سوزی فلمینگ لئونارد: کلاس 2020 رو کوتاه رشته از tassel, اما آنها خواهید بود OK

فلوریدا تودی | No comments

من می دانستم که یک دختر در دبیرستان است که به عنوان یک ارشد شد, سر, تشویق کن.

فوتبال ما تیم تا به حال یک رکورد تاسف است که سال پس از او صرف آخرین بازی فصل بازدید از دوستان در کالج. معلوم شد که ما فقط پیروزی است.

در آن زمان من نمی توانستم تصور کنید که چگونه وحشتناک او باید احساس گم شده را در چنین شرایطی است.

چهار دهه بعد من شرط می بندم آن را به ندرت اگر تا کنون عبور ذهن او.

به من منتقل حیاط علائم در من صبح پیاده روی را از طریق محله, من احساس می کنم شبیه چاقو از پشیمانی برای سال 2020 سالمندان است. کسانی که “افتخار ارشد!” نشانه های شگفت انگیز, ژست اما آنها هیچ جایگزینی برای مدل senior skip day, سالنامه امضای این رویداد بزرگ فارغ التحصیلی این مراسم پس از صرف شام و پس از احزاب است. همه rites of passage یک بار در طول عمر تجربه است.

مطمئن شوید که در چند دهه این سالمندان را نقل مکان کرد. آنها باید شغل و خانواده و زندگی تا کنون حذف از 2020 و COVID-19 گیر این ضرر و زیان ممکن است ناچیز به نظر می رسد.

اما در حال حاضر, در حال حاضر همه آنها می دانند. در حال حاضر تمام جهان خود را.

آنها loom بزرگ است.

من هیچ توصیه به پیشنهاد برای یک وضعیت شبیه به این. ما همه گیری این بیماری همه گیر چیزی که به عنوان ما به همراه. من باید چند کلمه از auntly حکمت برای کسانی که رهبری را به کالج در چند ماه coronavirus حاضر.

این همان توصیه های من به خواهر زاده من قبل از او در سمت چپ برای Auburn هشت سال پیش.

• نمی بدفع الو قت گذراندن در کلاس کار می کنند. بدون مادر خود را وجود دارد که به شما فشار آن را آسان برای قرار دادن همه چیز خاموش و راه پشت سر گذاشت.

• اما آیا صرف تمام وقت خود را به مطالعه. کالج سرگرم کننده است. آن را مانند یک جهان در یک حباب که در آن هر کس است که سن خود را. هر کس مشابه اهداف و رویاهای. همه بیش از حد به زودی شما را مجبور به پیوستن به جمعیت عمومی از این سیاره است. لذت بردن از این در حالی که شما می توانید.

• ایجاد به عنوان بسیاری از دوستان به عنوان شما می توانید. گفتگو با فرد نشسته در کنار شما در کلاس ایستاده در خط در کافه تریا و مطالعه در چهار. برخی از این افراد باقی بماند با شما برای بقیه عمر خود را.

• نگه داشتن در تماس با دوستان مورد علاقه خود را از دبیرستان اما متوجه شما رشد خواهد کرد و جدا از بسیاری از آنها. اجازه ندهید که شما را غمگین. شما خواهد شد بسیاری از دوستان در طول راه.

• اعتماد به نفس در خود و توانایی های خود را. ایستادن برای خودتان و اجازه ندهید که مردم احمق متقاعد کردن شما به انجام کارهای احمقانه.

• اما نمی شود بیش از حد اعتماد به نفس. شما هنوز هم مقدار زیادی برای یادگیری است. هک همه ما انجام دهد. و هیچ کس دوست دارد یک know-it-all.

• در تاریخ و سقوط در عشق است. نگران نباشید اگر شما را برآورده نمی کنند ،

• سفر. دیدن جهان قبل از مسئولیت های زندگی بزرگسالان کراوات شما را. اما به یاد داشته باشید پدر و مادر خود را ندارد و یک درخت پول در حیاط خلوت. شروع به یادگیری در حال حاضر به راه خود را پرداخت.

• پیدا کردن یک شغل است که برانگیخته احساسات خود و پرداخت صورتحساب خود را. آن را سخت برای شاد بودن در محل کار هنگامی که آب و برق خود را دریافت خاموش.

این است که راه ایده آل برای پایان دادن به یک دبیرستان حرفه ای, و آنها ممکن است آن را درک نمی کنند اما این سالمندان را به لذت بردن از یک آینده پر از احزاب goofing کردن با دوستان است و نه هنوز فکر از نقاط عطف.

مثل دوست من که تشویق کننده آنها می توانند به زندگی کامل و شاد زندگی می کند.

و آنها در حال رفتن به یکی از heck از یک داستان برای گفتن حتی نوه هاشون.

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

بیشتر سوزی فلمینگ لئونارد

مطمئنا دکتر من را نگه نمی قرنطینه افزایش وزن در برابر من

با تشکر از زوم متوجه شدم من جین Jetson نه دافنه

عید پاک نمی شود اما من هنوز برنامه ریزی برای فصل جدید لباس

این سخت است واقعا سخت است اما وجود دارد که برق امید

ما در حال زندگی در یک Bizarro World; همه چیز و هیچ چیز یکسان هستند

بروارد آشپز پیدا کردن راحتی نوستالژی در ورز خمیر و پخت نان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>