مشکوک فضانورد بالا اطفال مسلح دستگیر و پس از تعقیب و گریز خودرو, تصادف

فلوریدا تودی | No comments

16-year-old سابق فضانورد دبیرستان برای بازگشت به دانشگاه سه شنبه خود یک اسلحه گرم تهدید دانش آموزان و فرار کرد و در یک سرقت, سیاه, 2015 هوندا, تیتوسویل پلیس گزارش شده است.

سپس جمعه پلیس دستگیر اطفال او پس از فرار از افسران و سقوط کرد این توافق به یک بینام تیتوسویل رزمناو پلیس در نزدیکی Deleon خیابان کاج و خیابان آزادی مطبوعات گفت.

این کودک زندگی می کند که در تیتوسویل متهم شد با تشدید حمله با سلاح مرگبار دو فقره از در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جزئی در اختیار داشتن اسلحه گرم در مدرسه اموال تشدید جرم در حال فرار بودند eluding و ترک صحنه از ترافیک تصادف با خسارت مقاومت در برابر یک افسر بدون خشونت و در اختیار داشتن اسلحه گرم در کمیسیون از جنایت, سرقت از یک خودرو و اخلال در مدرسه.

او منتقل شد به Brevard County, نوجوان بازداشتگاه.

بدون آسیب گزارش شده در هر حادثه. فضانورد مقامات بالا صادر شده به طور خلاصه یک پناهگاه در محل سفارش بعد از ساعت 10 صبح اختلال.

پس از 10:30 صبح جمعه, تصادف, پلیس دستگیر استوارت مسافر تونی ساقی جونیور, 18, تیتوسویل پس از فوت پیگیری آزادی گفت. او دستگیر شد و برای مقاومت در برابر یک افسر و بدون خشونت و از او منتشر شد از Brevard County Jail پیچیده در باند 500 دلار.

پلیس بهبود چندین سلاح گرم از داخل آن به سرقت رفته و منطبق با توجه به انتشار.

بیشتر: تیتوسویل پلیس در جستجوی دانشجوی سابق مظنون به تکان دادن سلاح در فضانورد بالا

بیشتر: تیتوسویل کشته شدن موتورسوار در اورنج کانتی سقوط; اتهامات انتظار در برابر SUV راننده

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>