افزایش تعداد بروارد موارد می آید بر روی پاشنه از دولت “فاز دو” بازگشایی

فلوریدا تودی | No comments

یک رکورد 104 موارد جدید COVID-19 گزارش شده در Brevard County سهشنبه آوردن شماره محلی از موارد به بیش از 1 ، 000 مجموع پس از همه گیری آغاز شد.

افزایش تعداد موارد در شهرستان آینه ایالت روند به عنوان فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 5,508 موارد جدید statewideTuesday را فلوریدا تجمعی در مجموع به بیش از 100 ، 000.

شماره های جدید می آیند در پی دولت اجازه می دهد میله سینما و ورزشگاه برای بازگشایی با محدودیت های اجتماعی و فاصله دستورالعمل.

بسیاری از جمله رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis اند با اشاره به جوان مردم نادیده گرفتن این دستورالعمل به عنوان رانندگی افزایش تعداد.

افزایش تعداد coronavirus موارد Brevard County محلی و ارائه دهندگان خدمات سلامت مانند دکتر دیوید ویلیامز افسر ارشد پزشکی از MedFast نگران.

“ما در حال باز کردن. مردم COVID خستگی و نمی احتیاط لازم. ما هجوم مردم از آمدن به شهرستان Brevard از جاهای دیگر مانند میامی و اورلاندو و کشورهای دیگر که در حال آلوده کردن ما protected جمعیت گفت:” از دلایل او مشاهده برای چشم انداز مثبت بوده است.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: دولت اعلام کرد رکورد 5,508 موارد جدید چهارشنبه

او همچنین اشاره کرد تغییرات در موارد گزارش شده از جمله کاهش متوسط سن افراد آلوده و افزایش نرخ مثبت آزمون از 1% در ارتفاع دولت محدودیت به بیش از 12 ٪ در حال حاضر.

اگر چه ویلیامز گفت: این حماقت خواهد بود به تلاش برای پیش بینی مردم چگونه واکنش نشان می دهند به تغییر وضعیت او معتقد است که وجود خواهد داشت برخی از خود-تصحیح رفتن به جلو.

“چه اتفاق می افتد این است که رفتن به تبدیل شدن به شخصی و چیزی که من با دیدن اخلاقی آگاهانه مردم است. آنها نمی خواهند به آلوده کردن دیگران و یا نمی خواهید کارکنان خود را به آلوده کردن مردم,” او گفت:.

“مردم شروع به خود را تنظیم. مردم در حال رفتن به تبدیل شدن به آگاهی بیشتری که ویروس واقعی است.”

اگر چه تعداد مورد, می رویم تا بیمارستان های محلی هنوز گزارش افزایش فشار به منابع خود را.

مقامات بهداشتی برای اولین بار گفت: 12 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 و 15 نفر دیگر با کروناویروس علائم مانند که هنوز رتبهدهی نشده است دریافت نتایج آزمون.

از کسانی که در هواکش. قبلا در این بیماری همه گیر بهداشت اول درمان تعداد بیشتری از پتانسیل COVID-19 بيمار قبل از گسترده آزمایش تایید کرده بود که چگونه بسیاری از آنها واقعا تا به حال ویروس.

سلامت برای اولین بار مقامات گفت که با 900 تخت آنها نگران بیش از ظرفیت در این زمان.

مباشر سلامت اجرا می شود که دو بیمارستان در بروارد همچنین می گوید که آماده است برای مقابله با افزایش coronavirus اعداد.

“ما آماده هستند و آماده برای آنچه می آید راه ما. ما موضع تغییر نکرده است” گفت: کتی پراگ سخنگوی رککلدگ و ملبورن منطقه ای مراکز پزشکی.

بروارد است 1,266 مجموع تخت های بیمارستانی با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان. از روز شنبه بیش از 28 درصد از کسانی که تخت شد و در دسترس برای بیماران جدید.

بروارد ثبت نام به حال 101 تایید COVID-19 بستری شدن در بیمارستان پس از همه گیر آغاز شد. این مهم است که توجه داشته باشید که تعداد تجمعی است و منعکس نمی کند که این زمان تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان است.

همانطور که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای کم کردن سرعت و یا معکوس ایالت بازگشایی مشروط به رژیم صهیونیستی. ران Desantis و هر دستور اجرایی او ممکن است موضوع به این اثر است. Brevard County سخنگوی همین واکر می گوید county کمیسیون را نشان نمی هر طرح را از جمله اقدامات است.

فاز دو دولت را بازگشایی لگد در ژوئن 5, اجازه می دهد برای 50 درصد ظرفیت در کافه ها, رستوران ها, سینما, کنسرت, سالن های بازی های آرکید و سرگرمی های دیگر کسب و کار در 64 دولتی شهرستانهای نه از جمله سخت ضربه Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان.

دولت های ایالتی و محلی را تشویق کرده — اما لازم نیست — ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی, همراه با اجتماعی فاصله گرفتن و شستن مکرر دست ها با توجه به مراکز کنترل بیماری دستورالعمل.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: رستوران در بروارد بسته به دلیل COVID-19

همانطور که در حال حاضر حاوی ویروس خواهد شد تا حد زیادی به رفتارهای فردی و انتخاب با توجه به واکر. آیا به متحمل شدن خطر از رفتن به مناطق شلوغ و یا صرف نظر کردن از یک ماسک بستگی دارد که چقدر خطر فردی مردم می توانند قبول برای خود و خانواده خود را.

Countywide طبیعت coronavirus تست تغییر کرده است پس از آن آغاز شد واکر اضافه شده است.

“این افزایش ابرو. هنگامی که ما برای اولین بار افتتاح شد این سایت این بود که افرادی که می خواستند به محتاط یا روشن خود را برای کار” واکر گفت. “در حال حاضر ما شاهد هستیم افرادی که علامت و گرفتن آزمایش مثبت است.”

“نسبت به چند هفته پیش آن را بسیار چشم باز در شرایط افزایش افرادی که به دنبال تست و افرادی که علامتی هستند.”

کارشناسان می گویند که افزایش موارد نمی تواند نسبت به فقط افزایش تست.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>