تکنولوژی, ‘تشریفات’ مسائل مربوط به نیروی لغو شش شهرستان مشورتی جلسات هیئت مدیره

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

Brevard County تصمیم گرفته است در برابر تلاش برای برگزاری جلسات مشورتی تخته که با برنامه ریزی و توسعه مسائل برای حداقل دو ماه آینده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Brevard County برنامه ریزی و منطقه بندی, تخته, آیا با برگزاری نشست روز شنبه با استفاده از زوم ویدئو کنفرانس پلت فرم. اما کیفیت صدا و فن آوری های دیگر اشکالات به یک مسئله تبدیل شد.

بنابراین county کمیسیون در روز سه شنبه رای دادند به اتفاق آرا به لغو در مجموع شش جلسات چهار تخته مشاوره است که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل و مه در توصیه جان Denninghoff دستیار Brevard County مدیر برای توسعه و خدمات محیط زیست.

لغو عبارتند از:

 • در 9 آوریل و مارس 14 جلسات شمال جزیره مریت مشورتی هیئت مدیره.
 • آوریل 20 جلسه Brevard County محلی برنامه ریزی سازمان.
 • آوریل 22 و 20 مه جلسات Brevard County هیئت مدیره تنظیم.
 • مه 4 جلسه Brevard County برنامه ریزی و منطقه بندی هیئت مدیره.

بیشتر: شهرستان, کمیسیون, مدرسه, مدیره همچنان به انجام کسب و کار انطباق با محدودیت coronavirus

بیشتر: Coronavirus mythbusters: دروغ در مورد این بیماری نیز در حال رفتن ویروسی

Denninghoff گفت: شهرستان کمیسیون که سیستم استفاده می شود برای روز دوشنبه برنامه ریزی و منطقه بندی هیئت مدیره اجتماعی را حفظ فاصله نیز ارائه چالش های مربوط به تعامل بین متقاضیان و اعضای عمومی که ممکن است نگرانی و یا سوال در مورد این طرح — که او نامیده می شوند “با توجه روند.”

“است که ارائه یک مسئله بسیار جدی برای ما” Denninghoff گفت: شهرستان کمیسیون.

به عنوان یک نتیجه, شهرستان کمیسیون توافق کردند که به برنامه این جلسات در ماه ژوئن به عقب در برنامه های کاربردی که در حال بررسی:

 • جلسه شمال جزیره مریت هیئت مشاوران در ژوئن 11.
 • جلسه مشترک محلی برنامه ریزی سازمان و برنامه ریزی و منطقه بندی هیئت مدیره در ژوئن 15.
 • جلسه هیئت مدیره تنظیم در ژوئن 17.

کمیسیون شهرستان را در نظر بگیرند توصیه هایی آمده است که از شمال جزیره مریت هیئت مشورتی محلی برنامه ریزی سازمان و برنامه ریزی و منطقه بندی جلسات هیئت مدیره در جولای 9 جلسه ى مسائل.

Denninghoff گفت: شهرستان خواهد داد ژوئن مشورتی جلسه هیئت مدیره برنامه باید موارد coronavirus در بروارد نمی شود گذشته اوج آن.

شهرستان, ساختمان, بسته شدن طولانی

Brevard County تمدید بسته شدن شهرستان ساختمان با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس حداقل تا مارس 30 از قبلی تاریخ 15 آوریل.

با این حال بسیاری از شهرستان کارکنان مشغول به کار هستند و دست زدن به ساکن مسائل از طریق تلفن یا ایمیل.

در اینجا آخرین وضعیت شهرستان امکانات و عملیات:

منشی دادگاه: این Brevard County Clerk از دادگاه در اتاق باز می ماند اما جزیره مریت و پالم بای شاخه کارمند دفتر بسته شده با عملیات در حال حاضر در حال رسیدگی در courthouses و شاخه های دیگر.

وزارت بهداشت: وزارت بهداشت و درمان در شهرستان Brevard محیط زیست خدمات بهداشتی و درمانی کارکنان است و بر روی تقاضا خدمات ادامه خواهد داد از جمله اولیه licensures ساخت و ساز اجازه و بازرسی آب نمونه برداری در انتظار reinspections و شکایت. برای همه, زیست محیطی, بهداشت, خدمات, سوالات و اطلاعات برنامه رفتن به: www.brevardeh.com.

کتابخانه های شهرستان: تمام Brevard County کتابخانه ها بسته هستند ، همه موارد در حال حاضر در حال بررسی در حال حاضر با توجه ژوئن 1. هیچ جریمه خواهد شد و تجمع می یابد در طول این زمان. تمام منابع الکترونیکی و کتاب های الکترونیکی در دسترس هستند و نمی خواهد مسدود شده برای جریمه/هزینه. کاربران می توانند تماس کتابخانه ها در طول کار عادی ساعت برای اطلاعات بیشتر.

پارک ها/رمپ قایق: تمام مراکز اجتماعی مراکز طبیعت و محیط زیست در معرض خطر زمین مراکز آموزش بسته شده است. حداکثر Kadara پارک بسته است به عنوان beachside پارک. دیگر پارک ها و مارماهی پناهگاه باز باقی می ماند ، رمپ قایق باز هستند.

بازی های پارکینگ: Beachside پارکینگ های عمومی در مناطق بسته است.

مواد زائد جامد: محل های دفن زباله باقی می ماند باز است. آنها عبارتند از:

 • مرکزی اختیار مرکز 2250 Adamson جاده کاکائو;
 • مرغ مقلد مالچ تسهیلات 3600 خیابان جنوبی, تیتوسویل;
 • Sarno, انتقال, ایستگاه 3379 Sarno, جاده, ملبورن. اما Sarno, جاده خانگی مواد خطرناک تسهیلات بسته است و تا اطلاع ثانوی.
 • تیتوسویل انتقال ایستگاه 4366 خیابان جنوبی, تیتوسویل.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>