تگزاس مرد به اتهام تشدید DUI ترک صحنه در مرگ زن در مدیسون تصادف

لدگر | No comments

تگزاس مرد دستگیر شده و متهم پس از یک تصادف اتومبیل درگذشت در مدیسون در روز چهارشنبه.

Harrison Little, 29, دالاس شد متهم با تشدید رانندگی تحت تاثیر باعث مرگ و خروج از صحنه تصادف با آسیب به گفته سروان. کوین نیومن با مدیسون اداره پلیس.

بتی سیمونز Ross, 58, درگذشت, شنبه در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی از صدمات در تصادف در مدیسون.

به گفته نیومن حدود 4:43 صبح روز شنبه پلیس دریافت تماس از یک تصادف با صدمات عازم جنوب در بزرگراه 51 در تقاطع با Hoy جاده ها است. افسران پلیس و آتش/نجات اعزام شدند به صحنه است.

در راه خود را افسران گفته شد کمی در 2014 تویوتا کمری حال فرار از صحنه در وسیله نقلیه خود را. ماموران متوقف و خودرو در مدیسون پارک وی بازداشت و علت احتمالی نشان داد او دچار اختلال میشود.

کمی پس از آن دستگیر و حمل و نقل به مدیسون اداره پلیس. او در ابتدا به اتهام تشدید رانندگی تحت تاثیر و ترک صحنه تصادف با آسیب.

در ضمن نیومن گفت: راس راننده وسیله نقلیه دیگر حضور داشتند و به extricated از خودرو توسط مدیسون آتش/نجات و افسران پلیس. او منتقل شد Pafford اورژانس به UMMC با آسیب های جدی.

وجود دارد هیچ مسافر در هر دو وسیله نقلیه درگیر در تصادف.

به گفته شاهدان در صحنه راس در سال 2015 نیسان آلتیما بود متوقف عازم جنوب در بزرگراه 51 در سیگنال ترافیک در تقاطع با Hoy جاده ها است. او پس از آن رخ داد از کمری.

راس درگذشت پنج شنبه بعد از ظهر و کمی اتهامات به روز رسانی نیومن گفت.

کمی به حال اولیه ظاهر در مدیسون دادگاه شهرداری شنبه بعد از ظهر و دریافت $500,000 اوراق قرضه. او در حضانت Madison County بازداشتگاه.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>