Tellis دادگاه می پرسد برای کاهش اوراق قرضه در مونرو, پرونده قتل,

لدگر | No comments

Quinton Tellis است که به دنبال اضافی باند کاهش و در جلسه بعدی در 4th قضایی دادگاه منطقه.

متهم وکیل M. Randall دونالد در زمینه حرکت در دسامبر. 16 و استدلال فعلی اوراق قرضه $300,000 بیش از حد است که با توجه به قتل درجه دوم شارژ Tellis چهره در, Ouachita, محله و ناتوانی خود را برای دیدار با اوراق قرضه.

“اگر متهم در اوراق قرضه کاهش می یابد و به مقدار مناسب در جایی که او می تواند آزاد شده از حبس در انتظار او شنوا و او قادر خواهد بود برای کمک به او را وکیل در تحقیقات و جمع آوری مدارک و شواهد برای دفاع از خود را که تنها می تواند رخ دهد اگر اوراق قرضه خود را کاهش یافته است به مقدار مناسب که متهم نشان می دهد به عنوان $25,000,” حرکت می خواند.

همچنین متحده معقول به قید وثیقه آزاد خواهد تا زندان مورد نیاز فضای خشونت آمیز جنایی مجرم و کمک به دولت و جلوگیری از هزینه حبس پیش از محاکمه.

در اکتبر. 23 باند برای Tellis شد کاهش به $300,000 توسط قاضی لری, Jefferson. مناسب برای تنظیم پیوند دوباره در هر زمان محفوظ است.

Tellis بازگشت به, Ouachita, محله, در فوریه 2019 پس از تکمیل یک جمله برای یک تعداد از استفاده غیر مجاز از کارت بانکی متعلق به مینگ چن Hsiao یک مونرو زن چاقو به مرگ در Aug. 2015.

Hsiao اخیر فارغ التحصیل از دانشگاه لوئیزیانا مونرو در آن زمان از مرگ و کشته شد در یک آپارتمان در نزدیکی محوطه دانشگاه.

Tellis نامگذاری شد به عنوان مظنون در Hsiao مورد در فوریه. 2016 و یک حکم برای دستگیری او ثبت شد در ماه ژوئیه سال 2016.

یک هیئت منصفه مجرم شناخته Tellis در یک تعداد از قتل درجه دوم در مارس 17, و او وارد نیست گناه در ژوئن 19. او همچنان در بازداشت در, Ouachita, مرکز تادیبی.

در استفاده غیر مجاز از کارت بانکی مورد Tellis دریافت 10 سال حبس خود به عنوان یک همیشگی مجرم و منتقل شد به می سی سی پی به صورت یکی در انتظار تعداد قتل پایتخت متصل به Dec. 2014 سوزاندن مرگ جسیکا اتاق, 19 در Panola County, Mississippi.

پس از دوم mistrial در اتاق مورد Tellis بازگشت به لوئیزیانا.

یک جلسه در یک حرکت برنامه ریزی شده برای فوریه. 18 عقب رانده شد تا آوریل 7 در یک حرکت مفصل.

در مورد پس زمینه

کارآگاهان بر این باورند Hsiao درگذشت مونرو بین 5:22 و 8:16 بعد از ظهر در جولای 29, 2015.

دو بار در 8:16 بعد از ظهر, Hsiao تلفن تماس گرفته شده چیس بانک شماره پشت کارت اعتباری و آویزان کردن قبل از تماس پاسخ داده شد. در 8:16 و 8:18 بعد از ظهر Quinton Tellis’ تلفن تماس گرفته شده به همان تعداد و شماره کارت بانکی و پین وارد شد.

با توجه به قتل حکم برای Tellis مورد GPS سوابق نشان می دهد Tellis’ تلفن رسم عرض 60 متر از Hsiao آپارتمان در زمان تماس.

Tellis التماس کرد گناه را به یک تعداد از استفاده غیر مجاز از دسترسی (بدهی) کارت مارس 12, 2016 بلافاصله قبل از هیئت منصفه دادگاه شد برنامه ریزی برای شروع در شارژ و یک تعداد در اختیار داشتن یک کنترل ماده خطرناک به قصد توزیع.

بر اساس این درخواست آمده است که در اوت. 18-19, Tellis در زمان دسترسی به کارت متعلق به Hsiao و استفاده از آن بدون مجوز برای برداشت حداقل $1,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>