باتلاق tromp: بهترین راه برای دیدن اورگلیدز فلوریدا

فلوریدا تودی | No comments

تیغه های sawgrass, صدای فش فش به عنوان پاهای خود را قلم مو رنگ کردن در برابر آنها. گرش سوسک خامه ای سطح روشن آب سرد. نسیم لگد کردن باعث درختان سرو به جغ.

این یک صحنه صلح آمیز است که چچنی گانت مواجه می شوند اغلب در 20-به علاوه سال مشغول به کار در زمین های باتلاقی پارک ملی. این چیزی است که او خواستار یک باتلاق tromp یا سلوق تقلا کردن. و این یکی از همه زمان های مورد علاقه راه برای نشان دادن مردمی در اطراف بزرگترین نیمه گرمسیری بیابان در قاره ایالات متحده است.

“همانطور که شما قدم از جاده خارج و به آب زلال آن را همیشه جای تعجب سرد فقط به اندازه کافی برای گرفتن نفس خود را به دور دوم,” او می گوید. “پس از آن وجود دارد پیچ و تابدار احساس می کنید که پای خود را غرق به سرگین. خاک اینجا خیلی عمیق نیست و هیچ سستی بنابراین بدون ترس از آن است. بزرگترین چیزی که شما باید به تماشای برای تیز اسپارس از سنگ آهک که بیرون از خاک است.”

اگر شما نوع outdoorsy شانس هستند که این برای تلفن های موبایل بسیار جذاب است. اما حتی بیشتر روح پرماجرا نگرانی در مورد چه چیز دیگری است که در کمین, در مارش. نیز از آن به عنوان جای شگفتی نیست که اولین سوال گانت اغلب می شود این است: “آنچه در مورد gators?”

“به طور کلی ما انجام پیاده روی در آب های کم عمق و تمساح ها به طور معمول در نزدیکی آب های عمیق تر,” او توضیح می دهد. “گاهی اوقات ما آنها را در پلچک و یا یک کانال در نزدیکی جاده که در آن ما را وارد کنید. یک بار زمانی که من در یک بسیار معمولی سرو گنبد با یک سوراخ عمیق در مرکز ما شاهد یک اندازه خوب تمساح بود که به وضوح ساکن سوراخ عمیق در مرکز گنبد. بار دیگر در اواخر فصل خشک من دیده ام تمساح در سمت چپ چند تکه از آب آن باقی می ماند. ما tromped در گل بدون اخلال تمساح در آب سوراخ است.”

بیشتر: باتلاقی پایتون شکارچی به ارمغان می آورد شور و شوق او را به خرس در مبارزه با گونه های مهاجم

و: شکارچیان داد و بیداد 80 برمه pythons منحصر به فرد در فلوریدا چالش

این را در نظر بگیرید بیش از حد: او چراغ 100-به همراه تور از طریق باتلاق و خال خال gators در کمتر از 10 بار. غذای آماده است: خجالتی نیست و دور از این تجربه با توجه به امکان gator رؤیت است.

به عنوان شما راه رفتن بیشتر از طریق باتلاق شما در نهایت پیدا کردن آن سرو گنبد که در آن خاک تغییرات به رنگ قهوه ای تیره و درختان پوشانده با تند و تیز bromeliads.

“بسیاری از مردم توصیف گنبد به عنوان داشتن یک کلیسای جامع-مانند اثر با احساس آرامش و احترام,” او می گوید. “وجود دارد فقط چیزی جادویی در مورد محل با روشن آب تیره در زیر و نرم wispy سرو سوزن بالا.”

این یک تجربه گانت می گوید که بیشتر هر کسی می تواند درک. در طول سال ها او باعث شده است تا گروه های کوچک و تورهای تا 30 نفر است اما نوع مورد علاقه از گروه به رهبری است, مدرسه کودکان است.

“این سر و صدای و فریاد به آنها وارد آب سرد و نزول فقط کمی به گل نزدیک به پژواک از طریق معمول سکوت سرو گنبد,” او می گوید. “در پایان پیاده روی هر چند بسیاری از کودکان و نوجوانان هستند و تقریبا در حال سقوط در آب بر روی هدف است. آن را مانند یک رمان فعالیت است که بزرگسالان هنوز هم به یاد داشته باشید تجارب خود را به عنوان یک صنف پنجم 20 و 30 و حتی 40 سال بعد.”

دیدن والا

پگی Farren یک ناپل فلوریدا مستقر عکاس اغلب می پیوندد دوستان برای یک باتلاق پیاده روی در امید پیدا کردن این بسیار نادر شبح رنگ ارغوانی روشن.

“که در آن ما پیدا کردن شبح ارکیده زیباترین,” او می گوید. “آن چنان آرام و مسالمت آمیز و خیلی زرق و برق دار به نگاه است.”

او نگران gators در اولین سفر در سال 2016 اما بسیاری از باتلاق پیاده روی بعد از او به مراتب فراتر از آن است که ترس و حتی OK trudging از طریق کمر-آب های عمیق این روز است.

“من در حال حاضر معتاد” Farren می گوید. “رفتن به باتلاق است که واقعا دور شدن از آن همه است. این افزایش بیش از حد شدید پس شما نمی توانید راه رفتن بسیار سریع است. آن را فقط آنقدر بزرگ بود در طبیعت و لذت بردن از زیبایی آن است.”

اگر شما بروید:

برخی از موارد توصیه می شود به ارمغان می آورد/فصل:

  • آستین پیراهن
  • چوب در راه رفتن
  • چرم گاومیش یا گردن پوشش (برای نگه داشتن پشه خود را گردن)
  • نایلون, شلوار که به سرعت خشک
  • قدیمی, تنیس, کفش
  • کلاه و عینک آفتابی
  • دافع پشه
  • کیسه خشک (برای تلفن همراه و یا دوربین دنده)

باتلاقی پارک ملی 40001 بزرگراه دولت 9336, حیاط, فلوریدا; 305-242-7700. رنجر-led برنامه های به طور گسترده ای در دسترس در طول فصل خشک نوامبر تا مارس. تماس برای رزرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>