هدفمند COVID-19 تست مورد نیاز است در شرق Coachella Valley رویز می گوید

مایدزرت | No comments

در مرکز Coachella دو کلینیک های پزشکی در کنار هم نشستن. یکی برای خانواده, Clinica Medica Familia و دیگری برای آسیب های صنعتی برتر صنعتی درمانگاه.

Elva Trevino یک مدیر پرستار در شهرک صنعتی طرف. او به طور معمول می بیند کارگران محلی به شرق Coachella Valley آمده از مزارع و بسته بندی یا تولید گیاهان با صدمات مرتبط با کار. یک زن نشسته در اتاق انتظار روز دوشنبه با جای زخم روی زانو, خونریزی از طریق او ، Trevino استفاده می شود به این.

او نیست عادت کرده اند به مرور در سیستم مراقبت های بهداشتی در میان جهانی و همه گیر است و او نگران به ارائه مراقبت برای COVID-19 به ساکنان که در کلینیک او خدمت می کند.

“وجود دارد مطلقا نیست برابر تست دسترسی در سراسر جوامع” Trevino گفت. “من سعی کردم به تست قرار ملاقات برای بیماران و نمی تواند.”

خورشید صحرا درخواست تعدادی از ساکنان تست شده در هر شهر و unincorporated جامعه در Coachella Valley اما Riverside County مقامات بهداشت رد درخواست. آنها گفت که این اطلاعات در دسترس نیست — حتی اگر بیماران باید خود را ارائه آدرس خانه هنگام ساخت یک قرار ملاقات برای تست.

در ابتدا مانع ساخت یک قرار ملاقات محدود بود تست منابع در سراسر شهرستان ریورساید. در حال حاضر بیشتر تست در دسترس است اما Trevino نقل از عدم حمل و عدم آگاهی و عدم در دسترس بودن به عنوان دلایل ادامه داد: دسترسی متفاوت — آزمایش است که اغلب در طول زمان که ضروری farmworkers در زمینه های, او گفت:.

به عنوان COVID-19 مورد افزایش Coachella Valley جوامع در بخش شرقی منطقه همچنان به بالاترین گزارش میزان عفونت. به عنوان چهارشنبه حرارتی مکه و Coachella ترتيب سرب با کمترین نرخ با توجه به Riverside County بهداشت عمومی داده است.

آمار: به عنوان COVID-19 مورد افزایش دره, بالاترین نرخ در جوامع شرقی

Coronavirus پرسش و پاسخ: خواهد COVID-19 تست به خطر اندازد من کارت سبز?

این نرخ بالاتر لزوما به معنای بیشترین تعداد موارد است. آن را نشانی از این معنی — که نسبت به یک جامعه خاص را اندازه جمعیت — تعداد کل موارد نشان دهنده بی بار.

Unincorporated جامعه فقط در جنوب Coachella حرارتی دارای یک عفونت رای (8.1) که پنج برابر بیشتر از کلی رای در میان Coachella Valley شهرستانها و unincorporated جوامع است. میزان کلی موارد 1.6 در هر 1000 نفر.

مکه unincorporated جامعه فقط در شمال Salton Sea دو کلی دره رای (3.2). شهرستان کوچلا فقط تحت دو کلی رای (2.7).

این نرخ بالاتر هستند به احتمال زیاد با توجه به بی شمار از علل. شرقی Coachella Valley است خانه را به بسیاری از کارگران ضروری. ساکنان منطقه زندگی می کنند در خانه های کوچکتر که در آن جداسازی اعضای خانواده از برنامه به طور بالقوه در معرض افراد نزدیک به غیر ممکن است. این همان جوامع نیز تجربه خانواده ازدحام بیش از حد در نرخ بالاتر است. در حالی که فقط 6 درصد از Coachella Valley خانواده ها به سر می برند که روند خوشه در عمدتا لاتین unincorporated areas — به 26 درصد در مکه و 13 درصد در حرارتی.

علاوه بر این ساکنان ممکن است دسترسی به آنلاین COVID-19 بازاریابی مواد از دولت های محلی.

دو تست سایت در حرارتی نیز می تواند یک عامل مؤثر در سرعت بالا از تایید موارد پس از تست های بیشتر در حال انجام وجود دارد.

کارشناسان می گویند شرقی Coachella Valley نیاز بیشتر هدف آزمایش به دلیل افزایش خطر گسترش در جامعه است. کارگران ضروری نیست باید توانایی به ماندن در خانه و اساسی خطرات بهداشتی در حال حاضر در جمعیت آنها می گویند.

