مظنون دستگیر شده پس سلاح سرد در روز شنبه در Indio; پلیس تحقیق در مورد قتل

مایدزرت | No comments

یک مرد بازداشت شده است ظن به ضرب چاقو مرد دیگری روز شنبه در Indio با توجه به Indio پلیس. این مورد در حال بررسي است به عنوان یک قتل.

Indio سخنگوی پلیس بن Guitron گفت: پلیس دریافت تماس در اطراف 12:55 صبح در مورد مبارزه در جفرسون خیابان و بزرگراه 111.

وقتی ماموران وارد آنها دریافتند یک مرد با ظاهری چاقو زخم دروغ گفتن در مقابل دایره K فروشگاه با توجه به Indio پلیس. هیچ کس با اتصال به این حادثه شد در صحنه Guitron گفت.

قربانی منتقل شد به بیمارستان که در آن او بعد از مرگ با توجه به Indio پلیس.

Indio پلیس شناسایی 28 ساله Indio ساکن ویسنت Munoz به عنوان یک مظنون و در واقع Munoz حدود 11 صبح در فرد Waring درایو و آدامز خیابانی در لا کوئینتا مقامات گفت. Munoz است که بازداشت در شهرستان ریورساید زندان در Indio به ظن قتل و نقض آزادی مشروط.

تحقیقات در حال انجام است و هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواست به پلیس تماس بگیرید در (760) 391-4057. ناشناس راهنمایی را می توان با تماس با 760-341-7867.

سرقت: Indio مرد محکوم به 13 سال برای سرقت دو نخل کویر, بانک, مقامات می گویند

قتل: کلیسای جامع شهر بازداشت نوجوان مشکوک در شنبه قتل

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>