مظنون در چهار مورد قتل در دادگاه یک هفته پس از حکم اعدام می شود عامل

مایدزرت | No comments

ادعا تیرانداز در پالم اسپرینگز چهارگانه قتل انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه یک هفته پس از دادستان ها اعلام کردند که به دنبال مجازات اعدام در صورت محکومیت.

خوزه Larin-گارسیا برنامه ریزی شده است برای محاکمه آمادگی کنفرانس که به طور معمول پیش از محاکمه در دادگاه ظاهر که در آن قاضی و مخالفت وکلای ارزیابی پیشرفت خود را در مورد, مجموعه, تاریخ, تبادل, اطلاعات, در صورت نیاز و یا فایل حرکات ،

آن را به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه در لارسون دادگستری مرکز در Indio اما روشن شد به شنبه. آن روشن نیست اگر این تاخیر مربوط به تصمیم دادستانی به دنبال مرگ در صورت محکومیت.

روز پنجشنبه دادگاه ظاهر می آید 13 ماه پس از پالم اسپرینگز محله بود را لرزاند چهار کشنده تیراندازی رخ داده است که در لحظات هر یک از دیگر.

مدت کوتاهی پس از 11:30 p. m. Feb. 3, 2019, Palm Springs police پیدا شدن اجساد سه نوجوان در داخل یک سقوط تویوتا کرولا در تپه های آفتابی و, El Placer جاده ها. بدن از چهارمین قربانی پیدا شد یک نیم مایل دور در خارج از محل اقامت خود در ترزا و کانن درایوهای. هر ضرب گلوله کشته شده بود در سر.

نوجوان قربانی: نوجوان کشته شده ماه پس از غلبه بر گذشته دردناک خانواده می گوید:

نوجوان قربانی: دختر کشته شده در چهار قتل مهربان بود و تا به حال یک “قلب بزرگ”

نوجوان قربانی: کلیسای جامع شهرستان نوجوان کشته شده به عنوان “مادر بزرگ پسر”

نوجوانان شناخته شدند Yuliana گارسیا, 17; Juan دوارت Raya, 18; و یعقوب Montgomery, 19. بزرگسالان قربانی شد, Carlos Campos, 25.

در ابتدا فکر کردم که این قتل ممکن است به دنبال برخی از انواع سرقت در کامپوس’ ساختمان آپارتمان. اما دادستان اذعان طول یک جلسه مقدماتی در سال گذشته که یک انگیزه بود و هنوز به تعیین خواهد شد.

جلسه مقدماتی که اتفاق افتاده یک سال پیش به پایان رسید با یک قاضی حکم وجود شواهد کافی برای ارسال پرونده Larin-گارسیا به دادگاه.

به زودی پس از اجساد کشف شد پلیس Larin-گارسیا مخفی زیر یک وانت فقط چند بلوک از جایی که بچه شده بود در داخل یک سقوط تویوتا در تپه های آفتابی و, El Placer جاده ها.

امدادگران او را به صحرا مرکز پزشکی منطقه ای در پالم اسپرینگز اما او در سمت چپ این بیمارستان در حدود 3:30 صبح در فوریه. 4 بدون گفتن هر کسی با توجه به دادگاه شهادت.

با توجه به مطلب قبلی شهادت محققان مشخص شد که Larin-گارسیا رفت و به پالم اسپرینگز خانه جایی که او باقی مانده بود در موارد متعدد که قدمت آن به سال 2017.

این خانه متعلق به جوزف بیش از حد که گفته مقامات او گاهی اوقات کمک کرد مشکل جوانان عقب بر گردیم روی پای خود و بهبود زندگی خود را.

به گفته محققان بیش از حد برگرفته Larin-گارسیا با لباس از خانه اش در کلیسای جامع شهر و خریداری او باند و یک بلیط اتوبوس به تمپا فلوریدا. Larin-Garcia, مقامات گفت: تنها گفت: بیش از حد او شده است می خواهم که در یک ترافیک برخورد و دچار مشکل شد.

مقامات بعدها در زمان Larin-گارسیا را بازداشت در Indio تازی ایستگاه در Indio بلوار شب Feb. 4.

در طول جلسه مقدماتی یک مقام شهادت که Larin-گارسیا زندانی بوده در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ.

Riverside County sheriff را محقق Jarred اسقف و پالم اسپرینگز کارآگاه پلیس Edman Escallada شهادت دادند که در فوریه. 5 undercover مأموران اجرای قانون نما به عنوان همکار زندانیان شنیده Larin-گارسیا اظهارات در مورد قتل.

“اجرای قانون عوامل قرار داده شد در داخل سلول” اسقف شهادت دادند. “او گفت: ما عوامل که او در پیچ و نگران بود که مادر خود را ممکن است شارژ می شود.”

پالم اسپرینگز پلیس گفت: آنها هنوز برای پیدا کردن اسلحه مورد استفاده در قتل.

Larin-گارسیا التماس کرد گناه نیست به جرائم متعدد از جمله چهار فقره قتل درجه اول. او بازداشت بدون وثیقه در شهرستان ریورساید زندان در Indio.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>