رویز هل برای تست بیشتر در شرق دره

در کنگره ایالات متحده رائول رویز, D, نخل کویر, گفت که او می خواهم برای دیدن یک اقدام فوری و هدفمند جامعه توسعه پروژه است که به طور خاص آدرس کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتال به COVID-19 و کسانی که موانع دسترسی به شهرستان درایو-از طریق آزمایش.

فراتر از آن رویز گفت: در حالت ایده آل او می خواهم برای دیدن هر خانوار تست شده برای coronavirus در شرق دره نقاط داغ مانند مکه. او خواستار کنار رودخانه شهرستان به مسئولیت های بیشتر برای جوامع است که نادیده گرفته شده اند.

“اگر وجود دارد یک تلاش متمرکز برای خلبان یک پروژه برای تست همه خانواده ها در مکه برای coronavirus و برای انجام تست آنتی بادی از ما می توانید پادمان موجود در این جامعه به شروع به قرار دادن مردم بازگشت به کار” رویز گفت.

ریورساید بهداشت دانشگاه سیستم بهداشت عمومی مدیر کیم Saruwatari گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که این شهرستان یکی از رهبران سرانه در تست در دولت و کشور است. Saruwatari گفت: این شهرستان در حال کار برای آوردن اضافی تست سایت به مکه سن Gorgonio تصویب و سن جکینتو دره.

“این مناطق که در آن ما معتقدیم که هنوز هم وجود دارد یک نیاز بزرگ,” او گفت:.

Q&A: Rep. رویز در رابطه جنسی در طول coronavirus

تماشا کنید: Rep. رویز در بالا بردن یک خانواده در طول همه گیر

رویز گفت: شرق دره باید به یک اولویت تمرکز به دلیل آن است که در حال حاضر پزشکی محروم منطقه با نرخ بالاتر از آسم و COPD و دیابت — همه شرایط بهداشتی اساسی که اوقات تلخی کردن شدید علائم کروناویروس.

در شرق Coachella Valley, آسم در دوران کودکی بروز سه بار یا بیشتر از بقیه از کالیفرنیا به گفته دیوید لوو و دانشیار دانشکده علوم تحقیقات دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید.

تست به خصوص نیاز به کاهش گسترش این ویروس در میان معرض خطر خانواده رویز گفت.

“اگر شما در حال قرنطینه و یا جدا شده در یک خانه با اتاق های متعدد و سپس شما می توانید منزوی کردن افراد در درون یک صفحه اصلی” رویز گفت. “اما در یک farmworking جامعه با کارگران که هنوز هم به نشان می دهد تا به کار هر روز آنها احتمال بیشتری برای آلوده کردن خانواده خود را به دلیل آنها نمی باید فضا را در تریلر یا خانه کوچک تقسیم خانواده است.”

علاوه بر این رویز گفت: جامعه بخشی از ضروری نیروی کار از بخش کشاورزی و بسته بندی در خانه آنها همیشه باید افتخار به شستن دست های خود را اغلب در طول کار و یا تمرین کافی اجتماعی فاصله. شرکت عدم نظارت رویز گفت: به اطمینان حاصل شود که کارگران را از آنچه آنها نیاز به نگه داشتن خود را امن مانند تجهیزات حفاظت شخصی و فاصله بین دیگران.

رویز با اشاره به شیوع اخیر در SunDate داده بسته بندی تسهیلات در کوچلا که در آن دولت در بخش ایمنی و بهداشت شغلی است که در حال حاضر در حال بررسی یک کارمند coronavirus مربوط به مرگ است. بیست و کارکنان در مرکز آزمایش مثبت است.

Riverside County مقامات بهداشت عمومی باید گفت که آنها قصد کار با امکانات اپراتورها برای تست بیشتر کارکنان است.

‘برخی از مردم نمی توانند زمان کار’

در حال حاضر وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از سایت های که در آن افراد می توانند آزمایش در شرق Coachella Valley. اما با توجه به کمبود اطلاعات برخی از مردم آگاه هستند از این گزینه ها — و یا آنها نمی توانند به این درمانگاه با توجه به زمان و یا محدودیت های حمل و نقل.

Coachella Valley Unified School District که از دهانه شرقی Coachella Valley شرق به Chiriaco قله و از جنوب به Salton City تخمین می زند حدود 40 درصد از دانش آموزان خود را عدم اعتماد دسترسی به اینترنت در خانه سرپرست مدارس ماریا Gandera گفت.

“برخی از مردم نمی تواند کار برای دریافت تست و یا ندارد و حمل و نقل” رویز گفت. “پس از آن وجود آگاهی از جنبه های در نظر مردم که اصلا اطلاعات یا آگاهی از کجا و هنگامی که آزمایش رخ می دهد.”

