سوزی فلمینگ لئونارد: شب را نشان می دهد که چگونه COVID-19 اتحادش را تغییر ناهارخوری زیبا در بروارد

فلوریدا تودی | No comments

من و شوهرم ما جشن سالگرد 16 در 20 مارس همان روز COVID-19 بسته فلوریدا رستوران ناهار خوری اتاق.

ما به اشتراک گذاشته شده را بیرون خورده مادرم عروسی در چین است. خوب بود اما نبود آن یکسان است. من لباس خواب پوشیده و ما ریخت و ما را شراب.

آنچه در آن فاقد عاشقانه در آن ساخته شده برای راحتی. ما به وعده خودمان انجام بیش از زمانی که همه چیز رو به حالت عادی بازگشت.

هفت هفته بعد ما رزرو در کافه Margaux و آماده به تجربه ناهار خوری خوب در حالت عادی.

ما آیات و ماسک و در طول رانندگی به کاکائو ایجاد کرد بررسی شایستگی پوشیدن مقابل پوشیده نیست. ما آنها را می پوشند خرید و در موقعیت های دیگر, اما ما می دانستیم که ما می خواهم به آنها را به خوردن. به علاوه ما برنامه ریزی شده به خارج بشین. در پایان, ما تصمیم به چشم پوشیدن ماسک.

آن بهار گرم شب و نور خورشید موجب کردن پاشش آب به چشمه در مرکز شکوه گیاه پر Bellair حیاط بیرون رستوران.

صاحب الکس Litras تجربه با takeout در اوایل این بیماری همه گیر, اما تصمیم, کافه, Margaux غذا نمی مسافرت هست. او بسته و با استفاده از این خرابی به سعی کنید دستور العمل های جدید و به اموال تمیز کردن کامل.

همانطور که ما با نزدیک شدن به ورودی رستوران ما متوجه یک زن و شوهر در یک منزل جدول پوشیدن پارچه ماسک. دیگر کاربران لخت نشسته رو جرعه جرعه شراب و یا کوکتل.

ما استقبال توسط یک نقاب میزبان و نشان داده شده به جدول سایه یک چتر.

سرور ما, Jaimie Quattrochi وارد پوشیدن سفارشی سفید سربند و سست-اتصالات دستکش. او قرار داده نقره نورد در کتانی دستمال روی میز و عذرخواهی کرد برای پرش از یک کافه سنتی Margaux لمس اتفاق می افتند دستمال و قرار دادن آنها در دور ما.

کافه Margaux نوع مکانی که در آن اگر شما را ترک جدول و حتی به طور خلاصه شما بازگشت خود را برای پیدا کردن دستمال سفره با دقت refolded.

که نمی خواهد اتفاق می افتد یا Quattrochi گفت. به عنوان یک احتیاط ایمنی پس از نقره قرار داده شده است در جدول این نیست لمس توسط کارکنان دوباره.

ما متوجه چند تنظیمات دیگر.

به جای آن از حد معمول چرم فهرست شراب ما داده شد تنها با استفاده از کاغذ منوها. ما می تواند به نگه داشتن آنها را به عنوان سوغات یا Quattrochi گفت: او را دور از آنها برای ما.

کافه Margaux به خود می بالد در تیم خدمات پس از هر تعداد از سرور ممکن است ارتباط برقرار کردن با مهمانان. Darrius Rodrigue نیز با پوشیدن لباس سفید bandana آورده شراب ما به جدول. او شانه ای بالا انداخت و دست هایش را به عنوان او تلاش برای حذف چوب پنبه با دست دستکشهایش ریخته است.

نه رستوران معمول بی عیب و نقص, شراب, ارائه, یابم اما تحت شرایطی.

به عنوان خورشید غرق شد ما ما را خوردند غذا و نوشیدن شراب ما در حالی که یک محجوب ترکیبی از موسیقی کلاسیک و ’80s, بازدید در پس زمینه بازی. رشته ادیسون لامپ چشم در بالای سر. در حیاط کوچک با ارکیده گل های غول پیکر, schefflera ارائه آن سایه و خنده از زنان در این نزدیکی هست — اما نه بیش از حد نزدیک — میز جشن تولد, همه چیز خوب به نظر می رسید. نه دقیقا اما فقط همین.

من صحبت با Litras بعد, و او گفت که با طراحی.

ما نمی توانیم فراموش COVID-19 همه گیر و ما نمی توانیم اجازه دهید ما گارد اما او می خواهد کافه Margaux به واحه ای در جنون.

