانسور-بشکه بالا-عملکرد موج در وجود است.

موج سیستم می تواند تقلید قدرت و سرعت و تجربه موجود در بهترین امواج اقیانوس.

حتی در 18 میلیون گالن سیمون گفت: موج حوضه خواهد با استفاده از آب کمتر از یک زمین گلف 18 حفره توضیح داد که حوضه ساخته شده است برای نگهداری و استفاده از آب است.

به 25 نفر از تغییر سطح مهارت می تواند گشت و گذار در یک زمان با پنج یا بیشتر در موج اصلی.

این شهرستان دارای دریافت برنامه های کاربردی برای یک طرح کلی اصلاحیه, منطقه, تغییر, خاص طرح آزمایشی دستگاه نقشه و ارزیابی زیست محیطی برای پروژه, شهرستان, مدیر برنامه ریزی Cheri فلورس گفت.

زمین در حال حاضر طبقه بندی برای کم تراکم مسکونی, زمین گلف و محله. Meriwether است که به دنبال در حال تغییر منطقه بندی برای حذف گلف و اضافه توریستی و تجاری و تفریحی با استفاده از Flores گفت.

“Meriwether است که در فرآیند آماده سازی مطالعات ویژه برای حمایت از محیط زیست خود اسناد و مدارک از جمله فرهنگی و هوا و کیفیت صدا و ترافیک مطالعات” فلورس گفت.

گشت و گذار در سراسر صحرا

مرجان کوه یکی از تعداد انگشت شماری از تحولات در سراسر Coachella Valley پیشنهادی شامل گشت و گذار/موج امکانات و هر برنامه ریزی شده است که شامل یک موج متفاوت فن آوری است. در ماه نوامبر, نخل کویر شورای شهر تصویب نزدیک به 200 میلیون دلار “کلاس جهانی” گشت و گذار رفت و آمد مکرر در کویر بید. به 14.6 هکتار رفت و آمد مکرر طراحی شده است که شامل 5.5 هکتار موج مرداب – خواهد بود که به روی عموم باز – هتل ویلاهای مسکونی و امکانات رفاهی دیگر.

پالم اسپرینگز گشت و گذار باشگاه برنامه ریزی شده است در سابق Wet ‘n’ Wild پارک آبی در پالم اسپرینگز. پارک خریداری شد در سال گذشته توسط لاگونا بیچ مبتنی بر Pono کسب Partners LLC است که بازسازی جاذبه های موجود با برنامه ریزی برای اضافه کردن یک موج جدید استخر ، پالم اسپرینگز گشت و گذار باشگاه است و انتظار می رود برای باز کردن این سال است.

پیشنهاد حرارتی باشگاه ساحل به توسعه در 2,200 هکتار سرمه در مرتع پرورش احشام و ویژگی 21 هکتار ساخته تالاب در شرق Coachella Valley, ملاقات با مخالفان از ساکنان نزدیک است و هنوز هم در حال ساخت راه خود را از طریق شهرستان فرآیند تصویب. این پروژه انتظار می رود که قبل از این شهرستان برنامه ریزی کمیسیون در ماه آوریل است.

به عنوان برنامه ریزی شده مرجان کوه موج حوضه خواهد بود 20 هکتار واقع در جنوب غربی ربع از اموال. این پیشنهاد همچنین شامل تنیس و pickleball دادگاه ها و دیگر محیط داخلی و فضای باز امکانات تفریحی – همه در دسترس تنها به مرجان هتل کوه مراجعان ساکنان و مهمانان خود و اعضای باشگاه سیمون گفت.

کلی تمرکز توسعه بهداشت و سلامتی, سیمون گفت.

تنها هتل و رستوران ها و کافی خواهد بود برای عموم آزاد است و نیاز به رزرو سیمون گفت.

موج حوضه خواهد بود برای تمام سطوح مهارت – آغاز به رقابتی surfer – و برای همه سنین, سیمون گفت.

“Kelly Slater و WSL هستند … شرکای کامل به ویژگی های که ما ایجاد یک راه جدید انقلابی برای زندگی و سفر” نوح گفت: هان یک Meriwether Cos. شریک زندگی.

توسعه سایت نشسته در پایه مرجان کوه و به طور کامل محاصره شده توسط منظره گسترده از چشم انداز صحرا. اخلاق از جامعه طراحی شده است به حول خام محیط طبیعی با تمرکز بر روی پایداری.

Meriwether هدف این است که برای شروع ساخت و ساز در سه ماهه اول سال 2021.

ساخت خارج انجام می شود در فاز اول از جمله هتل و موج حوضه سیمون گفت:, و اضافه کرد که یک هتل با نام تجاری و اپراتور نشده است انتخاب شده است.

این خانه های تک خانواری خواهد بود برای فروش اما مجاز – و “رک و پوست کنده تشویق” – به اجاره کردن زمانی که صاحبان نیست در شهر سیمون گفت.

“ما می خواهیم به طراحی چیزی است که مردم می خواهند در اغلب,” او گفت:. “ما معتقدم که ما باید یک فرصت عالی برای موفق بودن.”

Simon شده است دیدار با ساکنان جوامع اطراف به آنها بگویید که در مورد برنامه ریزی پروژه و پاسخ به سوالات.

او نیز پیشرو تورهای از اموال است که بنا به صورت های مختلف و امکانات به طوری که مردم می توانید ببینید که در آن همه چیز خواهد بود واقع شده است.

حدود 250 سه گانه ساکنان با حضور تاون هال نشست هفته گذشته و یک سایت تور در حال مرتب شده اند.

“این نوع از گفتگوی مستقیم است که بخش مهمی از فرایند بررسی,” سه گانه resident دیل Tyerman گفت. “ساکنان باید در تعامل با توسعه و شهرستان برای اطمینان از این که این فرایند کار می کند.”

سه گانه رویداد یک “مولد گام در این جهت است. ما قدرت ساکنان با اطلاعات و ما را تشویق ساکنان به مشارکت در همه مراحل بررسی روند” Tyerman گفت.

این بدان معنا نیست که همه تایید پروژه, او گفت:.

“به وضوح وجود دارد که تنوع بسیار زیادی در نظرات و در این توسعه و ساکنان باید صدایشان شنیده شود” Tyerman گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>