نوجوانی, مرده, 5 نوجوانان متهم به قتل پایتخت در می سی سی پی

لدگر | No comments

یک زن جوان فوت شده پس از ضربه دوشنبه طی چه می گویند پلیس بود botched سرقت و پنج ساله به اتهام قتل پایتخت خورشید هرالد گزارش شده است.

میسیسیپی پلیس نامیده می شدند در 1:48 بعد از ظهر دوشنبه برای یک اورژانس پزشکی در یک خانه در سال 2000 بلوک Rustwood درایو کردن Popp فری جاده در نزدیکی مارگارت شری کتابخانه.

میسیسیپی آتش و AMR شروع triaging زن جوان بود که در زیر سن 18 سالگی و کشف او به ضرب گلوله کشته شده است. او منتقل شد به یک بیمارستان محلی و بعد از درگذشت او صدمات مسلح ، گفت: Christopher De بازگشت.

متهم به عنوان بزرگسالان با قتل پایتخت پنج مظنون همه بیلخی:

• Yakeshia L. Blackmon, 17

• بید O. Blackmon, 15

• یاس شادی-Sade کلی 15

• جارویس Jermaine طبخ 17

• Jaquez Devonte پورتر, 17

طبخ بود که در پیوند برای تشدید حمله به او گفته و متعهد در گولفپرت در سال 2019 است برگزار می شود و بدون پیوند. عدالت قاضی دادگاه آلبرت چشمه مجموعه پیوند برای چهار دیگر در $1 میلیون دلار در هر.

وضعیت دانش آموزان کشته: مرد متهم در مرگ و صدمات از Alcorn دانش آموزان در حال حاضر چهره به اتهام قتل,

پلیس گفت: پنج نوجوانان رفت و به قربانی را در خانه به گفته راب او و در سرقت و تهدید او با یک تفنگ. در طول مبارزه, قربانی, کشته شد, پلیس می گویند و مظنون به فرار از خانه خود را در جهات مختلف.

با استفاده از اظهارات شاهد و شواهد دیگر پلیس قادر به تعیین توالی حوادث و قرار دادن پنج نوجوان مظنون است.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با بیلخی اداره پلیس در 228-392-0641 یا CrimeStoppers در 877-787-5898 یا crimestoppers.com.

مریم پرز است که کسب و کار و کازینو خبرنگار آفتاب هرالد و نیز می نویسد: در مورد Biloxi, مشاغل و رستوران جدید و توسعه آمدن به ساحل. او چهارمین نسل روزنامه نگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>