معلم قرارداد: COVID-19 ترک تمیز کردن لوازم اصلی چسبیده نقاط با وجود پیشرفت

فلوریدا تودی | No comments

منطقه مدرسه و معلمان اتحادیه مذاکره کنندگان پیشرفت در چانه زنی جدول پنج شنبه, اما به پایان رسید جلسه با موافقت نامه مرخصی استعلاجی و ارائه تمیز کردن وسایل به عنوان معلمان آماده شدن برای بازگشت به کلاس درس و در میان COVID-19.

چانه زنی تیم Brevard عمومی مدرسه و بروارد فدراسیون معلمان ادامه به هش کردن شرایط برای 2020-21, معلم, قرارداد, جلسه, دوشنبه برای دور دوم مذاکرات پس از رسیدن به هیچ مشترک در اولین جلسه یک هفته قبل.

مذاکره کنندگان چپ جدول پنج شنبه با توافق آزمایشی در دست تعدادی از اقلام از جمله برخی که قبلا مورد توافق به بهار گذشته:

  • معلمان ممکن است حمل بیش از تمام موجودی خود را جبران زمان از 2019-20 سال تحصیلی.
  • معلمان مجاز — اما لازم نیست برای انجام حرارت چک در دانش آموزان است.
  • معلمان ممکن است ارسال یک دانش آموز به مدرسه و درمانگاه در هر زمان اگر آنها آن را لازم بدانند.
  • معلمان می تواند بازپرداخت منهای مالیات پرداخت می شود در خرید هر گونه تمیز کردن محصولات است که با BPS دستورالعمل ارائه بودجه در دسترس هستند.
  • پرداخت برای عملکرد است به حالت تعلیق در فلوریدا وزارت آموزش و پرورش راهنمایی.

در میان دیگر مفاد تیم همچنین توافق کردند که تغییرات به موارد مربوط به ارزیابی معلم از جمله از بین بردن گروه های کوچک جزء و حسابداری برای بهار, عملکرد, ارزیابی, است که لغو شد توسط دولت پس از مدارس بسته در اوایل این سال است.

در عکس: معلمان و حامیان اعتراض به بازگشایی مدارس بروارد

قبلا: اولین روز از Brevard, معلم, قرارداد, مذاکرات fizzles با هیچ موافقت نامه

برای مشترکین: هنگامی که یک “حادثه” و COVID-19 برخورد در مرگ داده

ارائه تمیز کردن وسایل

اما مذاکره کنندگان به پایان رسید روز زبان گیر بیش اضافی پرداخت می شود ترک اگر معلمان مجبور به قرنطینه برای COVID-19 و در منطقه نقش مهمی در ارائه تمیز کردن وسایل به مدارس و کلاس های درس.

در آن پیشنهاد اولیه این اتحادیه خواستار منطقه عرضه “کافی تمیز کردن وسایل” برای worksites و منابع “به راحتی در دسترس” به معلمان در صورت درخواست.

منطقه مدرسه در پاسخ قابل توجه تمامی دوم ارائه و از بین بردن “کافی” از اول موافقت تنها آن را انجام دهید بهتر است برای اطمینان از مدارس به خوبی مواجه نگردند.

بروارد مدارس دولتی رئیس مذاکره Karyle سبز گفت: اعتراض خود را پایین آمد به خاص از زبان خود.

“راه منابع نوشته شده بود به تعداد نامحدود و ما لازم نیست که نامحدود لوازم” سبز گفت فلوریدا امروز. “ما در حال رفتن به تمیز کردن لوازم در مدارس ما و ما در حال رفتن به restock. … ما فقط باید یک مقدار بی پایان از تامین منابع مالی است.”

او افزود که در این منطقه مایل به همکاری با این اتحادیه به ریز لحن جمله بندی. اما counterproposal احساس خطر رهبران اتحادیه که گفت: در دسترس بودن لوازم تمیز کردن باید یک پایه ارائه میان جهانی همه گیر.

“ما نمی دانیم چرا که مانند یک معامله بزرگ است. … ما فقط می خواهم به اندازه کافی منابع برای تمیز کردن کلاس درس” اتحادیه معاون رئیس جمهور ونسا کاپیتان گفت.

“اگر ما نمی توانیم بگوییم ما در حال دادن کافی تمیز کردن وسایل برای هر سایت و سپس ما آماده برای باز کردن و گفتن ما ما آماده برای باز کردن یک زیانی,” او اضافه شده است.

پرداخت coronavirus ترک

چانه زنی تیم باقی مانده نیز در مواجهه بیش از پرداخت coronavirus را ترک کنند. منطقه مخالف است و برای زبان سبز گفت: تمدید اضافی 30 روز مرخصی با حقوق به همه معلمان اما کاپیتان اصرار داشت که نه قصد.

“ما در حال درخواست برای هر فرد اضافی را ترک کنند. ما فقط می خواهیم آن را برای معلمان که … تست مثبت برای COVID یا که مجبور به قرنطینه چرا که آنها در معرض” کاپیتان گفت.

سبز گفت: منطقه خواهد شمارنده در جلسه بعدی با یک پیشنهاد خواهد کرد که “امیدوارم آنها را احساس کمی راحت تر است.”

“ما به وضوح درک احساس وحشت و نگرانی است که در خارج وجود دارد” سبز گفت. “همه در لبه و ما می رویم به انجام همه چیز ما می توانیم که همه ما دانش آموزان, معلمان ما, ما کارکنان جامعه ما احساس امن با آنچه که ما در حال انجام است.”

“تلاش برای قرار دادن آن در یک سند دشوار است” او اعتراف کرد. “اما آن را نمی کند, کاهش, ما مراقبت و نگرانی برای همه مردم ما است.”

چانه زنی تیم های تنظیم شده برای بازگشت به جدول در ساعت 8 صبح سه شنبه کاپیتان گفت.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>