گز به نظر می رسد بازگشت به تاریخ آن به معرفی مجدد آن در آینده

مایدزرت | No comments

زمانی که چاد جانسون به عنوان مدیر کل در گز باشگاه های کشور در رانچو مایراج, او می خواست برای دیدن تاریخ یکی از قدیمی ترین و ستاره نکردم باشگاه های کشور در کویر. اما جانسون نمی تواند آن را پیدا کنید.

“وجود دارد هیچ چیز بر روی دیوار بدون سابقه,” جانسون گفت. “تصمیم گیری ساخته شده بود برای قرار دادن کسانی که همه چیز دور است.”

آن است که مشترک در این دوره گلف در هنگام فروش عضویت به افراد جوان می تواند یک کار دشوار برای باشگاه ها برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد تاریخچه و افسانه هاو روایات قومی از دوره های خود را و یا باشگاه. تمرکز تمایل به در چه بازسازی شده است و آنچه اضافه شده است در سال های اخیر است.

اما در گز افتتاح شد و در سال 1952 به عنوان دومین زمین گلف 18 حفره در صحرا روند در حال حاضر نه تنها به بحث در مورد گذشته خود را اما آن را در آغوش.

در هفته های اخیر در هر دو چاپ و تبلیغات و تبلیغات تلویزیونی, شامل بن هوگان و یا بینگ کرازبی و یا افسانه ای استارت Scorpy دویل گز آغاز شده است به مشتری جلب کردن تاریخچه آن, هر دو به عنوان یکی از مکان های قدیمی هالیوود به نام خانه در صحرا و به عنوان یکی از چهار موسس دوره از پالم اسپرینگز گلف کلاسیک این مسابقات که شد باب هوپ کلاسیک است و در حال حاضر امریکن اکسپرس. و عکس آن گذشته در پشت دیوارهای گز محل باشگاه وانجمن.

بیشتر: شد میکی رایت بزرگترین در زنان گلف ؟ دو LPGA بنیانگذاران کنم

بیشتر: جوجه تیغی نهر سایت از مغلوب ساختن پیشی جستن آینده جمع آوری کمک یکی از کویر جذاب ترین گلف خواص

“من لزوما نمی خواهم بگویم این است که دوباره با نام تجاری” گفت: جانسون که به تازگی مشغول به کار در PGA غربی قبل از پیوستن به گز از یک سال پیش. “به برخی از گسترش آن است که, اما آن است که واقعا به معرفی مجدد این باشگاه و چه ساخته شده, باشگاه, سرد, اگر شما خواهد شد در 1950s و 1960s.”

یک ابزار برای فروش عضویت

اما آیا تاریخ یک دوره حتی یک تاریخچه مانند گز ماده در هنگام فروش عضویت که گز و تقریبا در هر خصوصی البته در صحرا در تلاش است تا انجام دهید ؟ جانسون می گوید آن را حداقل می کند.

“آنچه که من پیدا کرده اند که حتی با صحبت کردن با مردم در 30s خود را هر کس دوست دارد یک داستان خوب” جانسون گفت. “در آن است به اندازه کافی برای فروش کسی که در عضویت? هیچ نیست. اما آن را قطعا کمک به درایو مورد علاقه.”

و تاریخ های مهم اجتماعی به اعضای این باشگاه بسیاری از آنها اخیر خریداران از اواسط قرن خانه در باشگاه طراحی شده توسط معماران مانند جورج و رابرت الکساندر و ویلیام کودی.

“زمانی که آنها می آیند تا (به محل باشگاه وانجمن) کسانی که خریداران از آن خواص آنها آنقدر مجذوب داستان از این باشگاه است. و من فکر می کنم داستان به صداقت با شما از دست رفته در طول زمان” جانسون گفت.

جانسون اذعان دارد که اجتماعی عضویت – که ارائه دسترسی به بسیاری از امکانات باشگاه و هزینه کمتر از یک گلف عضويت در حالی که ارائه دسترسی کمتر به William P. بل-طراحی دوره – آیا این روند در باشگاه های خصوصی.

“مردم در حال حاضر به همان اندازه و یا بیشتر علاقه مند به ناهار خوری و حوادث و تناسب اندام و سلامتی و چیزهایی مانند آن به عنوان آنها 30 یا 40 سال پیش در مورد گلف,” او گفت:. “ما می بينيم که درست است.”

این گز داستان آغاز شد و در سال 1952 یک سال پس از تاندربرد باز به صحرا اولین 18-سوراخ ، گز شد صحرا یهودی در یک دوره زمانی که چنین جدایی هنوز هم وجود داشته است. نه همه از 65 اعضای هیات موسس در گز یهودی بودند و وجود دارد هرگز یک نیاز است که یک عضو یهودی بود. در میان اعضای این گروه در دهه 1960 بودند Marx Brothers, جک بنی, Kirk Douglas, Clark Gable, هامفری بوگارت و فرانک سیناترا.

هالیوود flocked به رانچو مایراج

“اول ما سرگرمی کمیته به حال دین مارتین و جری لوئیس, Dinah Shore, Jack Benny من می تواند به پایین لیست” جانسون گفت. “ده نفر از بزرگترین ستاره های هالیوود بودند در سرگرمی کمیته در اینجا در اوایل 1950s و آنها مسئول راه اندازی سرگرمی برای باشگاه است.”

در یک روز زمانی که حرفه ای تور در زمان باشگاه pro شغل در زمستان گز افتخار بن هوگان شاید بزرگترین بازیکن از روز خود را به عنوان آن نرم افزار.

“وقتی که من به مردم بگویید که بن هوگان اولین نرم افزار در اینجا و او وجود دارد و در آموزش اعضای ما در سه راه اول خیلی زیاد به نظر می رسد آنها فکر می کنم من شوخی” جانسون گفت.

جوانب دیگر که مشغول به کار در گز در اولین روز شامل گلف و تنیس استار Ellsworth انگور سابق PGA قهرمانی برنده جانی Revolta و شرلی قاشچنگ یکی از 13 بنیانگذاران LPGA. علاوه بر اینکه بخشی از باب امید کلاسیک از سال 1960 از طریق سال 2005 گز نیز میزبان این کویر اولین رسمی LPGA مسابقات در سال 1953.

جانسون اصرار دارد که باشگاه از نظر مالی جامد اما که رسیدن به جامعه ارائه هر دو گلف و اجتماعی عضویت فقط شروع تلاش را به این باشگاه بازگشت به آگاهی از Coachella Valley golf world.

“عضویت ما شده است نسل, دوستان, موجود, اعضای” جانسون گفت. “(تبلیغات) هرگز چیزی که این باشگاه به خیلی فکر کردم. اما به عنوان عضویت مسن تر, خوب, بار تغییر دهید. در حال حاضر ما چیزی که موجود بازار و صنعت را فراموش کرده است چه این باشگاه به معنی قطعا به Coachella Valley golf و شما حتی می توانید استدلال می کنند جنوب کالیفرنیا گلف.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>