معلم قرارداد: چانه زنی تیم قرار COVID-19 مذاکرات با توافق بر ترک, ماسک

فلوریدا تودی | No comments

چانه زنی تیم Brevard عمومی مدارس و بروارد فدراسیون اتحادیه معلمان پیچیده مذاکرات جمعه در بیشتر COVID-19 حمایت به عنوان معلمان آماده شدن برای بازگشت در میان همه گیر.

پس از یک مولد جلسه سهشنبه منطقه مدرسه و معلمان رهبران اتحادیه در روز جمعه حل و فصل باقی مانده نظر در برگ عدم تمدید بیمار زمان و ارائه ماسک, در میان دیگران:

  • این منطقه ممکن است کمک مالی پرداخت نشده برگ نبود تا یک سال منوط به صلاحدید مدیران مدارس و معلمان در مرخصی می تواند به دنبال اشتغال در خارج. توافق گذشته تنها از طریق 2020-21 سال تحصیلی.
  • معلمان ارائه خواهد شد و تا پنج روز اضافی از مرخصی با حقوق برای بیماری های مرتبط با COVID-19 در بالا اضطراری گسترش ترک تضمین شده توسط دولت فدرال خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند.
  • معلمان می توانند با استفاده از تا 40 ساعت از تعلق جبرانی زمان در محل مرخصی استعلاجی برای بیماری های مرتبط با COVID-19 و ممکن است تا دو روز جبرانی زمان برای هر گونه بیماری و بدون اطلاع قبلی.
  • این منطقه را فراهم خواهد کرد KN95 ماسک برای همه در معرض خطر معلمان و کسانی که در محیط های که در آن دانش آموزان معاف از پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. در این منطقه فراهم خواهد کرد همه معلمان با یک ماسک یکبار مصرف در هر روز برای استفاده شخصی است.
  • معلمان ممکن است کار متشکرم دانشجو پس از اخراج زمانی که آنها هیچ تعهدات دیگر که نیاز به آنها را در محوطه دانشگاه. ارائه نمی شود به اوایل انتشار روز.

بیشتر: Brevard, مدرسه, مدیره تصویب دستور ماسک برای بسیاری از دانش آموزان و کارکنان

منطقه مذاکره کنندگان قبلا رد این اتحادیه پیشنهاد اعطای تمام درخواست ها به صورت پرداخت نشده برگ از غیبت یک حرکت که در سمت چپ برخی از معلمان احساس مانند آنها که مجبور به انتخاب بین شغل خود و سلامت خود را.

رئيس جمهور اتحادیه آنتونی Colucci به نام توافق سازش — فراتر از اجازه دادن به کسانی که در مرخصی به دنبال دیگر اشتغال مذاکره زبان بود “نیست که متفاوت از معمول مرخصی سالانه ارائه او گفت: — اما آن را احساس می تواند نتیجه معکوس اگر معلمان بیشتر را انتخاب کنید به استعفا بیش از رفتن به کلاس درس.

“ما شده است در این میان کمبود معلم برای چند سال در حال حاضر و با اعطای مرخصی ما احساس می کنیم که می تواند تشدید,” او گفت:. “ما لزوما فکر می کنم که بهترین حرکت برای منطقه به حفظ کارکنان پس از این بحران است.”

مذاکره کنندگان همچنین توافق کردند که معلمان که قرارداد coronavirus بیماری های مرتبط با ممکن است فایل برای جبران خسارت کارگران. دولت اتحادیه در حال حاضر به دنبال معافیت به یک حکومت نیاز به شواهد آنها قرارداد این ویروس در محل کار Colucci گفت.

“من مصمم هستم که این مذاکرات بیش از من خواهد بود قادر به نگاه به چشم معلمان ما و می گویند ما مطلقا بهترین ما می تواند مطمئن شوید که ما تا به حال حمایت در محل شما” Colucci گفت.

“من فکر می کنم ما رسیده است که نقطه است.”

بیشتر: معلم قرارداد: چانه زنی تیم را ‘فوق العاده’ پیشرفت در COVID-19 مقررات

این اتحادیه به دنبال تصویب در این تفاهم نامه طی دو هفته آینده. آن را به دنبال چشم پوشی از دولت های عمومی کارکنان رابطه با کمیسیون برای برگزاری رای گیری الکترونیکی Colucci گفت.

با معلمان مجموعه به ارائه گزارش کار در بیش از یک هفته مذاکره کنندگان باید در حال حاضر رسیدن به توافق در بیشتر نمونه قرارداد سالانه اقلام مانند حقوق و دستمزد و بیمه بهداشت و درمان.

هیچ تاریخ تعیین شده بود برای بازگشت به میز بعد از ظهر جمعه. Colucci گفت: این اتحادیه در روند تهیه آن افتتاح پیشنهاد و امیدوار به شروع مذاکرات “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>