“من نمی خواهم این سرور برای گفتن COVID-19 یا قرنطینه” او گفت:. “من نمی خواهم آن را به ارمغان آورد تا در رستوران. نه این که آن را به طرزی جادویی رفتن به دور اما اگر آنها در حال آمدن به اینجا برای فرار از …”

رستوران همیشه ارائه مهلت یک محل به pampered شود و او می خواهد که احساس به ادامه.

او با قرار دادن مقدار زیادی از زمان و فکر به ماسک سرور پوشند. او نمی خواهید آنها را به نگاه فولاد. مردان ساخته شد از تطبیق bandannas زنان از یک پیچ از پارچه چپ بیش از دونده جدول مورد استفاده در رستوران قبل از 2017 نوسازی.

“این نه پزشکی,” او گفت: “به نظر می رسد تقریبا مانند یک صحنه و لباس است.”

آنها می پوشند آنچه Litras تماس های شل-اتصالات “بانوی ناهار دستکش.” کسانی که در خدمت دو هدف است. آنها به نظر نمی آید بالینی مانند فولاد دستکش, اما آنها همچنین آسان برای قرار دادن در جلو و دور بیندازید. دستکش را پس از هر تعامل در یک جدول. انتخاب کنید تا یک شیشه آب برای دوباره پر کردن آن ؟ تغییر دستکش قبل از چیدن یک شیشه در جدول است.

منظور اجرایی از رژیم صهیونیستی. ران DiSantis ماه گذشته اجازه داده است که رستوران ها به بازگشایی در 25% ظرفیت داخل و با 6 پا بین اشخاص در داخل و خارج نمی کند دستور ماسک و دستکش و اما دستورالعمل CDC توصیه می کنیم آنها را. Litras مانند بسیاری از صاحبان رستوران در منطقه با استفاده از آنها.

به عنوان آنها آماده بازگشایی در مارس 4, Litras و همسرش مگان خود پرسید که: چرا مهمانان دوباره به کافه Margaux?

“آنها به دنبال ناهار خوری خوب است. آنها به دنبال کیفیت بالا در مواد غذایی جو و سطح خدمات. اما آنها همچنین به دنبال راحت باشد.”

ساخت diners احساس امنیت به معنای یک جزء جدید به عامل یک رستوران.

“در علاوه بر این به استانداردهای بالا برای مواد غذایی و خدمات ما نیز به دنبال استانداردهای ایمنی,” او گفت:.

سرور که شوخی است که آنها شبیه لباس سارق مسلح بانک را که پاک کردن به عنوان به زودی به عنوان مهمانان خوش آمد می گوید.

“هنگامی که آنها را ببینید همه که درست در آغاز آنها هم اکنون می توانید استراحت و فکر می کنم به خود ‘چیزهای خاصی هستند که مراقبت از برای من “” Litras گفت. “این هدف با کارکنان.”

Litras آماده است به پایبندی به این پروتکل جدید به طور نامحدود.

“این فقط ممکن است چیز معقول برای انجام حرکت رو به جلو به طور نامحدود” او گفت:. “یکی از دلایلی که ما در حال تلاش برای رسیدن به آن طرز فکر است که شما آن را قبول تر اگر شما به دنبال به جلو به پایان است.”

هنگامی که ساخت رزرو مهمانان اغلب بپرسید اگر آنها باید به ماسک. Litras می گوید آنها را به انجام آنچه باعث می شود آنها راحت اما آنها را به یاد ماسک خواهد آمد زمانی که غذا و نوشیدنی خدمت هستند. تنها تعداد کمی از مشتریان در آمده است با تحت پوشش چهره.

برای بسیاری از هفته بعد از بازگشایی کافه Margaux پر شده بود به آن ظرفیت های جدید. صندلی در داخل کاهش یافته است و از 100 به 25 و خارج از 50 به 35. او به ارمغان آورد 12 از کارکنان خود را از 26 در آشپزخانه و در مناطق ناهار خوری.

دستشویی در حال بررسی چندین بار یک ساعت به عنوان دستگیره درب. جداول کاملا تمیز بین احزاب است.

“من احساس می کنم ما در حال نگه داشتن مهمانان امن از دیگر مهمانان و همچنین به عنوان امن از ما” Litras گفت.

آن را می شکند قلب خود را به مهمانان خود را آشکار خود دستمال و برای حفظ فاصله خود را.

اما او خوشحال به بازگشت به عنوان کارکنان خود را. او امیدوار شام می دانیم که در پشت ماسک او را خندان تا کنون میزبان مهربان.

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>