کنار رودخانه شهرستان در حال انجام تست های روزانه در Indio Fairgrounds. اما Trevino گفت: کارگران اغلب ترک نمی زمینه تا 4 بعد از ظهر — سه ساعت پس از county تست سایت می بندد.

رویز گفت که تست ارائه می شود باید در متنوع بار در طول روز.

رویز همچنین گفت آزمایش باید در دسترس در جامعه کلینیک جاسازی شده است که به محله بنابراین مردم مجبور به سفر دور. از مکه که چیزی حدود 25 دقیقه رانندگی به Indio Fairgrounds.

COVID-19 تست: چگونه به کتاب قرار ملاقات

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

برای کسانی که نیاز به سفر برای آزمایش اینکه یک همسفری باید به راه اندازی فراهم می کند که حمل و نقل در یک محیط امن اجتماعی-فاصله راه رویز گفت.

“این است که رفتن به واقعا داغ به زودی بیش از حد, بنابراین افرادی که لازم نیست که یک ماشین به نشستن در درایو تا تست سایت و یا افرادی که نمی باید A/C در ماشین خود را باید یک منطقه که در آن آنها می توانید بنشینید و در حالی که آنها صبر کنید تست کنید که سرد است,” او گفت:.

ارتباطات از منابع سخت تر feat اما. رویز گفت وجود داشته است تبلیغات در مورد تست در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی رادیو و تلویزیون و تبلیغات آنلاین, اما به نظر نمی رسد به اندازه کافی باشد.

“اغلب مردم پیدا کردن در مورد همه چیز را از طریق کلمه از دهان” رویز گفت.

برای مکه ساکن استیو Herrera که فقدان اطلاعات به رهبری او را به سفر در طول دره در تلاش برای دریافت تست شده است. او به پایان رسید تا در یک pop-up تست سایت در روز سه شنبه در کلیسای جامع شهر اجرا شده توسط Borrego بهداشت فدرال واجد شرایط مرکز بهداشت است که در عمل چندین درمانگاه در سراسر دره. دو حرارتی و یکی از نزدیک مرزهای مکه.

“خواهر من به من گفت که آن را آسان تر برای آزمایش وجود دارد و دکتر از من خواست به آزمایش می شود چرا که من تا به حال سرفه و مشکل در تنفس برای ماه گذشته” هرا گفت. “اما شما می دانید در حال حاضر هر کس می ترسم چرا که آنها واقعا نمی دانم چه باید بکنید و یا به کجا بروید. داشتن تست در مکان هایی مانند مکه یا حرارتی کمک خواهد کرد.”

تماشا کنید: خورشید کویر خبرنگار نیکول هیدن می شود COVID-19 آزمون

در حال حاضر هر سه Borrego کلینیک بهداشت در شرق Coachella Valley دارای قابلیت تست هر چند که برای بسیاری شناخته شده در جامعه است. بسیاری از افراد همچنان به سعی کنید به کتاب قرار ملاقات از طریق شهرستان در Indio Fairgrounds که باز از 6:30 صبح تا 1 بعد از ظهر و یا تلاش کرده اند به دنبال انتصاب دیگر در درمانگاه در غرب Coachella Valley Trevino و Hererra هم گفت.

ترین تست در Borrego مراکز بهداشت انجام می شود با تعیین وقت قبلی هر چند چند استثنا وجود دارد گفت: علامت کانلی, Borrego سلامت افسر ارشد عامل. Borrego برنامه های بهداشتی برای شروع انجام کمک رسانی به آموزش اعضای جامعه در مورد تست گزینه های.

“به دلیل محدود در دسترس بودن تست کیت های ارائه دهنده تشخیص اینکه آیا یک بیمار باید آزمایش می شود یا نه” کانلی گفت. “بهترین کار این است که برای یک بیمار به تماس با کلینیک به طور مستقیم به برنامه قرار ملاقات و برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد در دسترس بودن تست و درمانگاه خاص روش تست.”

Borrego ارائه شده است تست در سنترو Medico Coachella در حرارتی از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر سنترو Medico واحه حرارتی از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر مارتا ایجاد درمانگاه در Indio در دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر و در 85365 دیلون جاده در نزدیکی ویژه 29 کازینو در روز جمعه و شنبه از 7 صبح تا 11 صبح

به گسترش و در دسترس بودن تست رویز دفتر کار با Coachella Valley داوطلبان در پزشکی به راه اندازی تست های چهارشنبه از ساعت 3:30 تا 6 بعد از ظهر در مکه کلیسای کاتولیک.

رویز گفت که او امیدوار است برای گسترش آن تلاش کنند.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>