شدند در تلاش برای سرقت ماری جوانا از 16 سال از زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد, Biloxi, پلیس می گویند

لدگر | No comments

پنج ساله دستگیر سرمایه اتهام قتل در قتل 16 ساله مدیسون هریس گفت: پلیس با آنها هماهنگ سرقت به منظور سرقت ماری جوانا از او بیلخی محقق گفت: در دستگیری او گزارش آفتاب هرالد گزارش شده است.

فقط قبل از ساعت 2 بعد از ظهر روز شنبه پلیس در پاسخ پس از یک 911 تماس گیرنده گفت: یک نوجوان بود که با داشتن مشکلات پزشکی قبل از حلق آویز کردن تلفن, محقق لری Barnum گفت: در گزارش خود.

سرقت اشتباه رفته: نوجوانان, مرده, 5 نوجوانان متهم به قتل پایتخت در می سی سی پی

ماموران وارد خانه Rustwood رانندگی و صحبت به Paultavius سفید که گفت هریس رنج می برد از یک “پزشکی قسمت.” اولین پاسخ دهندگان از AMR و بیلخی آتش نشانی یافت مبتلا به زخم گلوله به ناحیه مفصل ران. او گرفته شده بود به شایستگی سلامت بیمارستان جایی که او درگذشت در جدول عامل.

زمانی که Barnum وارد سفید به او گفت که او در بازدید از هریس هنگامی که دو خواهر Yakeshia و بید Blackmon سنین 15 و 17 بود, وارد شد در خانه با دو مرد در تلاش برای راب هریس.

یک سوم نوجوانان 15 ساله یاس شادی-Sade کلی نیز بود در خانه.

سفید و هریس در عقب اتاق خواب که دو نر نو آمد به پنجره اشاره اسلحه و گفت سفید برای باز کردن پنجره. سفید گفت که او به رسمیت شناخته پسر بچه با اسلحه گرم به عنوان نام مستعار “تفلون.”

پنجره شکسته شد و باز نه به طور کامل. زمانی که خواهر و وارد اتاق خواب “تفلون” دست تفنگ به Yakeshia. سفید و سپس برداشت خود را در تلاش برای گرفتن تفنگ و مبارزه تفنگ تخلیه و آمار هریس Barnum گفت. خواهران فرار از خانه است.

سفید گفت Barnum که کلی بود و نه قرار بود در این خانه که به اعتقاد او کلی راه اندازی هریس به سرقت توسط خواهران. سفید یافت “تفلون” Facebook, مشخصات و محققان مشخص آن متعلق به 17 سال Jaquez پورتر که سفید نیز شناسایی و در یک خط به بالا.

فیلم های نظارت و همسایگان گفت: یک سدان با front-end آسیب به حال سمت چپ صحنه پس از تیراندازی و افسران یافت قرمز تویوتا کمری در Agincourt خیابان که مطابق توضیحات. دو نفر داخل ماشین Dequarius مک کورمیک و 17 ساله جارویس طبخ.

Barnum و همچنین یک حلقه مفت دستگیر تصویری از Yakeshia بید طبخ و پورتر ورود به خانه و خروج پس از تیراندازی با تعقیب آنها.

پلیس بعد از بازداشت Yakeshia بید, آشپز, پورتر و کلی در سرمایه اتهام قتل به هر.

تمام پنج ساله اعتراف به سرقت Barnum گفت. Yakeshia بستری گرفتن تفنگ از طریق پنجره و پورتر بستری دادن آن به او. کلی هم بستری رفتن به صفحه اصلی به منظور رله اطلاعات به دیگران است.

طبخ بود که در پیوند با یک 2019 تشدید اتهام ضرب و شتم در Gulfport, برگزار می شد و بدون پیوند. عدالت قاضی دادگاه آلبرت چشمه مجموعه پیوند برای چهار دیگر در $1 میلیون دلار در هر.

اما در روز چهارشنبه چشمه لغو باند برای همه نوجوانان و آنها برگزار خواهد شد و در زندان است.

هیچ یک از نوجوانان واجد شرایط برای مجازات اعدام به دلیل سن خود و آنها را به جای یک جمله حداکثر زندگی در زندان است.

آنیتا لی یک بومی می سی سی پی است که دارای تخصص در تحقیق دادگاه و دولت گزارش. او تحت پوشش جنوب می سی سی پی بزرگترین داستان در دهه در خورشید هرالد از جمله Dixie مافیا عمومی فساد و طوفان کاترینا و برنده جایزه پولیتزر تلاش است. چیزی ناراحتی او بیشتر از دولت پنهان کاری و دیدن مردم رنج می برند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>