معبد سینا در پالم دزرت نام دیوید نواک جدید آن خاخام

مایدزرت | No comments

خاخام دیوید نواک شده است به نام معبد سینا جدید خاخام شروع ژوئیه 1.

“این یک فرصت فوق العاده ای برای تقویت زندگی یهودیان در Coachella Valley” نواک گفت: در آزادی مطبوعات صادر شده توسط معبد سینا که در پالم دزرت.

“من امیدوارم که برای تسریع غلیان احساسات زیادی از مشارکت در تمام راه از یهودی بودن برای کسانی که متولد یهودی و کسانی که عشق به یهودیان است. من دعوت مردم به توقف و در سلام من ‘لطفا زحمت خاخام’ سیاست درهای باز” او گفت:.

نواک در حال حاضر موقت خاخام از معبد Dor Dowon وستون, Fla.

نواک چپ خود را در ارتباطات کسب و کار در سال 2002 برای حضور در عبری اتحادیه کالج یهودی موسسه دین در اورشلیم و لس آنجلس. او كه در سال 2007.

او خدمت خود را اول جماعت اسرائیل جماعت منچستر, Vt., برای یک دهه و قبل از پیوستن به معبد Dor Dowon بود موقت خاخام در معبد b’nai اسرائیل در ویکی Fla.

نواک آمد به نخل کویر به مدت دو روز از مصاحبه با معبد سینا rabbinic جستجو کمیته در اوایل این سال است. این کمیته به اتفاق آرا رای به توصیه خود استخدام به هیئت امنا.

“خاخام نواک چک تمام جعبه از آنچه معبد سینا است که به دنبال به ادامه حرکت مثبت ایجاد شده توسط کارکنان ما و وضع رهبران در ماه های اخیر. درک خود را از ارتباط با اعضای ما و ساختمان جامعه ما کلیدی است” رئیس جمهور هیئت مدیره رابرت Glast گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>